Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 815 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

26-02-2012 - XLV MEDYTACJA MIŁOŚCI - Warszawa i SZCZECIN

XLV MEDYTACJA MIŁOŚCI
Warszawa - 26 luty 2012 od godz.11:30 do 15:30 - wstęp wolny
w pomieszczeniach Fundacji „Świadomość Ziemi” przy ul.Ogrodowej 32A lok.43

UWAGA: RóWNOLEGŁA MEDYTACJA TAKŻE W SZCZECINIE OD GODZ. 11:00 DO 15:00 w Hotelik "Elka-Sen" przy ul. 3 Maja 1A (centrum Szczecina w Zespole Szkół nr 8, obok restauracji "Continental", 100m od dworca PKP i PKS, wejście schodkami w dół z boku budynku lub windą w dół). Koszt medytacji w Szczecinie - 50 zł. Prowadząca - Helena Nieczyporenko.

    Informujemy o możliwości wzięcia udziału w LXV Medytacji Miłości. Jest to ostatnia Medytacja Miłości przed marcowym Zjazdem Ratowników Ziemi, więc pewnie pojawią się duchowo-energetyczne strojenia, tworzone będzie pole przygotowawcze pod ten zjazd. Czujemy też kontynuację prac z poprzedniej Medytacji Miłości tj. Energie 2012 roku, pola przygotowawcze pod wyjazd grupy osób z Fundacją „Świadomość Ziemi” do Egiptu.

   Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć osobiście w tej medytacji, to możesz przyłączyć się do niej duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli.

WSTĘ˜P WOLNY - DOTYCZY WARSZAWY

   W trakcie Medytacji Miłości, prac medytacyjnych organizowanych przez Fundację „Świadomość Ziemi” osoby mające kontakt telepatyczny z Duchowymi Nauczycielami Miłości (Stwórcą, Aniołami, Kosmiczynymi Bytami Miłości, Wyższym Kosmicznym Rozumem) prowadzą na żywo, z przekazu „on line” medytacje na poziomie duchowo-energetycznym na rzecz Ziemi, ludzkości i Kosmosu. Uczestnicy w pełni oddają całego siebie prowadzeniu Wyższego Ja, Miłości, Źródłu, tak aby jak najefektywniej wykorzystać potencjał duszy, umysłu i ciała w danej medytacji na wszystkich poziomach wielowymiarowego przejawienia człowieka.

Naszą intencją jest przyzwolenie na działanie w nas
i poprzez nas tylko i wyłącznie DUCHA i ENERGII MIŁOŚCI!

    Duchowi Przewodnicy, Nauczyciele Miłości przygotowują za każdym razem specjalne pole do pracy grupowej i indywidualnej, w związku z czym każda medytacja jest inna i niepowtarzalna, bo jest każdorazowo tworzona pod zadania do wykonania w danej momencie, dla danych osób, przestrzeni, bieżących potrzeb itp. Pracujemy z poziomu świadomości kosmicznej, oddania siebie Pierwotnemu Źródłu jako kanału do danych prac. Jesteśmy uczestnikami, obserwatorami, świadkami poprzez odczuwanie i stany jasnowiedzenia, jasnowiedzenia, jasnoczucia.

Podczas spotkań i medytacji zbieramy darowizny
na rzecz sierocińca w Ugandzie i Fundacji "Świadomość Ziemi"

   Jeżeli jeszcze nigdy nie uczestniczyłeś w pracach medytacyjnych, nie praktykujesz medytacji, to nie przejmuj się tym. Nie stanowi to żadnej przeszkody. Liczy się otwartość, szczerość serca i chęć poświęcenia swojego czasu na rzecz ratowania Ziemi i ludzkości. Medytujemy siedząc na krzesłach.
Spotykamy się, aby pracować medytacyjnie na rzecz:
- zasilenia i oczyszczenia energetycznego Ziemi Energią Miłości
- złagodzenia i zneutralizowania nieharmonijnych działań ludzkości
- przebudzenia duchowego i rozwoju ludzkości w duchu Miłości, Pokoju i Harmonii
- dostrojenia wibracji, świadomości i ducha ludzkości oraz Ziemi do Źródła Miłości
- wykonania prac duchowo-energetycznych na rzecz miejsca, regionu, w którym odbywa się spotkanie
- uzdrawiania duchowego ludzi, Matki Ziemi, Kosmosu

   Medytacje Miłości, prace medytacyjne przyczyniają się do roznoszenia Światła Miłości, rozprzestrzeniania się Świadomości Chrystusowej dla nas wszystkich i tworzeniu wielu innych aspektów niezbędnych do przejścia w wyższe wymiary Kosmicznej Miłości. Uczą one nas też, jak można grupowo medytować, jak aktywnie współuczestniczyć w Boskim Tworzeniu. Dodatkowo znajdujemy się w polu grupy, co pozwala na intensywniejsze, głębsze i pełniejsze działanie Ducha i Energii Miłości.

REGULARNE WIECZORY MEDYTACJE W FUNDACJI „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”
Warszawa ul.Ogordowa 32A lok. 43 - wstęp wolny

MEDYTUJEMY W WARSZAWIE REGULARNIE OD 6 LAT!

MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA
wtorek od godz.19.00 do 21.00

PRACE MEDYTACYJNE NA RZECZ ZIEMI I LUDZKOŚCI
środa od godz.18.30 do 21.00
 

Dojazd do Fundacji „Świadomość Ziemi” w Warszawie


 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha