Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 090 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Ważność, piękno i dokonania 11-11-11

11-11-11
11 listopad 2011 roku
11-11-(11)-11

Kochani!

  Ten długo oczekiwany dzień był szczególny, bo rzadko kiedy nakłada się tyle jedynek, jedenastek, tak wiele ludzi medytuje, modli się, kontempluje, wizualizuje, wykonuje prace energetyczne, uczestniczy w ceremoniach, łączy się w pokoju, w duchowej miłości z innymi - z Matką Ziemią, Słońcem, Księżycem, Naturą, Świętymi Żywiołami, Wyższym Kosmicznym Rozumem, Centrum Galaktycznym, Centralnym Słońcem, Najwyższą Inteligencją, Duchowymi Przewodnikami, Mistrzami Wniebowstąpionymi, Aniołami, Kosmicznymi Braćmi i Siostrami, Wyższym Ja i Źródłem w Sobie, Czystym Światłem, Boską Energią - Wszechduchem, Praźródłem i Esencją Istnienia – Miłością Wszechświatów.

   Rzadko kiedy wyczuwa się tak ogromne pole miłości i pokoju, świadomego dziękczynienia, bycia w Jedności. To wszystko wypływało z ludzkich serc świadomych wibracji tego dnia, z coraz głębszego rozumienia, że nie ma innej drogi do Nowego Świata, wyższych wymiarów Istnienia, jak tylko poprzez wewnętrzny pokój, wspólne działania, czyste serce, czysty umysł, czystą duszę.

   11 listopada 2011 roku Matka Ziemia była szczególnie otulona ludzką miłością i wdzięcznością. Wibracja tego dnia, duchowe przesłania schodzące do nas od różnych Przewodników Duchowych, Kosmicznych Cywilizacji spowodowała, że 11 listopada 2011 roku na całej planecie, na wszystkich kontynentach przez okrągły dzień i noc spotykało się mnóstwo ludzi, aby w duchu Miłości, Współodczuwania wspólnie i indywidualnie, w sposób szczególny uczcić, doświadczyć, ściągnąć, wzmocnić i zakotwiczyć na Ziemi zwielokrotnioną wibrację jedenastek i jedynek.

   To wspaniałe, że ludzie potrafią się jednoczyć nie tylko w obliczu klęski żywiołowej, jakiegoś dramatu, katastrofy, a także wtedy, kiedy trzeba coś zrobić dla wspólnego dobra. Duchowe, metafizyczne, kwantowe rozumienie Uniwersum wyraźnie mówi, że najpierw musi coś zaistnieć w Duchu i Energii, aby coś zamanifestowało się w materii, w „niżej” gęstości Bytu. Tak funkcjonuje Wszechświat, Życie, Natura.

   Ludzie mogą wybitnie pomóc manifestacji Ducha na Ziemi poprzez świadomą z Nim współpracę, życie w zgodzie z Prawami Uniwersalnymi, z poszanowaniem praw Natury i podstawowego Prawa Życia – Prawa Miłości. I to właśnie działo się w większej jak zwykle skali na Ziemi. To było coś pięknego, niezwykłego, szczególnego.

   Świat Duchowy, Energie wspólnie z wieloma ludźmi od długiego czasu przygotowywali mnóstwo struktur i wzorców bioenergetycznych, bioelektornicznych, elektromagnetycznych do zakotwiczenia i aktywizacji właśnie 11 listopada 2011. Nasze ludzkie zaangażowanie, dostrzeżenie, przyzwolenie i aktywne działanie w tej sprawie umożliwiło TO! Stało się! Dokonało się!

   Tego dnia aktywizowało się mnóstwo krystalicznych struktur i wzorców w przestrzeni Ziemi (i wiele innych). Wszelkie siatki i pola jak np. siatka Jedności, siatka kolektywnej Świadomości zyskały nową jakość i moc. Uruchomiono kolejne stopnie strojenia do Nowego Świata, Nowej Ery na wielu poziomach zarówno dla Ziemi, ludzi, jak i flory i fauny. Powołano do życia nowe formy. Trudno opisać w kilku zdaniach to, co się wydarzało w subtelnym wymiarze Bytu. Światło rozlewało się, potężne strumienie Energii wirowały, przekształcały czasoprzestrzeń. Oznacza to jedno – dalsze zmiany na Ziemi, od ducha, duszy, świadomości, przez intelekt, aż do cielesności (dotyczy to wszystkich – planety, ludzi, zwierząt, roślin, wody itd.).

   Te zmiany w wzorcowych strukturach i przestrzeniach Ziemi (rozumianej jak wyżej) mają doprowadzić do zaistnienia Nowej Ziemi i Człowieka Kosmicznego. Jak? To się okaże, objawi, zaistnieje. Nie mamy nad tym kontroli, ale możemy i powinniśmy temu pomóc poprzez dalszą pracę nad sobą, z innymi, dla innych, dla całego aspektu Życia, szczególnie tu na Ziemi. Nadal żyjmy i medytujmy w duchu Jedności i Miłości. Róbmy to razem i osobno. Pracujmy fizycznie, mentalnie, energetycznie, duchowo. Bądźmy świadomymi duszami, mądrymi ludźmi, którzy żyją i działają z zjednoczonej mocy Serc – serca swojego z sercem Matki Ziemi, z Planetarnym Sercem, z Galaktycznym i Kosmicznym sercem, z esencją Źródła – Miłością Wszechświatów. To najprostsza, najkrótsza i najłagodniejsza droga do sprowadzenia Nieba na Ziemię. Ten dzień pokazał, że dużo już potrafimy, że gdy chcemy, to możemy. I tak trzymajmy, ciesząc się nadchodzącymi zmianami.

Kochani!

Wiatr odnowy, wiatr zmian i nowego wieje, coraz mocniej dmucha. To widać, słychać i czuć…

A mury runą, runą, runą … i odsłonią … Nowy Świat.

Kliknij tu aby zobaczyć więcej zdjęć

 

Viva Love and Light! 

11.11.11
W FUNDACJI „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”

   Kilka tygodni przed 11 listopada 2011 roku zdecydowaliśmy się, że zorganizujemy XXXXII Medytację Miłości właśnie w ten dzień. Nie w niedzielę, jak zwyczajowo to robimy, a w piątek. Skłoniła nas do tego niezwykłość daty, polskie święto niepodległości, a przede wszystkim chęć uczestniczenia w tym niezwykłym numerologicznie, a więc kosmicznie dniu. Dlatego też i godziny medytacji były inne jak zwykle – od 10-tej do 13-tej., tak aby być już w głębokiej medytacji o 11:11 dnia 11.11.11.

   Jak zwykle nie wiedzieliśmy do końca, co dokładnie wydarzy się podczas medytacji, z czym będziemy pracować, jaki potencjał energetyczno-duchowy wytworzymy, skanalizujemy tego dnia.

                                                        Mariusz Brzoskowski     -    cd wkrótce 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha