Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 331 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Basia o działaniu cudownego prześcieradła ze Znakiem Miłości

Email od Basi z dnia 2 maj 2012

   Kochana Helenko! Opiszę Ci w kilku słowach moje piękne doświadczenia z prześcieradłem ze Znakiem Miłości, które od Was otrzymałam w prezencie (od Fundacji - w drugiej połowie kwietnia br byliśmy przez dwa tygodnie grupą osób we Francji, podczas której odwiedziliśmy Basię i jej rodzinę).

   Pierwsza rzeczą, jaką z nim zrobiłam było wyciągniecie prześcieradła i rozwieszenie go na stojaku w pokoju. To był wewnętrzny głos, który mi to podpowiedział. Prześcieradło wisiało sobie i promieniowało cala noc na pokój i na nas pogrążonych we śnie.

   Następnego dnia położyłam się po obiedzie. Poczułam wtedy, że mam wsiąść prześcieradło, ale nie kłaść go pod siebie, tylko przykryć się nim. Kiedy to zrobiłam, po kilku dosłownie chwilach, poczułam ogromny spokój, a także błogość. Moje myśli, które płynęły nieustannie nagle zaczęły się wyciszać i znikać, poczułam się lekka i wolna, czułam również, że jestem w ogromnym polu, które jest kryształowo czyste i wolne od jakichkolwiek mentalnych zakłóceń. W tym stanie czułam silne, bezpośrednie połączenie ze Stwórcą. Weszłam w głęboką medytacje, podczas której świadomie pracowałam ze sobą, uwalniając, przepraszając oraz wybaczając.

   Wszystko, co płynęło, było czyste, ponieważ było wyrazem mojej duszy! Czułam, dosłownie fizycznie, jak uwalniają się mentalne blokady, fizycznie z różnych części ciała. Czułam jak poprzez Znak Miłości na prześcieradle wypływają one ze mnie, jak nici, jak przez ogromny portal do czystego pola, a przez nie do Stwórcy.

   Po tej pracy poczułam, że tą noc mam spędzić pod prześcieradłem, tak wiec uczyniłam. Gdzieś około godziny 1 w nocy zostałam wybudzona silnym i pięknym Światem. Cały czas byłam pod prześcieradłem. Kiedy wyszłam ze snu i stałam się świadoma odczułam, że jestem otoczona ogromnym polem Światła i słyszałam samego Stwórcę! Otrzymałam ogromne błogosławieństwo, które pozwoliło mi wejść w to Pole, przez nie udać się do mojego syna, który obecnie przebywa w szpitalu i wykonać prace uzdrawiające, Byłam prowadzona przez Ojca-Matkę, to było niesamowite. Oczyszczałam aurę mojego syna, wypełniałam ją Światłem, potem oczyszczane były jego komórki, które również były wypełniane Światłem. Było tego tak dużo, że nie wszystko pozostało w mojej pamięci. Kiedy wróciłam od syna, mogłam połączyć się z moim mężem i pracowałam dla niego, jednak nie pamiętam dokładnie rodzaju wykonanych prac, pamiętam tylko Światło, Głos i Ogromną Miłość.

   Potem usnęłam, jednak nie na długo. Będąc wciąż pod prześcieradłem obudziłam się około godziny 3 nad ranem. Byłam wyżej niż moje ciało, ale je czułam, byłam w ogromnym tunelu Światła, a moje ciało było podzielone na trzy części, trudno to opisać słowami, ponieważ są to odczucia tak niezwykle, tym bardziej, że każda z tych trzech część wibrowała w różnych kierunkach. Ja to nie tylko czułam, ja to również widziałam z góry! Nie wiem ile to trwało. Kiedy się skończyło zapadłam w spokojny sen.

Również piękne doświadczenie z prześcieradłem miała moja córka, która źle się czuła, bolał ją brzuch i była bardzo smutna. Kiedy przyszła do mnie, do pokoju, to usiadła na łóżku koło cudownego prześcieradła. Kazałam jej się położyć i przykryłam ją prześcieradłem. Od razu po przykryciu się nim obie odczułyśmy silne pole, które się pojawiło, a córka powiedziała, że czuje silne połączenie z Bogiem.

   Będąc w czystym polu Boskiej Mocy moja córka spontanicznie zaczęła oglądać wnętrze swojego brzucha, aż znalazła przyczynę bólu. Kierowana Głosem Stwórcy uzdrowiła przyczynę bólu brzucha oraz złego samopoczucia, którym był silny lęk.

   Moja córka była zaskoczona tym, co mówi, jak również, jakimi językiem to przez nią płynęło, ponieważ jak później powiedziała: „W życiu bym tego sama nie wymyśliła”.

   Oczywiście ból i złe samopoczucie minęło jak ręka odjąć, co więcej, nie wróciło aż do dziś :-)

   Co ciekawe, córka nie znała moich odczuć, których wcześniej doświadczyłam leżąc pod prześcieradłem. W późniejszej rozmowie powiedziała mi, że kiedy ją nim przykryłam to odczuła ona ogromny spokój, wręcz błogość, wyciszenie myśli oraz ogromną czystość, która spłynęła na nią.

  Prześcieradło z cudownym Znakiem Miłości posiada wartość, moc oraz siłę, która jest niezmierzona.

  Znak Miłości jest ogromnym portalem, który łączy każdego, kto z nim pracuje z samym Źródłem, pełnym Światła i Miłość, które tylko czeka, aby nam pomóc.

Całuję Was z miłością,
Basia

PS. A oto fragment emaila Basi z 7 maja 2012 roku:

„Wyobraźcie sobie ze cały czas pracuje z prześcieradłem. Wczoraj uleczyło chłopaka mojej córki. Dziś w trybie alarmowym, (bo mam wolne hurrraaa), jechaliśmy do córki męża, która wymiotowała od rana. Usłyszałam, że mam zabrać ze sobą prześcieradło, położyć ją na łóżku i nią nim przykryć. Tak też zrobiłam. Po godzinie dziewczyna wstała, wszystko minęło, bez żadnych leków!!!! Wsiadła z nami w samochód i pojechała do centrum handlowego :)
Całusy :*"
   

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha