Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 789 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

"Ukojenie ciała i umysłu" - medytacje, termy i górskie spacery w Bukowinie Tatrzańskiej

19-26 PAŹDZIERNIK 2013
"UKOJENIE CIAŁA I UMYSŁU"
WARSZTATY MEDYTACYJNE
W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ 
(możliwość uczestniczenia w kilku dniach - do uzgodnienia)

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA

COŚ EXTRA

TYLKO DLA KOBIET -
DODATKOWY MINI WARSZTAT „MOC KOBIETY” 

autorskie warsztaty Heleny Nieczyporenko - więcej informacji znajdziesz tutaj 

CAŁONOCNA CEREMONIA PUJA GONGI
prowadzona przez Agnieszkę i Janusza Wiśniewskich

   U podnóża Tatr, 1000 m n.p.m, w pięknie położonej górskie miejscowości organizujemy super tydzień dla ciała, umysłu i ducha. Połączymy odpoczynek z medytacjami, spacerami górskimi, kąpielami w uzdrawiających wodach termalnych. To będzie czas na relaks i naładowanie akumulatorów cielesno-duchowych na późną jesień. A przy okazji popracujemy na rzecz osobistego wzniesienia, Matki Ziemi i ludzkości.  

                                               

   Uczestnicy warsztatu poza piękną aurą miejsca znajdą się w specjalnym polu energetycznym przygotowanym przez Duchowych Przewodników, które ułatwi regenrację ciała, wyciszenie umysłu, dostrojenie się do planu duszy. 

    Warsztaty prowadzone są w Duchu Miłości, ponad podziałami, tradycjami, religiami w oparciu o uniwersalne wartości Dobra i Miłości.

Aby skorzystać z terapeutycznych właściwości term trzeba z nich skorzystać minimum 3 razy. Poprzez skórę wnikają do ciała mikroelementy i zachodzą regenerujące procesy fizjologiczne. W nowoczesnym aqua parku „Bukovina” proces ten wspomagany jest poprzez bicze wodne, masaże podwodne, wodospady, jacuzzi. Byliśmy tam już kilka razy i zawsze chętnie wracamy. Polecamy …

Woda termalna pozyskiwana z odwiertu w Bukowinie Tatrzańskiej jest typu siarczanowo-chlorkowo-wapniwo-sodowego o mi­ne­ra­li­za­cji 1,5g/dm3. Ze względu na specyficzną mineralizację, unikalny skład mikroelementów i pierwiastków, niski charakter zasadowy oraz leczniczą twardość jest doskonałym środkiem leczniczym i rehabilitacyjnym. Ważne dla zdrowia zawarte w wodzie składniki to: sód (Na), wapń (Ca), chlor (Cl), potas (K), siarka (S), magnez (Mg) oraz chrom (Cr).  Kąpiel w tak zmineralizowanej wodzie termalnej wpływa bardzo korzystnie na organizm. Szczególnie poprawia komfort psychiczny, obniża stres, stabilizuje system nerwowy, dzięki czemu przywraca wewnętrzny spokój i poprawia ogólną kondycję psychofizyczną oraz chroni m.in. przed chorobami Parkinsona i Alzheimera. Eliminuje choroby serca, stabilizuje tętno, leczy choroby układu krążenia, zmniejsza otyłość a nawet eliminuje bezsenność. Dodatkowo woda ta regeneruje gospodarkę hormonalną organizmu, znacznie poprawia przemianę materii, pomaga na bóle głowy i stawów oraz zdecydowanie przyspiesza re­kon­wa­le­scencję po zabiegach i przebytych schorzeniach.

Prowadzący: Mariusz Brzoskowski i Helena Nieczyporenko z Fundacji „Świadomość Ziemi”.

Helena i Mariusz od dziesięciu lat doświadczają świadomych kontaktów telepatycznych z Duchowymi Przewodnikami, Matką Ziemią, Źródłem Wszechistnienia; pracują energetycznie na rzecz neutralizacji nieharmonijnych działań ludzkości, ratowania i wzniesienia Matki Ziemi; uzdrawiają duchowo ludzi, naturę, zwierzęta; propagują zdrowy i duchowy tryb życia oraz prowadzą warsztaty rozwoju duchowego i osobistego. 

Gdzie:  Bukowina Tatrzańska, Willa „SILENE” ul.Kościuszki 174, www.silene.pl

Kiedy: od 19 do do 26 października 2013 roku. Zaczniemy obiadokolacją o 17:30 w sobotę 19-go, a skończymy 26-go w sobotę rano po śniadniu.  

Uwaga: Istnieje możliwość uczestniczenia w części turnusu np. 2-3-5 dniach. Trzeba to wcześniej ustalić z nami. Koszt będzie przeliczany wg. ilości dni pobytu. 

Koszt: 880 zł. (uczestnictwo, zakwaterowanie, 2 posiłki wegetariańskie – śniadanie i obiadokolacja) lub 990 zł. (uczestnictwo, zakwaterowanie, 2 posiłki wegetariańskie – śniadanie i obiadokolacja oraz 3 wejścia na nowoczesny obiekt termalny w Bukowinie). 

Zniżki: dla małżeństw, stałych par, rodzeństwa, emerytów i uczniów - 5%.

Zapisy: można się zapisać na spotkaniach, przez telefon (509-905498, 71-3398942), e-mailem, poprzez formularz zgłoszeniowy.

TU MOŻESZ WYPEŁNIC FORMULARZ ZGLOSZENIOWY

O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki w wysokości 200 zł. do dnia 4.10.2013 na konto Fundacji (34 1090 1102 0000 0001 0346 6287) z dopiskiem „Bukowina Tatrzańska 2013” lub gotówką do kasy. Zapisy po tym terminie w miarę wolnych miejsc.

Pozostałą kwotę można wpłacić gotówką w dniu rozpoczęcia warsztatów lub dokonać pełnej przedpłaty na konto przed rozpoczęciem turnusu (dla pewności weź ze sobą potwierdzenie przelewu).  

Zakwaterowanie: w pokojach 2-3-4 osobowych

• dopłata do pokoju jednoosobowego 200 zł. (ilość miejsc ograniczona)
• osoby, które chciałby przyjechać dzień wcześniej, zostać dzień dłużej mają to uzgodnić wcześniej z nami, a nie z hotelem, bo to wprowadza drobne zamieszanie organizacyjne.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, bezprzewodowy Internet, telewizję satelitarną, radio, lodówkę, telefon, czajnik elektryczny oraz zestaw do czyszczenia obuwia.

Anulowanie rezerwacji: w przypadku odwołania rezerwacji do dnia 7 października 2013 roku następuje pełen zwrot zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie jest zwracana.

Wspólny dojazd - kojarzymy uczestników: jedziesz samochodem, masz wolne miejsca – daj znać. Może zabierzesz kogoś po drodze, Skojarzymy potrzebujących z tymi, co mogą pomóc (rozliczenia za dojazd we własnym zakresie).

Dodatkowo dla chętnych:
Indywidualne konsultacje i zabiegi u Heleny i Mariusza – ilość miejsc ograniczona, wskazane wcześniejsze zapisy. Koszt w zależności od rodzaju i trwania zabiegu (ok. 150 zł)..
• Kurs nauki kontaktu telepatycznego ze Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Duchowymi, Wyższym Kosmicznym Rozumem (Świadoma Telepatia Miłości). Prowadzący – Mariusz Brzoskowski. Koszt 100 zł. (dla powtarzających 30 zł.). Zapisy na miejscu.
Mini warsztaty tylko dla kobiet „Moc kobiety”: prowadząca Helena Nieczyporenko, koszt 100 zł.. - oferta tylko dla uczestniczek turnusu w Bukowinie Tatrzańskiej Dla powtarzających: 50 zł. Zapisy na miejscu. Więcej informacji o warsztacie znajdziesz tutaj 

W trakcie warsztatów „Ukojenie ciała i umysłu” skupimy się na:
• Podzielenie się nowymi zmianami które następują w tym czasie w ciele i istocie duchowej człowieka (po roku 2012).
• Umiejętności relaksacji i wyciszaniu na wakacjach i w życiu codzienny.
• Uwolnieniu wewnętrznych programów i przekonań blokujących umiejetnośc wyciszenia i relaksacji. 
• Dostrojenie naszych dusz, umysłów i ciał do Kosmicznych Wibracji Bezwarunkowej Miłości (medytacje, ćwiczenia, praktyki duchowo-energetyczne).
• Duchowe podróże w głąb siebie i Wszechświata (medytacje z przekazu, podróże przy dźwiękach bębnów, gongów, mis)
• Rozwój duchowej intuicji, świadomości planetarnej i kosmicznej.
• Wymiana osobistych doświadczeń duchowych, energetycznych, psychofizycznych.

RAMOWY PROGRAM WARSZTATÓW
(możliwość drobnych zmian uzgadniania na bieżąco w trakcie trwania warsztatów)

 • Poranne ćwiczenia energetyczne, joga – od 7:15 do 8:00 (szukamy chętnego do poprowadzenia ćwiczeń).
 • Śniadanie – od 8:00 do 9:00
 • Czas wolny – od 9:00 do 10:00
 • Spotkanie ranne (medytacja, wykłady, rozmowy) – od 10:00 do 12:30
 • Wyjście na termy lub spacer:
  - planujemy 3 grupowe wyjścia na termy i wtedy będzie to w godzinach pomiędzy 13:00 a 16:00
  - spacery, wyjście na Morskie Oko w zależności od warunków pogodowych w ciągu dnia, tak aby przed zmrokiem zejść z gór. 
 • Czas wolny, odpoczynek – 16:00 do 18:00
 • Obiadokolacja – 18:00 do 18:30
 • Czas wolny, dla chętnych mini warsztaty, nauka telepatii - od 19:30 do 21:30 i grupowa medytacja 21:30 do 22:00. W dniach kiedy nie będzie mini warsztatów grupowe spotkanie od 20:00 do 22:00.

Zastrzeżenia: drobne zmiany w programie, wyjścia w góry zależne od warunków pogodowych

UWAGI DODATKOWE 

• Na termy poza strojem kąpielowym warto wziąć ze sobą szlafrok, duży ręcznik kąpielowy i klapki.
• Obuwie to ważna rzecz, więc zabierzcie ze sobą klapki, obuwie na spacery po górach, dodatkowe buty na zmianę (gdyby przemokły).
• W pokojach są ręczniki, suszarka do włosów, czajnik bezprzewodowy, więc tego nie trzeba brać.
• Ciepłe ubranie i coś przeciwdeszczowego.
• Jeżeli planujesz wieczorne spacery to weź ze sobą latarkę.
• Można przyjechać tylko na kilka dni, ale trzeba to z nami wcześniej uzgodnić.

Masz pytania? Dzwoń lub pisz: 71-3398942, 509-905498, email fundacja@swiadomosc-ziemi.org

DOJAZD DO WILLI "SILENA”
Bukowina Tatrzańska, Willa „SILENE” ul.Kościuszki 174, www.silene.pl

 Z Krakowa: bezpośrednia linia Szwagropol, cena około 25 zł.  Przystanek - 5 minut pieszo. 
http://www.szwagropol.pl/pl/linie-autobusowe/rozklad-jazdy/

Z Zakopanego: busy kursują co 30 - 40 minut w ciągu dnia, cena przejazdu około 5 zł.  

Z Nowego Targu: można korzystać z linii Szwagropol, a tak są gorsze połączenia. 

Uwaga: Istnieje możliwość wynajęcia busa dla większej grupy osób. Ceny ustalane są indywidualnie. Dajcie znać, kto, kiedy, gdzie przyjedzie i może uda się zorganizować taki grupowy dojazd z Zakopanego czy Krakowa.  

Wspólny dojazd samochodem - kojarzymy uczestników: jedziesz samochodem, masz wolne miejsca – daj znać. Może zabierzesz kogoś po drodze, Skojarzymy potrzebujących z tymi, co mogą pomóc (rozliczenia za dojazd we własnym zakresie).

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Fundacja „Świadomość Ziemi” została założona przez Helenę Nieczyporenko i Mariusza Brzoskowskiego w 2004 roku działa na rzecz ratowania Matki Ziemi, doprowadzenia do integracji ludzi ze światem Ducha i Natury, wskazuje i pomaga rozwinąć niezwykłe możliwości tkwiące w duszy, umyśle i ciele każdego człowieka w oparciu o Bezinteresowną Miłość.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha