Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 283 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Wewnętrzny konflikt z Bogiem i drugim człowiekiem - Jezus Sananda

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 20.04.2012

W imieniu Źródła Miłości mówi Jezus Sananda!

   Trochę zdziwiony, że usłyszałeś o wzięciu przekazu na ten temat. Twój związek z Bogiem podobnie jak z bliskimi i innymi ludźmi jest także obarczony emocjonalnymi napięciami, różnymi zdarzeniami itp. Trzeba to oczyszczać i wybaczać. CZY CZŁOWIEK MA CO WYBACZYĆ BOGU?

   Z jego, czyli człowieka poziomu tak, bo trudno człowiekowi wznosić się wyżej tego, co jest w stanie pojąć, zrozumieć poza swój obecny stan świadomości nawet przy dużej woli wybaczenia.

  Trzeba umieć wybaczyć Bogu, że wybrał taką a nie inną drogę dla twojego wzniesienia, wykonania misji Duszy szczególnie w tych fragmentach życia, które rozmijają się z twoimi oczekiwaniami, twoim pojmowaniem, odczuwaniem, koniecznością podejmowania trudnych decyzji, od których człowiek z reguły ucieka. 

   Wybaczając Bogu wybaczasz swojej Duszy, bo ona jest iskrą wiecznego życia, tym co łączy człowieka z Bogiem i upoważnia go do mówienia: „Ja i Ojciec to jedno”, „Jestem Jednym z Bogiem”, „Jam Jest”.

   I Bóg prosi o całkowite wybaczenie u ludzi, tak samo jak świadomi i podążający ku Światłu, w Świetle Miłości ludzie proszą Boga Źródło o przebaczenie.

   Pamiętasz przekaz o karmie Boga, wiele innych impulsów i przekazów on-line w tym temacie?. One dotyczyły podobnego aspektu, tutaj jednak mówimy przede wszystkim o potrzebie i umiejętności jak najszybszego, wręcz natychmiastowego oczyszczania wszelkich konfliktów, także tych, które są w nas samych.

  Miłość kocha, a kochający rodzic czasami ukierunkowuje swoje pociechy, co nie zawsze im się podoba. Na tym poziomie świadomości w jakiej obecnie żyje ludzkość trzeba czasami bardziej stanowczo wskazywać co dobre, a co niekorzystne, niebezpieczne, bo inaczej nie udałoby się osiągnąć czegoś, co służy dobru ogółu, wyższej prawdzie.

  Czy jesteś gotowy wybaczyć Bogu, ukochanej osobie? Całkowicie, bezwarunkowo tak jak oczekujesz tego od Boga, gdy Go o to prosisz?

   Wiem, że jesteś zaskoczony. Wiem też, że jesteś gotowy. Wiem, że się wahasz gdzieś głęboko w sobie, bo wiesz, że niektóre sprawy, sytuacje będą się powtarzać. Jednak nie jest to powód, aby tego nie robić i nie uczyć się być doskonałą miłością tu i teraz. Pojmujesz to coraz bardziej, ale stare wzorce (twoje i nie tylko), ludzkie poczucie sprawiedliwości cierpi, jednakże Wyższa Jaźń, Wszechduch wzywa Ciebie do pójścia w tą stronę. Inaczej nie byłoby tego przekazu, nie byłoby pewnych zdarzeń, które pojawiły się w Twoim życiu.

   Mistrzowie Duchowi, Źródło nie są manipulatorami, a Twórcami! Czym to się różni? Twórca działa z wewnętrznej potrzeby udoskonalania rzeczywistości, a manipulator z chęci osiągnięcia czy to osobistej korzyści, czy też satysfakcji na różnych poziomach.

   Wiem, że ten przekaz, nie zadowala Ciebie w pełni. Przekazy nie są po to, aby kogoś do końca zadowolić, a ukierunkowywać, pokazać pewien aspekt postrzegania jedynej Rzeczywistości.

  Szukasz pojednania, zrozumienia, a tak często klucz leży w wybaczaniu i to radykalnym.  WYBACZYSZ RADYKALNIE BOGU? Wiem, że tak, choć ty jeszcze nie wiesz kiedy i jak. Pomogę Tobie w tym, bo mam w tym swoje doświadczenia. Nie jest mi to obce (gromki śmiech, połączony ze skojarzeniem słów Jezusa na krzyżu „Boże, mój Boże czemuś mnie opuścił”).

   Mimo, że temat jest bardzo istotny, podejdź do tego na luzie, ze swadą z otwartym i sercem.

Jezus,
twój brat i przyjaciel

PS. Już pod koniec przekazu czułem ogarniającą mnie dużą senność od napływającej energii, mimo, ze nie było za późno. Czułem też, jak to zwykle bywa po przekazach duży spokój, wewnętrzną radość. Towarzyszył temu piękny strumień Energii Świadomości Chrystusowej, który ułatwiał mi rozpuszczenie myśli i emocji związanych z tematem przekazu. Wibrowało to we mnie kilka dni. Wiedziałem, że doświadczam łaski, że moja relacja z Bogiem i bliskimi jest całkowicie uzdrawiana. W głębi duszy tego pragnąłem, o to też wcześniej prosiłem, szukałem zrozumienia niektórych spraw i sytuacji, które w moim ówczesnym odczuciu i postrzeganiu zaburzały czyste relacje z Bogiem i innymi ludźmi.
 

WYBRANE FRAGMENTY PRZEKAZU

Czy człowiek ma co wybaczyć Bogu?
Wybaczając Bogu wybaczasz swojej Duszy, bo ona jest iskrą wiecznego życia, tym co łączy człowieka z Bogiem i upoważnia go do mówienia: „Ja i Ojciec to jedno”, „Jestem Jednym z Bogiem”, „Jam Jest”.
Bóg prosi o całkowite wybaczenie u ludzi, tak samo jak świadomi i podążający ku Światłu, w Świetle Miłości ludzie proszą Boga Źródło o przebaczenie.
Czy wybaczysz radykalnie Bogu? 
Udostępnij

Komentarze

2012-05-11 11:06:02 stasia
Dziękuję,Ten Przekaz jest potwierdzeniem konieczności całkowitego wybaczania nie tylko sobie i innym ludziom ale także Panu Bogu.Nie wiemy dlaczego czasami dzieją się pewne wydarzenia zupełnie niezależne od nas a jednak tak bardzo dotykają ,ranią a nawet prowadzą do skrajnych reakcji.I wtedy wybaczyć sobie i innym a także Panu Bogu jest czynem heroicznym.

Dodaj komentarz

capcha