Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 364 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Zawierzenie się Bogu - Jezus

Przekaz odebrał Stanisław G. 1 maja 2012 r. godz. 2125

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

 Zgłasza się Jezus!

   Witaj Stanisławie. Błogosławię Ciebie światłem Mojej Miłości. Ona przenika Ciebie. Odczuj fale Miłości, które spływają na Ciebie z mojego pola. Otwórz się i pozwól przyjąć Miłość, którą Tobie daruję.

   Potrzeba Tobie Miłości, jak zresztą każdemu z Was. Otrzymujecie Ją zawsze, gdy otwieracie się na światło Boga, które jest w każdym z Was. Zwiększajcie ten płomień Miłości w sercach Waszych. Czynicie to otwierając swoje wnętrze na obecność Boga, Ojca-Matki w Was, pozwalając Mu na Jego przejawianie się w Was i poprzez Was.

   Nigdy nie zbłądzisz pozwalając prowadzić się Bogu, który jest w Tobie, który jest zdrojem życia dla każdego Jego dziecka, od najmniejszego do największego, chociaż równego w Jego oczach. Tak też i Ty patrz na przejaw każdej formy życia, która jest wyrazem aktywności Boga, tak jak i Ty takim jesteś.

  Doskonal swoje życie we wszystkich jego sferach. Proś Boga o pomoc, prowadzenie i przewodnictwo każdego dnia z rana i wieczorem przed udaniem się na spoczynek. Wówczas będziesz pod Jego ochroną przez 24 godziny na dobę. Nikt i nic nie będzie zakłócało Twojego życia. W szczególności będziesz chroniony przed niespodziewanymi atakami sił ciemności. Powinieneś być uważnym i mieć świadomość nieustannej konfrontacji sił światła z siłami ciemności. Bez prośby o ochronę, opiekę i przewodnictwo Boga oraz Istot Światła i Miłości będziesz narażony na niespodziewane ataki ciemności, zwłaszcza w chwilach, gdy się tego najmniej spodziewasz, gdy jesteś podenerwowany, gdy wykazujesz postawę zagubienia. Miej także świadomość, że ciemność atakuje Ciebie niekiedy za pośrednictwem bliskich Tobie osób, które są czasami sterowane przez nią. To wszystko wymaga od Ciebie postawy uważności, a w szczególności spokoju w kontaktach z otoczeniem.

   Nie ustawaj w modlitwach i błogosławieństwach, najlepiej w intencjach zaprowadzenia światła i Miłości na planecie Ziemi i Jej transformacji, zgodnie z wolą Boga. Pozostaw Bogu wybór form i sposobów realizacji tych intencji. Miej postawę sługi światła i Miłości w rękach Boga.

   Niczego „na siłę” nie pragnij. Przyjmuj z wdzięcznością to, co dzień Tobie przynosi, a przynosi wiele dla Twojego rozwoju i zaspokojenia z nadmiarem wszystkich Twoich potrzeb. Nie lękaj się, więc o nic. Nie słuchaj złowieszczych wróżb w środkach masowego przekazu, będących jeszcze pod wpływem sił ciemności (żerowanie na czyjejś tragedii, propagowanie filmów przemocy, manipulacja faktami i emocjami itp. to przejawy ciemności). Jedynie, co czyni ciemność to hamowanie postępu światła na Ziemi i w życiu Jej mieszkańców, ale go już nie zatrzyma. Ciemność jest w odwrocie. Wykorzystuje jednak dla swoich celów karmę ludzkości, która jeszcze wylewa się na nią. Będzie to trwało jakiś czas. Dopóki bowiem ludzkość nie uświadomi sobie potrzeby transformacji planety Ziemi i swojego życia oraz nie podejmie w tym kierunku stanowczych, zdecydowanych kroków, jej karma nie może być rozpuszczona. W przeciwnym razie ludzkość niewiele by się nauczyła na własnych błędach, a zwłaszcza nie byłaby skłonna odstąpić od życia niezgodnego z Miłością i Kosmicznymi Prawami.

    Ty to Mój bracie rozumiesz i podejmujesz działania ukierunkowane na uzdrowienie planety i swojego życia. Za to jest Tobie wdzięczna planeta, na której żyjesz, jak i Istoty Światła, z którymi współpracujesz na wielu zresztą poziomach, nawet na tych, których sobie nie uświadamiasz.

    Oddaj się Bogu bez reszty, a On, który jest najwyższym przejawem Ciebie, poprowadzi Cię przez życie dla Twojego najwyższego dobra, które uwzględnia dobro Twoich współbraci, dobro planety i Boską chwałę.

   Temperuj swoje ego. Nie pozwalaj też na rozdmuchiwanie swoich potrzeb ponad uzasadnioną miarę. Bądź skromnym i zrównoważonym, a zarazem życzliwym dla innych i uśmiechniętym. Nie ma najmniejszego powodu, aby w Twoim życiu miałoby być inaczej, gdyż jesteś chroniony jak cenny skarb. Uwierz, że tak jest.

   Wchodź na kontakty z Istotami Światła i Miłości, nie tylko w formie pisemnej, ale również on line, co podkreślam. Ćwicz się zwłaszcza w tej właśnie formie duchowego komunikowania się. Wsłuchuj się w głos Boga, który jest głosem ducha w Tobie, abyś był bezpiecznie prowadzony przez życie. Nie będziesz wówczas niepotrzebnie zbierał przykrych doświadczeń, które nie są już potrzebne dla Twojego rozwoju. Jesteś już dojrzałą Duszą, która poprzez swoje inkarnacje zebrała dostatecznie dużo doświadczeń dla Jej rozwoju, również na potrzeby wspomagania Ziemi w Jej wznoszeniu się do wyższych wymiarów wibracyjnych, do których Ona kieruje się.

   Po przekazie odmów modlitwę w intencji podziękowania za uzyskaną pomoc w realizacji celów Waszej pielgrzymki do Francji. Modlitwa dziękczynna utrwali procesy transformacyjne, które były tam Waszym udziałem.

Z Miłością,
Jezus, Wasz brat i przyjaciel

   Dziecko Moje kochane, to Ja, Twój Ojciec-Matka, Źródło jak Mnie często nazywasz, choć wykraczam poza wyobrażenia, jakie przejawiają imiona, którymi Mnie wyrażacie.

    Moja Miłość jest zawsze przy Tobie, zlokalizowana w Twoim sercu, zawsze otwarta na każdy choćby przejaw skierowany w Moją obecność. Uświadamiaj sobie, że jesteś Mną, Moim przejawieniem. Dostrajaj się do Mojego poziomu, który wyraża najwyższą Twoją naturę, naturę Boga, Jedynego Boga przejawiającego się w niezmierzonych formach życia, które dostrzegasz i które są poza Twoim postrzeganiem na obecnym etapie rozwoju.

    Reprezentuj świadomie na planecie, na której żyjesz, Mnie, jako najwyższą Istotę Boga. Wznoś się do tego poziomu, najpełniej i najpiękniej jak potrafisz, będąc w świadomej jedności ze Mną. Ja pragnę tego. Jesteś pięknym przejawem Mojej aktywności w sobie i ważne jest, aby taka świadomość nieustannie Tobie towarzyszyła. Wówczas najszybciej i najpełniej wzrasta Twoja Boska świadomość i z jej poziomu transformujesz swoje życie, wpływając jednocześnie na procesy transformacji Ziemi i całej Jej materialnej i duchowej przestrzeni, wraz z wszelkim życiem, które ma na Niej miejsce.

   Jesteś ofiarnym sługą światła i Miłości. Dostrzegam to i dostrzega to również duchowy Wszechświat. Taka postawa bardzo jest potrzebna Ziemi w Jej wznoszeniu się w wyższe oktawy światła. Ofiarna służba to przejaw Twojej Miłości do planety i wszelkiego na Niej życia. To jest najpiękniejszy dar Twojego serca, jaki może być udziałem Twojego życia, tu i teraz. Nie oczekuj niczego w zamian. Zdaj się na Moją Miłość i prowadzenie. Ja znam Ciebie najlepiej, bo jesteś Mną, Moim przejawieniem. Wiem najlepiej, czego potrzebujesz i obficie się Tobie darowuję. Dostrzegaj to i wyrażaj Mi za to wdzięczność, wdzięczność za wszystko, czego doświadczasz, bo wszystko służy Twojemu najwyższemu dobru. Nie ma więc najmniejszego powodu do krytyki, czy narzekania odnośnie wydarzeń, w których uczestniczysz, które są Twoim udziałem. Ważne jest natomiast, abyś zawsze był ze Mną w świadomej jedności i wsłuchiwał się w to, co mam Tobie do zakomunikowania. Realizuj to, a Twoje życie naprawdę będzie usłane różami. Taki scenariusz przygotowałem dla Ciebie i nie ma powodu, abyś odrzucał, czy nie przyjmował Moich darów, jakie przygotowałem Tobie i Twoim współbraciom za Twoim pośrednictwem.

   Moja Miłość Ciebie prowadzi. Zaufaj Mi. Zawierz się Mnie bez reszty, który jest Miłością i przejawiaj Ją w całej pełni we wzajemnych relacjach z Twoim współbraćmi.

Kocham Ciebie, tak jak kocham Siebie. Tak już pozostanie, po wieczność, która nie ma granic.

Bóg Ojciec-Matka, Źródło

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha