Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 985 591 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Czerwiec 2006

NR 2 - CZERWIEC 2006

 

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 2 czerwiec 2006r.:

Drodzy Przyjaciele!

       Cieszymy się, że pierwszy numer biuletynu spotkał się z tak życzliwym i ciepłym przyjęciem. Jesteśmy wdzięczni za miłe listy, telefony i słowa, tym bardziej, że płyną one również za granic naszego kraju. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przesłali swoje przekazy i prace. Pozwala to na szersze i pełniejsze prezentowanie przesłań i treści płynących od Nauczycieli WKR.

       Dziękujemy Krzysztofowi Kacperek za skład i wspaniałe grafiki, które wzbogacają i uzupełniają przekazy i biuletyn. dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomagają działalność fundacji. Bez was nie byłby tego biuletynu!

        Wiele mówimy o Miłości i o różnych formach jej przejawienia. Przedstawiamy kolejne wskazówki i przesłania Nauczycieli na ten temat. Mamy nadzieję, że pomoże to nam wszystkim w poszerzeniu naszego rozumienia Światła, Miłości i Miłosierdzia w Stwórczą Miłość.

Fundacja „Świadomość Ziemi”

W biuletynie:

  • liczne zdjęcia, przekazy, wiersze

Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań.

 

Jeden z przekazów, który ukazał się w czerwcowym numerze biuletynu:

Przekaz otrzymany przez Mariusza Brzoskowskiego, dn.03.01.2006r. godz. 19.05
Pytanie: Drodzy Nauczyciele, czy należy pościć i jak rozumieć post obecnie?

Odpowiada Saint Germain,

    Kwestia postu budziła zawsze kontrowersje, od kiedy człowiek ma jego świadomość tzn. od kiedy doświadczał głodu. A głód towarzyszy ludzkości od zarania jego śmiertelnego istnienia. Można powiedzieć, że post został ujęty w Boskim Planie Stworzenia. Wszystkie religie zalecają post jedzeniowy, a w głębszym rozumieniu ten post ma obejmować wszystkie strefy życia człowieka – fizyczną, energetyczną, psychiczną i duchową. 

    Podstawowym jednak wyrazem postu jest świadome ograniczenie lub całkowite wstrzymanie się od przyjmowania jedzenia i picia. Jest wiele uwarunkowań, które wskazują na dobroczynne działanie postu:

  • W sferze fizycznej pozwala oczyścić magazyn – ciało z trujących składników, co umożliwia dłuższe i zdrowsze życie.
  • W sferze energetycznej, po jakimś czasie postu jedzeniowego, następuje oczyszczenie ciał subtelnych i energetycznych człowieka. A o tym ludzie często nie wiedzą lub świadomie ignorują tę sferę. Pomijają zupełnie rozumienie człowieka jako istoty bio-elektro-magnetycznej, jego plazmatycznej i kosmicznej formy. A ona ma determinujący wpływ na przejawienia cielesne i materialne. Dlatego tak ważne jest jej świadome oczyszczanie.
  • W sferze psychicznej też następuje oczyszczenie. Naraz człowiek uświadamia sobie, że nie musi tyle jeść aby przeżyć, że jest to wyrzeczenie, które czyni wiele dobrego dla waszego umysłu i samopoczucia. Stajecie się lżejsi zarówno fizycznie ( chudnięcie) i psychicznie. Oczyszczony, odciążony umysł staje się szybszy i sprawniejszy. Uwalnia się od trucizn i zanieczyszczeń, zaczyna dostrzegać inne sfery życia, wykraczające poza samozadawalającą się konsumpcję. Naraz człowiek może dostrzec, że nie tylko „chlebem i wodą” żyje, że są inne aspekty i dziedziny życia.

    Dlatego też warto zawsze łączyć post jedzeniowy z postem ogólnie konsumpcyjnym - od zakupów, od TV, od tego co robimy na co dzień. Człowiek powinien ukierunkować się na Kosmos, na Wszechświat i Wieczność. Głód ma nie tylko oczyszczać i odtruwać, ale pobudzić zmiany myślenia i postrzegania samego siebie, swojego miejsca we Wszechświecie.

    Post jest konieczny, a nawet jeszcze bardziej jest wskazany w waszym ludzkim 3-cim tysiącleciu, gdzie dominuje konsumpcyjny tryb życia. Konsumpcja i hedonizm jest największym kuszeniem, potężną bronią sił ciemności, której ulega człowiek : ułudzie chwilowego zaspokojenia, ułudzie sytości i dostatku, ułudzie spokoju i spełnienia.

    Czy Bóg był spełniony mając pełen „brzuch”, mając wszystko czego zapragnął? Nie, bo był sam i chciał się swoim szczęściem dzielić się. Dlatego też stworzył nieskończony Wszechświat, aby wszyscy mogli się nim dzielić między sobą.

    Dochodzimy tutaj do punktu rozumienia postu jako dzielenia się z innymi. To czego nie zjadłeś, nie kupiłeś dla zaspokojenia swoich wybujałych potrzeb, powinno się przekazać na sprawy duchowe. Dotyczy to też zaoszczędzonego czasu i energii, której nie powinno się poświęcać na przygotowywanie wielkiej uczty po poście, a na podzielenie się z bliźnimi. Jak się dzielić, to jest już odrębny temat, o którym porozmawiamy później.

    W obu aspektach – fizycznym i psychicznym doszliśmy do tego, że człowiek ma dążyć do postu duchowego. To pojęcie nie oznacza wstrzymania się od duchowości, a wręcz odwrotnie – dążenia ku duchowości, bycia w poście konsumpcyjnym a jednocześnie do odkrycia i pogłębienia ludzkiej duchowości.


     Każdy post ma prowadzić człowieka na tory duchowe!

    I tylko taki post jest Postem Duchowym, tym postem którego oczekuje od was Stwórca i wasza Dusza. Czynienie postu nie musi się ograniczać tylko do jedzenia i określonych terminów. Można pościć cały rok, ograniczając to, co nie jest potrzebne do życia, a rozwijając ducha i miłość do Boga i jego dzieci, a waszych braci i sióstr. Miłujcie się, kochajcie się, dzielcie się wszystkim co macie, a Miłość Nieba jeszcze szybciej zawita na Ziemi. Kochamy was i każdego, kto podąży drogą Postu Duchowego wesprzemy naszą pomocą.

Z miłością,

Saint Germain, Rada Starszych i Ojciec Ellochet

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate