Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 449 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Nie dla GMO - info i petycja

Kochani! 

   Już kilkakrotnie dawaliśmy informacje o tym, że polski rząd i prezydent chcą doprowadzić do legalizacji GMO (genetycznie modyfikowane organizmy) w Polsce. Z niezrozumiałych powodów obecny rząd i prezydent są głusi na wszelkie argumenty naukowe, udokumentowane przypadki ogromnej szkodliwości GMO na świecie.

   Czemu to ignorują, nie zauważają tego, co inni widzą i wiedzą? Gdy nie wiadomo o co chodzi, to ludowe powiedzenie mówi, że pewnie chodzi o kasę, seks lub władzę. Ponieważ są to ludzie inteligentni, więc chyba jednak coś z tych rzeczy. Poniżej prezentujemy apel Fundacji ICPPC, która bardzo aktywnie działa w sprawie STOP GMO.

   Nasz apel to "petycja miłości i światła oświecenia" dla ludzi produkujących, współtworzących, zatwierdzających i legalizujących politykę GMO w Polsce i na świecie. Wyślijmy do nich miłość, Czystą Miłość,  a nie złość, rozgoryczenie, energię walki, bo podobne przyciąga podobne. Wyraźmy otwarcie, publicznie swoje zdanie, ale niech w sercach i umysłach pozostanie pokój, światło i miłość.  

   Medytujmy na rzecz miłości w ludzkich sercach, a prędko u wielu z nich pojawi się zrozumienie, olśnienie, serca wzruszenie. 

   Oczywiście, wyślijmy im też petycję emailem, ale niech będzie w nas pokój i miłość, wiedzenie, że jest jak jest, i że wyższe wibracje, wyższa świadomość, to właśnie działanie poprzez serce, jedność z Wyższym Ja, Wyższym Kosmicznym Rozumem, jedność z duszą i Bogiem.        

   Dzisiaj - 28 lutego mamy Medytacyjny Krąg Uzdrawiania. Przez najbliższych 5 wtorków będziemy medytować m.in. o to, aby uzdrowić sytuację GMO w Polsce i na świecie. Jeżeli chcesz zwiększyć zakres i moc działania tych medytacji to przyłącz się do nas lub medytuj sam w tej sprawie. Więcej o tym, jak medytować, przyłączyć się do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania znajdziesz tutaj.  

Pozdrawiamy z miłością, 
Fundacja "Świadomość Ziemi" 

******************************

Szanowni Państwo,

Na 9. POSIEDZENIU SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (początek obrad w dniu 28 lutego 2012 r.)
odbędzie się pierwsze czytanie przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o nasiennictwie (druk nr 176).

TEN PROJEKT TO KOLEJNA PRóBA RZĄDU PANA PREMIERA TUSKA OTWARCIA POLSKI NA UPRAWY GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) mimo, że Polacy nie chcą GMO i od dawna domagają się, by polskie władze, biorąc przykład z innych krajów Unii Europejskiej, takich jak: Niemcy, Austria, Francja, Włochy, wprowadziły w Polsce zakaz rejestracji odmian, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce.

W związku z tym podejmujemy akcję pod hasłami:

ŻĄDŁEM w RZĄD! STOP AGROCHEMII! STOP GMO! aby uświadomić politykom, że zostali wybrani, aby reprezentować interesy polskiego społeczeństwa, a nie ponadnarodowych korporacji.

W szczególności żądamy NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU upraw kukurydzy MON810 i ziemniaków AMFLORA.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU I PODJĘ˜CIA DZIAŁAŃ
http://www.youtube.com/watch?v=FuPuBC0j21Q

Petycję można podpisać tutaj:
http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/ 

Petycję można wydrukować tutaj:
http://alert-box.org/wp-content/uploads/ulotkadopetycji.pdf

INFORMACJE DODATKOWE:
icppc.pl/antygmo/pliki/poslowie_mat_dodat.doc

icppc.pl/antygmo/pliki/w_sprawie_ustawy.doc

Projekt ustawy o nasiennictwie w wersji przedłożonej przez Pana
Prezydenta http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=176

Połączmy swe siły w walce o dobrą przyszłość. WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

Z poważaniem,
Jadwiga Łopata i Julian Rose
==========================
ICPPC - International Coalition to Protect the Polish Countryside,
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl
Przeczytaj - "Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych
problemów", autor: Julian Rose www.renesans21.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha