Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 714 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wskazówki i uwagi Stasia do afirmacji Jedności

   Byłoby dobrze, aby afirmacje Paradygmatu Jedności, będące potężnymi podporami świadomości, były powtarzane dwa razy dziennie przez okres przynajmniej 6 tygodni. Ich celem jest pomoc w głębokim przetransformowaniu dotychczasowego paradygmatu dualności, w jakim jeszcze w znacznym stopniu osadzona jest ludzkość, a który jest iluzją, na rzeczywisty paradygmat, jakim jest Jedność z Bogiem całego Stworzenia. Tak głęboka przebudowa świadomości wymaga czasu. Chodzi o to, co byłoby ideałem, aby według Paradygmatu Jedności z Bogiem i z całym Stworzeniem człowiek myślał, odczuwał i przeżywał każdy aspekt swojego życia. Tego zaś nie da się osiągnąć z dnia na dzień.

   Afirmacje Paradygmatu Jedności są niewątpliwie potężnym wyzwaniem dla ludzkiego ego, a także pozostającego pod jego wpływem ludzkiego intelektu, w kierunku ich utemperowania, wręcz rozpuszczenia w bezmiarze Światła i Miłości. Są one bowiem w dużej mierze bastionami sił ciemności, tkwiącymi jeszcze w człowieku, hamującymi jego duchowy rozwój, a w szczególności wzrost Boga w człowieku, a to zaś ostatecznie decyduje o stopniu jego rozwoju duchowego.

   Urzeczywistniając paradygmat Jedności człowiek przyczynia się nie tylko do wzrastania w nim Boga, Ojca-Matki, Źródła, a ostatecznie jego samego, ale także do podnoszenia duchowej świadomości całej ludzkości, a tym samym planety Ziemi, na której wszyscy żyjemy. Wegetująca w marazmie dualności ludzkość, i każdy człowiek z osobna, co w dużym stopniu ma jeszcze miejsce, nie rozbudzi w sobie potężnego, Boskiego duchowego potencjału, emanującego na wszystkie sfery i aspekty życia, jeżeli wcześniej nie uświadomi sobie swojej Boskości i nie będzie żyć według Paradygmatu Jedności, z poszanowaniem Uniwersalnych Praw Życia.

   Na przedstawiony zestaw afirmacji Paradygmatu Jedności nie należy patrzeć statycznie, a raczej dynamicznie. Są one bowiem tylko jednym z możliwych zestawów podpór świadomości, ukierunkowanych na osiągnięcie omawianego stanu świadomości, a także wzniosłego stanu Świadomości Chrystusowej. Dobrze więc byłoby, aby każdy indywidualnie poczuł, czy i w jakim stopniu przedstawione afirmację Paradygmatu Jedności współgrają z jego wnętrzem i odpowiednio do tego korygował treść afirmacji. Być może w lepszym stopniu można osiągnąć zakładany cel afirmacji używając sformułowania „JAM JEST”, w miejsce „JA JESTEM”, ale to trzeba doświadczyć na samym sobie.

                                       Stanisław G.
  

Afirmacje Paradygmatu Jedności 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate