Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 116 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Jak doskonalić medytację

 Witam!

Mam na imię Bartek. Piszę z prośbą dotyczącą medytacji miłości. Czy możecie przesłać wskazówki jak doskonalić swoją medytacje miłości . Ja medytuję zgodnie z wskazówkami na waszej stronie (medytacja z aniołami), ale chciałbym ją udoskonalić, Jeżeli to nie sprawi problemu proszę o przesłanie linków, czegokolwiek na temat medytacji miłości dla ludzi, Ziemi, Wszechświata.

Pozdrawiam

***************************

Cześć Bartek!

   Fajnie, że medytujesz, pracujesz, uczysz się i że chcesz się rozwijać. Z mojego doświadczenia wynika, że lepiej medytować prosto i często, jak praktykować naraz wiele form. To rozprasza energię, umysł, buduje poczucie niedosytu (taki program sekretu, że inna, często tajemna forma jest lepsza). Przechodziłem też przez okres mnogości medytacji, ale łączenie się ze Źródłem, podążanie za Duchem to najprostsza i najkrótsza droga do zjednoczenia się z Bogiem w sobie i we Wszechświecie.

   Zwróć uwagę, że w medytacji z Aniołami zawsze zwracamy się do nich poprzez Stwórcę, Boga, Absolut, Źródło (używaj zwrotu najbliższego tobie, aby nie było rozjazdu pomiędzy twoją świadomością, a podświadomością). W ten sposób wiem, że to Bóg kieruje do mnie określonego posłańca/-ów, a może nim być On sam, jak też Anioł oraz każdy inny Przewodnik Duchowy, nawet z innej galaktyki. Każdy z nich jest jak anioł dla nas - rozumiesz o co chodzi? Wtedy Bóg też jest Aniołem, coś jak Anioł Aniołów.  

   Skupiłbym się na doskonaleniu w prostocie, byciu w duchu i energii Miłości. Miłość jest prosta (co nie oznacza, że łatwa dla przyjęcia dla nas), więc i medytacje powinny być proste. Jeżeli teraz do Ciebie przyszedł ten rodzaj medytacji, to go praktykuj. Jak przyjdzie czas to pojawi się coś nowego, rozwinięcie i wtedy płynnie przechodzi się w nowe działanie. Na pewno medytowałbym dla szerszej perspektywy Istnienia - rodziny, miejsca pracy, nauki, miasta, rzeczki w okolicy, drzewa przy domu, czystego powietrza w okolicy. Pewnie zaprowadzi Cię to do coraz szerszych i głębszych obszarów Życia, nawet w Kosmos.

   Czy to mało jak na jeden rodzaj medytacji, a wręcz filozofii życia? 

   Kiedyś Saint Germain przekazał mi takie równanie: "Duchowość = Jakość; biznes=zysk", a że byłem przez ostatnich kilkanaście lat biznesmenem, więc musiałem odpuścić myślenia ilościowe, koniecznego zarobku (w pesudoduchowści - koniecznej bezpośredniej wymiany energetycznej), osobistej korzyści na rzecz życia w duchu Miłości i Światła, gdzie nie ilość, zysk, mnogość, sekretność, a JAKOŚĆ, DUCH, CZYSTOŚĆ, OTWARTOŚĆ, JEDNOŚĆ sa na pierwszym miejscu. Taki fundament czyni dobrze naszemu ciału, umysłowi i duszy, jak i całej ludzkości, Ziemi, Wszechświatowi. 

Dużo Światła na twojej drodze, pozdrawiam Cię serdecznie, z miłością,
Mariusz 

 Linki do przekazów:

Wskazówki do medytacji miłości, jak medytować 

Medytacja z Aniołami - jak to robić?

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha