Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 431 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Aguila Azul z Argentyny o 11:11 - gdzie serce ciebie zaprowadzi...

Aguila Azul z Argentyny - 11:11…. , gdzie serce ciebie zaprowadzi….

   Piątek 11:11:11; w jakimkolwiek miejscu będziesz, …zobaczysz tę liczbę w twoim komputerze, w kalendarzu, na zegarze w pracy, w grupie medytacyjnej, z którą sie spotkasz. Kiedy każdy zobaczy 11:11 zatrzyma się i poczuje łączność, pojawi się pamięć, tęsknota, opinia… jestem … pamiętam…

   Wejdź w ciszę twojego serca i pozwól się poprowadzić…. zaczną schodzić energie zsynchronizowane dla aktywizacji twojej pamięci kosmicznej. Jest to wezwanie do przypomnienia sobie łączności, jaką masz z Wszechświatem. Kody pamięci wyryte w twoim DNA będą przekazywać wiadomości, może pojawią się natychmiast, może później, wystarczy słuchać tego wołania i iść za głosem serca dokądkolwiek Cię zabierze.

   Gdziekolwiek znajdziesz się o 11 rano, czy o 11 w nocy, lub w każdej chwili tego dnia, wejdź w centrum twojego serca, bądź przez chwilę w ciszy, otwórz serce jak lotos o wielobarwnych płatkach i przyjmij wibracje energii, które schodzą z Kosmosu.

   11.11 jest wszystkim dla wszystkich, w jakimkolwiek miejscu na planecie. Może przeczytałeś wszystkie informacje, które krążą przez Internet, praktykowałeś medytacje, poszukiwałeś grupy, z którą mógłbyś dzielić doświadczenia, lecz ten moment jest jedynie twój. Przygotuj w twoim sercu przestrzeń by przyjąć całą Miłość Wszechświata, która się wyleje na Ciebie dla twojego ponownego połączenia.

   Czy się otworzy Portal? Czy jest istotne wiedzieć czy jest to Portal czy Brama? Wierzę, że najważniejsze jest poczuć i zintegrować w nas nową świadomość. Portal jest strumieniem nowych wibracji, które przybywają na planetę, my przechodzimy przez ten strumień i ta nowa wibracja nasyca nasze pole energetyczne, które zaczyna zmieniać nasze zachowania doprowadzając nas do Jedności. Jest przejściem do innego stanu świadomości, zostają usuwane zasłony i możemy zobaczyć naszą istotę, przypomnieć sobie program życia, który przynieśliśmy na tę Ziemię z planety naszego pochodzenia. Portal wymiarowy otwiera wir energii, który jednoczy równocześnie wszystkie rzeczywistości wymiarowe.

   Cała planeta będzie napromieniowana, wszystkie istoty żywe będą wykąpane w nowych częstotliwościach począwszy od 11.11. Nasi Bracia z Konfederacji Galaktycznej są tutaj aby nam pomóc i zapewnić , że Plan Miłości i Światła będzie przywrócony na Ziemi.

    Jako ludzcy słudzy tego Planu mamy zadanie , które wszyscy możemy zrealizować, gdziekolwiek jesteśmy, sami albo w grupach, w medytacji albo idąc ulicą: skupić nasze serce na Sile Miłości i zapragnąć, aby wydarzyła się Magia.

  11 listopada będzie miało miejsce wydarzenie, do które nigdy przedtem nie doszło; tysiące i tysiące ludzi na całym świeci wejdzie równocześnie w duchowy rezonans, w tej samej świętej przestrzeni swoich serc. Ten oddźwięk będzie tworzyć falę Miłości i Światła, które poruszy zbiorową Świadomość do Nowej Rzeczywistości 5° wymiaru.

   Energie, które każdy wyśle ogromnie wzrosną w potęgę ze Świętego Portalu serca, utworzy się zjednoczone pole świadomości, wszystkie sieci na wszystkich planach zawibrują w Wielkiej Symfonii Wszechświata. Nasza ukochana planeta powraca do równowagi. Światło i Miłość zwycięży dualizm i staniemy się Jednią by powrócić do Źródła.

    Będzie to Wielkie Święto Galaktyczne, wszyscy nasi Bracia Wszechświata będą nam towarzyszyć i świętować z nami, otworzymy drzwi nieskończonej łączności z naszym duchem.

    Po 11 listopada rozpocznie się praca nad połączeniem wszystkiego co otrzymaliśmy, stopniowo zobaczymy jak rzeczywistość zmienia się wokół nas.

Teraz jesteśmy Pracownikami Miłości.

Aguila Azul

Tłumaczyła: Ludmiła Weber - Zarzycka z www.aguilaazul.com

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha