Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 362 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Wskazówki do Medytacji Miłości, jak medytować - Jezus

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 8.11.2007r. o godz. 11:27

Drodzy Nauczyciele! Niektórzy proszą nas o dodatkowe wskazówki dla osób medytujących w domu w trakcie Medytacji Miłości jak i innych prac wykonywanych przez nas. Proszę więc o nie.

Odpowiada Jezus,

Kochani bracia i siostry!

   Im mniej „filozofii”, rozważań, uwarunkowań tym lepiej. Wystarczy oddać siebie w całości Stwórcy, a tym samym nam – Nauczycielom WKR. Dostosujemy wszystko do waszych aktualnych możliwości, bo możecie być w pracy, u znajomych, na rodzinnym spotkaniu itp. 

   Nie jest wymagane przebywanie w stanie medytacyjnym pełnych parę godzin. Jeżeli macie możliwość wewnętrznego skupienia się, wyciszenia, to usiądźcie na kilka, kilkanaście minut czy to na krześle, czy na podłodze w wygodnej pozycji (raczej nie leżcie, chyba, że poczujecie zmęczenie, chęć spania) i oddajcie tę medytację Ojcu-Matce Źródłu z intencją całkowitego zawierzenia i oddania. Możecie wypowiedzieć – „Słucham i oddaję się Wam, Drodzy Nauczyciele” i postarać się odbierać spływające odczucia, wizje, słowa. Nie wizualizujcie, nie wyobrażajcie sobie czegoś na siłę. Tylko oddanie i obserwacja. Gdybyście weszli w swoje ciągi myślowe, to ponownie wypowiedzcie formułę: „Słucham i oddaję się Wam, Drodzy Nauczyciele” i trwajcie w medytacji. Możecie poprosić o oczyszczenie waszego pola myśli i emocji, przywołać Archanioła Michała.

   Niezależnie postarajcie się wzbudzić w sobie tyle Miłości ile potraficie – do siebie, bliskich, znajomych, ludzi, Nauczycieli, flory i fauny. Nie zapomnijcie o swoich nieprzyjaciołach, osobach, z którymi jesteście w jakimkolwiek konflikcie – czy to na planie fizycznym, czy jeszcze tylko w sferze emocjonalno-mentalnej. 

   Bądźcie Miłością! Otwórzcie się całkowicie na Nią! Niech z was wypływa i wypromieniowuje jak najwięcej Miłości. Oddajcie jedną sekundę Miłości, a otrzymacie jej dużo razy więcej, aby móc ją dalej oddawać. 

   Po skończonej medytacji warto wziąć pisemny przekaz, jak również spisać to, co odczuwaliście, widzieliście, słyszeliście, starając się równocześnie zrozumieć i wyciągnąć z tego jakieś wnioski dla siebie, do pracy nad sobą i dla innych.

   Medytację taką możecie robić w każdym miejscu i czasie. Najprościej jest oddać się w całości w prowadzenie - całkowicie i bezwarunkowo. Wtedy wszystko będzie działo się samoistnie i z czasem sami będziecie wyczuwać, słyszeć, co, kiedy i jak robić. Po to uczycie się kontaktu, aby wszystkie szczegóły uzgadniać bezpośrednio z Nami. 

   Do dzieła, więc kochani! Nie marnujcie czasu na dywagacje i próżne rozważania. Ufnie, z otwartym sercem, ciałem i umysłem. Wasze Dusze i Duch czekają na to.

Z wyrazami braterskiej miłości,
Jezus
 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha