Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 178 601 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Znajdź swoją zwierzęcą moc - obudź szamana w sobie!

W LISTOPADZIE
W WARSZAWIE, KRAKOWIE, WROCŁAWIU

CYKL SZAMANISTYCZNYCH WARSZTATóW
POPROWADZI DR BARNABY RUHE Z USA
(szamanista, artysta malarz, mistrz świata w rzucie bumerangiem, uzdrowiciel,
profesor New York University - wykłada przedmiot "Szamanizm i sztuka")

„Finde your power animal” – Wake up the shaman in you!
ZNAJDŹ SWOJĄ ZWIERZĘ˜CĄ MOC – OBUDŹ SZAMANA W SOBIE!

„Extraction”’ and “Soul Retrieval””
„WYDOBYWANIE” I „SCALANIE DUSZY”

Połączenie szamańskich sposobów,
głębokich nauk starożytnych i indywidualnych talentów uzdrawiających.
Niekonwencjonalnie - z pasją - spontanicznie - pulsująco - z przygodami - zabawnie

WSZYSTKIE WARSZTATY I SESJE BĘ˜DĄ TŁUMACZONE PRZEZ URSZULĘ˜ ABOLIK -
WSPóŁPRACOWNICĘ˜ DR BARNABY RUHE  

   Udamy się w podróż, głęboką przestrzeń, otchłań, tak, aby spotkać się, nawiązać kontakt z "power animal”, naszą duchową zwierzęcą mocą. Zyskamy solidne podstawy do odkrycia samego siebie, swoich korzeni, swojej mocy.
   To wyprawa w głębinę, dziurę, otchłań...przeniesie nas w inny wymiar świadomości, co pozwoli nam na diagnozowanie i usunięcie negatywnej energii, którą często przechowujemy w sobie, w naszym ciele.
   Oczyszczenie, którego doświadczymy, pozwoli nam przywrócić naszą czystą esencję, witalną siłę życia, przyciągnąć silną część duszy z powrotem z dalekiej przeszłości, gdzie częściowo była ukryta, albo umieszczona gdzieś w zapomnianym miejscu.
   Te warsztaty pomogą nam pozostać w zgodzie i harmonii z samym sobą, pozbyć się ważnej opowieści życiowej „O Sobie", opowieści, w której króluję "ja", a stać się bardziej empatycznym, sympatycznym i szczęśliwym człowiekiem.

Dr Barnaby Ruhe – szamanista, artysta malarz, uzdrowiciel, prowokator, wielokrotny mistrz świata w rzucaniu bumerangiem, profesor uniwersytetu nowojorskiego NYU, od lat wykłada przedmiot pod nazwą “Szamanizm i sztuka”. Stworzył uzdrawiająco-leczniczy ośrodek “Shamandome” w Pensylwanii, który jest częścią corocznego festiwalu uzdrawiania w Burningman w USA. Doprowadził do powstania uzdrawiających kręgów w USA, Kanadzie, Anglii. Prowadzi wykłady i warsztaty związane z współczesnym szamanizmem – „Power animal” (zwierzęca moc), „Extraction” (wydobywanie), „Soul retrieval” (scalanie duszy). Stworzył pojęcie „szamanista”, aby ująć w nim wartości wielu uzdrawiających dyscyplin, zachowując jednocześnie szacunek dla terminu „Szaman”. 

 

„Find your power animal" - Wake up the shaman in you!
ZNAJDŹ SWOJĄ ZWIERZĘ˜CĄ MOC – OBUDŹ SZAMANA W SOBIE!

   “Znajdź swoją zwierzęcą moc” to podstawowe warsztaty dr Ruhe. W trakcie ich trwania zabierzemy Cię w podróż w dźwiękach bębnów, aby przebudzić, odrodzić bezpośredni związek z duchowym przewodnikiem – twoją Zwierzęcą Mocą!. Co się wtedy stanie? Zapytasz swojego przewodnika duchowego o transformację, uzdrowienie, wskazówki. „Zameldowanie” się u swojego “spirit animal” (zwierzęcego ducha) powoduje, że doświadczamy szamanistycznego stanu świadomego, kiedy to nasza psychika łączy się z ciałem, myślą i duchem, tak by pomóc nam w naszym uzdrowieniu, ukorzenieniu, wzmocnieniu. Twoja Zwierzęca Moc zawsze była z Tobą - witaj w domu!

Dr Barnaby Ruhe o warsztatach „Find Your Power Animal” („Znajdź swoją zwierzęcą moc”):

  „Kluczowe warsztaty, które poprowadzę w Polsce, to “Find Your Power Animal”, są kluczem do wszystkiego. Można wtedy skonsultować się ze swoimi polskimi przodkami sprzed 10.000 lat. Ścieżkę Uzdrawiającej Kobiety także otrzymujemy od Tych, którzy utrzymali tradycje przy życiu. Niech Bóg im pobłogosławi, za pomoc na naszej drodze.

    Moje warsztaty tylko dodają, łączą twoją spirytualność, kiedy ty właśnie jesteś przekaźnikiem. Wykonujesz pracę, którą do tej pory wykonywałeś. Dostajesz potwierdzenie i ochronę, tak więc bezpiecznie możesz przesunąć złą energię na bok. W ich trakcie bezpośrednio konsultujesz wszystko z mądrymi starożytnymi źródłami, wystarczy tylko zapytać. I wreszcie można odzyskać utracone części duszy, które posiadają czystą, witalną energię.

   Największa mądrość znajduje się w tworzącym kręgu. Około 10-20-30 osób w kręgu, 15 minutowa “podróż” w rytm dźwięków bębnów, z ich własnym “Power animal”, wygodny powrót z transu i zraportujemy wspaniałe i prawdziwe rzeczy, które się właśnie wydarzyły. Tak wiec ja nie uczę, ja tylko słucham i składam pokłon.

   Droga jest prosta. Prastare dźwięki, patrzenie sobie w oczy, spirytualna podróż w parach, praca w kręgu. I nasz "Power Animal" wykonuje całą pracę. Tak naprawdę nasz wkład jest niewielki, robimy krok do tylu, trochę miejsca dla sił nadprzyrodzonych. To one właśnie -"Spirit"- „Duchy” poprowadzą nas i pozwalają dokonywać rzeczy dotąd niewykonalnych. Tak wiec ja nie uczę. Ja tylko słucham i składam pokłon.

   To dzieje się, dlatego, że gdy połączymy się z naszym “Power Animal” przechodzimy do “szamańskiego stanu świadomości”. Widzimy, co może się zdarzyć i czujemy sercem...

   I drzwi są lekko uchylone, jak w Indiach “Dershan” - spojrzenie bogów, wchodzimy w Carla Junga noosfere zbiorowej nieświadomości. Znajdujemy tam nauczyciela. I to jesteś Ty! To Ty jesteś osobą, na którą czekałeś. Obudźmy w sobie szamana. Jesteśmy “the hollow bonne” – pustą przestrzenną kością. Jesteśmy kanałem, przekaźnikiem dla Ducha. I nie ma tu niebezpieczeństwa, ponieważ wzywamy głośno miłosierne duchy ze wszystkich kierunków świata. Grzecznie przeganiamy negatywne energie, głodne duchy, złe wibracje. I prosimy o pomoc naszego obrońcę – power animal – o to, by dbał o nas i o ludzi w kręgu.

   To dlatego, kiedy chcemy otworzyć się na świat spirytualny musimy również otworzyć naszą drogę do “animal power”, naszej zwierzęcej siły. Tak, aby chronić się, ponieważ drzwi są lekko uchylone.
Współczesne, nowoczesne osoby zostały historycznie odłączone od “spirit”, od ducha, ponieważ nasz logiczny umysł nazywa to “przesądem”, „twoją wyobraźnią”, zamiast nazywać to „Non Ordinary Realisty” – „Nie Zwyczajną, Codzienną Rzeczywistością”.

   Postaraj się rozwinąć w sobie prostą technikę wchodzenia w “podroż” poprzez dźwięk bębnów, grzechotkę, kiedy to natychmiast i rutynowo możesz przenieść się w szamański stan świadomości i pracować z uzdrawiającymi duchami twojego “Animal Spirit” (Zwierzęcego Ducha) tak, by innych przywrócić do tańca. Witamy w domu. Praca została wykonana”.

  „EXTRACTION’’
WYDOBYWANIE - DUCHOWE USUNIĘ˜CIE ZŁYCH ENERGII

   Extraction” („Wydobywanie”) służy do diagnozowania i usuwania negatywnych energii, którą często przechowujemy w sobie, w naszym ciele. Często są to złe doświadczenia z przeszłości. We wszystkich uzdrawiających praktykach musimy oczyścić energię, jednocześnie chroniąc się od niej w zakresach nisko wibracyjnych, w czym pomoże nam „Power animal”.

   Uzdrawiające „ Extraction” („Wydobywanie”) to:
• Podróży przy dźwiękach bębnów szamana, aby połączyć się z „zwierzęcą mocą” i duchowymi przewodnikami. Potem krótkie sprawozdanie z podróży, diagnoza.
• Szaman pomoże usunąć złe wibracje, nieprzyjemnych autostopowiczów, zasiedziałe energie, złość, frustracje. Wszyscy potrzebujemy oczyszczenia.
• Umieszczenie pozytywnego światła w miejscu wydobycia złej energii – to podstawa naszej pracy.

Dr Barnaby Ruhe o warsztatach „Extraction”:

   „Moje warsztaty poświęcone “extraction” (“wydobywaniu”) służą do diagnozowania i usuwania negatywnej energii, która często przechowujemy w sobie, w naszym ciele. Nierzadko są to złe doświadczenia z przeszłości. To jest coś jak historia tzw. „bólu pleców”. Empatia nie musi oznaczać: ”czuję dokładnie twój ból”, bo trzeba chronić się samemu, chronić tych, co uzdrawiają. Znajdujemy historie, które nasz klient przechowywał w sobie od lat i orientujemy się, czy jest on gotowy na kolejny ruch, ale tylko wtedy, kiedy mamy pozwolenie na to. I to jest ten czas, moment na twój ruch, twoją pracę. Wtedy właśnie piszemy na nowo skrypt. Proste!”

“SOUL RETRIEVAL” - „SCALANIE DUSZY”

   „Scalanie Duszy” to rdzeń szamanistycznej pracy, warsztatów. To podróż w poszukiwaniu zgubionej części duszy i sprowadzenie ich z powrotem do Ciebie. Czujesz się czasami przygnębiony? Możemy to naprawić. Odnajdziemy zagubioną część duszy.

   Większość traumatycznych przeżyć z dzieciństwa, w czasie i tuż przed urazem, podczas jakiś „nadużyć”, wypadków samochodowych, chirurgii, czy złego rozstania. Współzależności zwykle przestawiają, wypierają jakiś fragment naszej duszy. I twój ex też może posiadać kawałek twojego istnienia. To wszystko powoduje utratę części potencjału duszy.

   „Scalanie duszy” to zachwycająca praca, aby przywrócić czystą esencję, która ochroni nas przed jakąkolwiek krzywdą. Wtedy poczujemy się „całością”, pełni życia, gotowi do przepływu, przechodzimy do prawdziwych relacji, kochamy i jesteśmy w stanie pozwolić odejść staremu, wszelkim niepotrzebnym ciężarom, dostajemy się na „naszą górę”. To jest tzw. pisanie nowego skryptu…

Dr Barnaby Ruhe o warsztatach „Soul retrieval”:

   „Soul retrieval” (‘Scalanie duszy”) to moje finałowe zajęcia, bardzo zdumiewające. Tylko przywracamy czystą esencję, witalną siłę życia, która była ukryta w chwili urazu. Wszelkie poniżenie, rozłączenie, którego doświadczamy mogą spowodować utratę części duszy. „Jakoś nie jestem zupełnie sobą, odkąd rozstałam się z moim eks”. I tu właśnie dostajemy z powrotem siłę życia. I to tylko w czasie 15 min. bicia bębnów. Integracja odnowionego „ja”, na swojej „górze”, to jest praca domowa dla naszego klienta.

   Rozmowy, sprawozdania to proste wyznaczniki całej pracy, procedury konieczne, aby ochronić nas i klienta od negatywnej energii, pewność, że mamy pozwolenie i właściwe intencje, aby dokonać uzdrowień, aby przekazać i poruszyć energię w nich samych, przyciągnąć silną część duszy z powrotem z dalekiej przeszłości, gdzie częściowo była ukryta, albo umieszczona gdzieś w zapomnianym miejscu. Tak jak położna, akuszerka. Ponowne połączenie, ale jednocześnie narodziny.

   Sposób życia po „Soul retrieval" to pozostać w zgodzie i harmonii z samym sobą, pozbyć się ważnej opowieści życiowej „O Sobie", opowieści, w której króluję "ja". Myślę, że czasem żart i humor może zmienić perspektywę. Czasem możemy powrócić do dramatu z przeszłości, ale dobrze, jeśli zmienimy go w delikatne światło”.

GRAFIK WARSZTATóW DR BARNABY RUHE W POLSCE

Prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie udziału (nawet bez wpłacania zaliczki),
abyśmy mogli zapewnić odpowiednią salę w przypadku większej ilości osób jak się spodziewamy.
Zapisy przyjmujemy telefonicznie, emailowo, sms-em, za pomocą formularza zgłoszeniowego. 
Tel. 509-905498, 22-4991111, email:fundacja@swiadomosc-ziemi.org
 numer konta Fundacji "Świadomość Ziemi" : 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287

Ceny na warsztaty w Warszawie i Wrocławiu przy wpłacie zaliczki do dnia 15 listopada:

„Find Your Power Animal” w piątek wieczorem – 80 zł. (30 zł. zaliczki).

"Weekend 3 in 1": „Find Your Power Animal”+ „Extraction”+ „Soul retrieval” – 330 zł. (150 zł. zaliczki).

Oferta specjalna: piątkowe „Find Your Power Animal” + "Weekend 3 in 1" – 360 zł. (150 zł. zaliczki)

Dodatkowa zniżka: dla małżeństw, stałych par, rodzeństwa w wysokości 30 zł. od osoby (dotyczy tylko weekendu).

Ceny na warsztaty w Krakowie przy wpłacie zaliczki do 15 listopada:

„Find Your Power Animal” w środę wieczorem – 80 zł. (30 zł. zaliczki).

„Extraction”+ „Soul retrieval” – 120 zł. (50 zł. zaliczki).

Oferta specjalna - „Find Your Power Animal” + „Extraction”+ „Soul retrieval” – 180 zł. (80 zł. zaliczki).

Dodatkowa zniżka: dla małżeństw, stałych par, rodzeństwa w wysokości 20 zł. od osoby (dotyczy tylko osób biorących udział w dwóch dniach zajęć).

 WARSZAWA – 18.11.2011r. (piątek) w godzinach od 18:00 do 21:30 odbędą się warsztaty „Find Your Power Animal” („Znajdź swoją zwierzęcą moc”) połączone z pracą z dźwiękami bębnów, grzechotek w pomieszczeniach Ośrodka „Rzeka Życia” w „Jupiter Centrum” przy ul. Towarowej 22 w sali na piętrze (wejście E po prawej stronie centrum handlowego). Prowadzący – dr Barnaby Ruhe z USA. Koszt – 80 zł. O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki 30 zł. do dnia 15 listopada z dopiskiem "Zwierzęca Moc Warszawa". Po tym terminie uczestnictwo możliwe jeżeli będą wolne miejsca.  

Dla osób uczestniczących w tych warsztatach zniżka 50 zł. na warsztaty weekendowe! Dzięki temu będziesz mógł dwukrotnie wejść w kontakt z osobistym „Power animal”. Jak zapłacisz zaliczkę do 15 listopada br na cały cykl warsztatów w wysokości 150 zł., to skorzystasz jeszcze z dodatkowej zniżki w wysokości 50 zł. Łącznie zaoszczędzisz 100zł. (piątek +sobota + niedziela za 360 zł)! Jako tytuł zaliczki wpisz "weekend w Warszawie".    

WARSZAWA – 19-20.11.2011r. (sobota-niedziela) obędą się weekendowy cykl warsztatów obejmujący: „Find Your Power Animal”, „Extraction”, „Soul retrieval” połączony z pracą z dźwiękami bębnów, grzechotek w pomieszczeniach Ośrodka „Rzeka Życia” w „Jupiter Centrum” przy ul. Towarowej 22 w sali na piętrze (wejście E po prawej stronie centrum handlowego). Prowadzący – dr Barnaby Ruhe z USA. Koszt – 380 zł. Dla osób wpłacających zaliczkę w wysokości 150 zł. do dnia 15 listopada zniżka 50 zł. Dla małżeństw, stałych par, rodzeństwa dodatkowa zniżka w wysokości w wysokości 30 zł. od osoby. Jako tytuł zaliczki wpisz "weekend w Warszawie". 

Zajęcia będą się odbywać w godzinach:
- sobota 19.11.2011r. od godz.10:00 do 19:00;
- niedziela 20.11.2011r. od godz.10:00 do 17:00.

Strój swobodny - do ruchu, tańca. Trzeba też zabrać z sobą coś do leżenia – karimatę, koc do przykrycia, poduszkę pod głowę. Można przynieść ze sobą swoje osobiste przedmioty, kamienie, pióra, grzechotki, zdjęcia, amulety, coś, co ma jakieś istotne znaczenie dla nas, a chcielibyśmy napełnić mocą tych warsztatów.

WARSZAWA – 21-22.11.2011r. (poniedziałek-wtorek) będzie możliwość skorzystania z uzdrawiających sesji indywidualny z dr Barnaby Ruhe w pomieszczeniach Fundacji „Świadomość Ziemi” przy ul. Ogrodowej 32A lok.43. Koszt – 150 zł./godz. Konieczność telefonicznego uzgodnienia terminu i wpłaty zaliczki w wysokości 50 zł. na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem – "sesja".  

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

NOCLEGI W WARSZAWIE
Uwaga: Uczestnicy warsztatów dokonują samodzielnie rezerwacji noclegów.

Fundacja „Świadomość Ziemi” ul. Ogrodowa 32A lok. 43 – darmowa przestrzeń do spania dla uczestników warsztatów. Mamy kilka materacy, karimat i śpiworów, jedno WC (bez prysznica), mały kącik kuchenny. Jeżeli chcesz skorzystać to daj nam znać.

Gościniec ul. Rzymowskiego 36 +48 (22) 8431983; +48 (22) 6470688 mailto:gosciniec@oeiizk.waw.pl Ceny za osobę od 30 do 100 zł (czysty, zadbany hotel).

Ośrodek Pomocy Społecznej ul.Nowolipie 25B – informacja i zapisy pod numerem 606-327-197 (przyzwoite pokoje z WC, orientacyjna cena 70 zł/noc; Nowolipie to ulica równoległa do Al. Solidarności pomiędzy Aleją Jana Pawła II a ulicą Żelazną, trzeba wejść między bloki czy to od strony ulicy Nowolipie, czy też Alei Solidarności i tam jest numer 25B. Uwaga - nie mylić z ulicą Nowolipki).

Ośrodek Sportu i Rekreacji Polna ul. Polna 7A (możliwość darmowego skorzystania z basenu i sauny dla osób korzystających z bazy noclegowej, normalnie basen kosztuje 15 zł./godzinę). Tel. do hotelu „OSiR“: (22) 8250613, e-mail: hotel@osir-polna.pl, http://www.osir-polna.pl/index.html

KRAKóW – 23.11.2011r. (środa) w godzinach od 18:00 do 21:30 odbędą się warsztaty „Find Your Power Animal” („Znajdź swoją zwierzęcą moc”) połączone z pracą z dźwiękami bębnów, grzechotek w hotelu „Wit-Stwosz” w sali konferencyjnej na parterze przy ul.Mikołajskiej 28 (Stare Miasto, 300 m od Rynku i około 500 m od PKP). Prowadzący – dr Barnaby Ruhe z USA. Koszt – 80 zł. O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki 30 zł. do dnia 15 listopada z dopiskiem "Zwierzęca Moc Kraków". Po tym terminie uczestnictwo możliwe jeżeli będą wolne miejsca.  

Dla osób uczestniczących w tych warsztatach zniżka 30 zł. na warsztaty czwartkowe („Extraction” + „Soul retrieval”)! Jak zapłacisz zaliczkę w wysokości 50 zł. do 15 listopada br na oba warsztaty w Krakowie, to skorzystasz jeszcze z dodatkowej zniżki w wysokości 20 zł. Łącznie zaoszczędzisz 50zł. (środa+czwartek za 180 zł)! Jako tytuł zaliczki wpisz "weekend w Krakowie". 

KRAKóW – 24.11.2011r. (czwartek) w godzinach od 17:30 do 21:30 odbędą się skrócone warsztaty „Extraction” i „Soul retrieval” („Wydobywanie” i „Scalanie Duszy”) połączone z pracą z dźwiękami bębnów, grzechotek w hotelu „Wit-Stwosz” w sali konferencyjnej na parterze przy ul.Mikołajskiej 28 (Stare Miasto, 300 m od Rynku i około 500 m od PKP). Prowadzący – dr Barnaby Ruhe z USA. Koszt – 150 zł. Jak zapłacisz zaliczkę w wysokości 50 zł. do 15 listopada, to skorzystasz jeszcze z dodatkowej zniżki w wysokości 30 zł. Dla małżeństw, stałych par, rodzeństwa dodatkowa zniżka w wysokości w wysokości 20 zł. od osoby. Jako tytuł zaliczki wpisz "weekend w Krakowie". 

Strój swobodny - do ruchu, tańca. Trzeba też zabrać z sobą coś do leżenia – karimatę, koc do przykrycia, poduszkę pod głowę. Można przynieść ze sobą swoje osobiste przedmioty, kamienie, pióra, grzechotki, zdjęcia, amulety, coś, co ma jakieś istotne znaczenie dla nas, a chcielibyśmy napełnić mocą tych warsztatów.

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WROCŁAW – 25.11.2011r. (piątek) w godzinach od 18:00 do 21:30 odbędą się warsztaty „Find Your Power Animal” („Znajdź swoją zwierzęcą moc”) połączone z pracą z dźwiękami bębnów, grzechotek. Prowadzący – dr Barnaby Ruhe z USA. Koszt – 80 zł. O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki 30 zł. do dnia 15 listopada z dopiskiem "Zwierzęca Moc Wrocław". Po tym terminie uczestnictwo możliwe jeżeli będą wolne miejsca.  

Dla osób uczestniczących w tych warsztatach zniżka 50 zł. na warsztaty weekendowe! Dzięki temu będziesz mógł dwukrotnie wejść w kontakt z osobistym „Power animal”. Jak zapłacisz zaliczkę do 15 listopada br na cały cykl warsztatów w wysokości 150 zł., to skorzystasz jeszcze z dodatkowej zniżki w wysokości 50 zł. Łącznie zaoszczędzisz 100zł. (piątek +sobota + niedziela za 360 zł)!Jako tytuł zaliczki wpisz "weekend w Wrocławiu". 

WROCŁAW – 26-27.11.2011r. (sobota-niedziela) odbędzie się weekendowy cykl warsztatów obejmujący: „Find Your Power Animal”, „Extraction”, „Soul retrieval” połączony z pracą z dźwiękami bębnów, grzechotek Dokładne miejsce podamy wkrótce. Prowadzący – dr Barnaby Ruhe z USA. Koszt – 380 zł. Dla osób wpłacających zaliczkę w wysokości 150 zł. do dnia 15 listopada zniżka 50 zł. (koszt po zniżce - 330 zł).  Dla małżeństw, stałych par, rodzeństwa dodatkowa zniżka w wysokości w wysokości 30 zł. od osoby. Jako tytuł zaliczki wpisz "weekend w Wrocławiu". 

Zajęcia będą się odbywać w godzinach:
- sobota 26.11.2011r. od godz.10:00 do 19:00;
- niedziela 27.11.2011r. od godz.10:00 do 17:00.

Strój swobodny - do ruchu, tańca. Trzeba też zabrać z sobą coś do leżenia – karimatę, koc do przykrycia, poduszkę pod głowę. Można przynieść ze sobą swoje osobiste przedmioty, kamienie, pióra, grzechotki, zdjęcia, amulety, coś, co ma jakieś istotne znaczenie dla nas, a chcielibyśmy napełnić mocą tych warsztatów.

Spotkania we Wrocławiu odbędą się przy ul. Kamieńskiego 10 B (niedaleko rogu z ul.Żmigrodzką w dzielnicy Psie-Pole na osiedlu Karłowice – wylot na Poznań - w pomieszczeniach Stowarzyszenia „Żyć Inaczej”: biały budynek mieści się pomiędzy hurtownią budowlaną a placem targowym, w podwórku budynku mieszkalnego).
Dojazd środkami transportu publicznego na ul. Żmigrodzką:
- autobusem 130, 144, K, ( ul.Żmigrodzka/Kamieńskiego)
- tramwajem 7, 21, 15, 1, ( do ul.Żmigrodzkiej/Kamieńskiego)

              

Mapka na stronie : http://www.zycinaczej.free.ngo.pl/kontakt.html
 

TU MOŻESZ WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha