Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 259 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Czerwiec 2006

NR 2 - CZERWIEC 2006

 

Tekst redakcyjny z biuletynu nr 2 czerwiec 2006r.:

Drodzy Przyjaciele!

       Cieszymy się, że pierwszy numer biuletynu spotkał się z tak życzliwym i ciepłym przyjęciem. Jesteśmy wdzięczni za miłe listy, telefony i słowa, tym bardziej, że płyną one również za granic naszego kraju. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przesłali swoje przekazy i prace. Pozwala to na szersze i pełniejsze prezentowanie przesłań i treści płynących od Nauczycieli WKR.

       Dziękujemy Krzysztofowi Kacperek za skład i wspaniałe grafiki, które wzbogacają i uzupełniają przekazy i biuletyn. dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomagają działalność fundacji. Bez was nie byłby tego biuletynu!

        Wiele mówimy o Miłości i o różnych formach jej przejawienia. Przedstawiamy kolejne wskazówki i przesłania Nauczycieli na ten temat. Mamy nadzieję, że pomoże to nam wszystkim w poszerzeniu naszego rozumienia Światła, Miłości i Miłosierdzia w Stwórczą Miłość.

Fundacja „Świadomość Ziemi”

W biuletynie:

  • liczne zdjęcia, przekazy, wiersze

Numer do nabycia w sprzedaży wysyłkowej i podczas spotkań.

 

Jeden z przekazów, który ukazał się w czerwcowym numerze biuletynu:

Przekaz otrzymany przez Mariusza Brzoskowskiego, dn.03.01.2006r. godz. 19.05
Pytanie: Drodzy Nauczyciele, czy należy pościć i jak rozumieć post obecnie?

Odpowiada Saint Germain,

    Kwestia postu budziła zawsze kontrowersje, od kiedy człowiek ma jego świadomość tzn. od kiedy doświadczał głodu. A głód towarzyszy ludzkości od zarania jego śmiertelnego istnienia. Można powiedzieć, że post został ujęty w Boskim Planie Stworzenia. Wszystkie religie zalecają post jedzeniowy, a w głębszym rozumieniu ten post ma obejmować wszystkie strefy życia człowieka – fizyczną, energetyczną, psychiczną i duchową. 

    Podstawowym jednak wyrazem postu jest świadome ograniczenie lub całkowite wstrzymanie się od przyjmowania jedzenia i picia. Jest wiele uwarunkowań, które wskazują na dobroczynne działanie postu:

  • W sferze fizycznej pozwala oczyścić magazyn – ciało z trujących składników, co umożliwia dłuższe i zdrowsze życie.
  • W sferze energetycznej, po jakimś czasie postu jedzeniowego, następuje oczyszczenie ciał subtelnych i energetycznych człowieka. A o tym ludzie często nie wiedzą lub świadomie ignorują tę sferę. Pomijają zupełnie rozumienie człowieka jako istoty bio-elektro-magnetycznej, jego plazmatycznej i kosmicznej formy. A ona ma determinujący wpływ na przejawienia cielesne i materialne. Dlatego tak ważne jest jej świadome oczyszczanie.
  • W sferze psychicznej też następuje oczyszczenie. Naraz człowiek uświadamia sobie, że nie musi tyle jeść aby przeżyć, że jest to wyrzeczenie, które czyni wiele dobrego dla waszego umysłu i samopoczucia. Stajecie się lżejsi zarówno fizycznie ( chudnięcie) i psychicznie. Oczyszczony, odciążony umysł staje się szybszy i sprawniejszy. Uwalnia się od trucizn i zanieczyszczeń, zaczyna dostrzegać inne sfery życia, wykraczające poza samozadawalającą się konsumpcję. Naraz człowiek może dostrzec, że nie tylko „chlebem i wodą” żyje, że są inne aspekty i dziedziny życia.

    Dlatego też warto zawsze łączyć post jedzeniowy z postem ogólnie konsumpcyjnym - od zakupów, od TV, od tego co robimy na co dzień. Człowiek powinien ukierunkować się na Kosmos, na Wszechświat i Wieczność. Głód ma nie tylko oczyszczać i odtruwać, ale pobudzić zmiany myślenia i postrzegania samego siebie, swojego miejsca we Wszechświecie.

    Post jest konieczny, a nawet jeszcze bardziej jest wskazany w waszym ludzkim 3-cim tysiącleciu, gdzie dominuje konsumpcyjny tryb życia. Konsumpcja i hedonizm jest największym kuszeniem, potężną bronią sił ciemności, której ulega człowiek : ułudzie chwilowego zaspokojenia, ułudzie sytości i dostatku, ułudzie spokoju i spełnienia.

    Czy Bóg był spełniony mając pełen „brzuch”, mając wszystko czego zapragnął? Nie, bo był sam i chciał się swoim szczęściem dzielić się. Dlatego też stworzył nieskończony Wszechświat, aby wszyscy mogli się nim dzielić między sobą.

    Dochodzimy tutaj do punktu rozumienia postu jako dzielenia się z innymi. To czego nie zjadłeś, nie kupiłeś dla zaspokojenia swoich wybujałych potrzeb, powinno się przekazać na sprawy duchowe. Dotyczy to też zaoszczędzonego czasu i energii, której nie powinno się poświęcać na przygotowywanie wielkiej uczty po poście, a na podzielenie się z bliźnimi. Jak się dzielić, to jest już odrębny temat, o którym porozmawiamy później.

    W obu aspektach – fizycznym i psychicznym doszliśmy do tego, że człowiek ma dążyć do postu duchowego. To pojęcie nie oznacza wstrzymania się od duchowości, a wręcz odwrotnie – dążenia ku duchowości, bycia w poście konsumpcyjnym a jednocześnie do odkrycia i pogłębienia ludzkiej duchowości.


     Każdy post ma prowadzić człowieka na tory duchowe!

    I tylko taki post jest Postem Duchowym, tym postem którego oczekuje od was Stwórca i wasza Dusza. Czynienie postu nie musi się ograniczać tylko do jedzenia i określonych terminów. Można pościć cały rok, ograniczając to, co nie jest potrzebne do życia, a rozwijając ducha i miłość do Boga i jego dzieci, a waszych braci i sióstr. Miłujcie się, kochajcie się, dzielcie się wszystkim co macie, a Miłość Nieba jeszcze szybciej zawita na Ziemi. Kochamy was i każdego, kto podąży drogą Postu Duchowego wesprzemy naszą pomocą.

Z miłością,

Saint Germain, Rada Starszych i Ojciec Ellochet

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate