Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 080 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Afirmacje Paradygmatu Jedności

Kochani!

    W wielu przekazach, starych pismach, świętych księgach jest mowa o tym, abyśmy postrzegali Życie poprzez Jedność, że Czysta Boskość wyraża się w Jedności, że nie ma Miłości bez Jedności.
  Chcąc przyczynić się do zaistnienia Nowej Ziemi, do bycia Człowiekiem Kosmicznym trzeba wykształcić w sobie postawę jedności, faktycznego rozumienia duchowego przesłania Jedności. Nie ma chyba prostszej drogi do doskonałości, oświecenia, bycia w Jestem, jak poprzez zgłębianie i żywą manifestację paradygmatu Jedności. Pomagają w tym także afirmacje, które można wypowiadać w myślach, na głos, które można kontemplować, rozważać, a przede wszystkim przejawiać na co dzień.
  Przedstawiamy zestaw afirmacji dotyczące Paradygmatu Jedności, które zebrał i otrzymał w przekazach Stasiu. Jeżeli jakaś z nich nie będzie w twoim stylu, to zmodyfikuj tekst tak, aby przemawiała do całego ciebie, aby twoja podświadomość i świadomość wchłonęła ją jak najpełniej.
   Kto chciałby zgłębić treści z przekazów dotyczące jedności na naszej stronie, niech wpisze w wyszukiwarce na naszej stronie – jedność z Bogiem, jedność. 

Aloha! Wielbię Boga w Tobie!
              Namaste! Kłaniam się Bogu w Tobie!
                                          In Lak’ech! Jestem innym Tobą!
                                                                         Mariusz Brzoskowski

Afirmacje Paradygmatu Jedności*

Motto:
„Ja i Ojciec Jedno Jesteśmy” (Jan 10:30).
„Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn…” (Mt 11:27).
„Wszystko bowiem Moje jest Twoje, a Twoje jest Moje….” (Jan 17:10).
„Aby wszyscy stanowili Jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas Jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał. I także chwałę, którą Mi dałeś, przekazałem im, aby stanowili Jedno, tak jak My Jedno stanowimy. Ja w nich, a Ty we Mnie. Oby się tak zespolili w Jedno, aby świat poznał, żeś Ty Mnie posłał i żeś Ty ich umiłował, tak jak Mnie umiłowałeś” (Jan 17:21-23).
„Kto Mnie widzi, widzi także Ojca” (Jan 14:9).


• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś wszystkim we wszystkim i Ja Jestem wszystkim we wszystkim, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś całością wszystkiego i Ja Jestem całością wszystkiego, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś cały i niepodzielny i Ja Jestem cały i niepodzielny, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś Stwórcą i Ja Jestem Stwórcą, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jestem cały w Tobie i Ty Jesteś cały we Mnie, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś Boską niepowtarzalnością i Ja Jestem Boską niepowtarzalnością, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś ponad ograniczeniami i Ja jestem ponad ograniczeniami, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś pełnią Miłości i Ja Jestem pełnią Miłości, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś pełnią Mądrości i Ja Jestem pełnią Mądrości, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś pełnią Mocy i Ja Jestem pełnią Mocy, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jesteś pełnią przejawiania się i Ja Jestem pełnią przejawiania się, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! W Tobie jest pełnia obfitości i we Mnie jest pełnia obfitości, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Jest tylko Jeden z Nas, jako Jednia, przejawiająca się w niezmierzonym bogactwie form, z których każda jest prawdziwym cudem w oczach Ojca-Matki, Źródła.

• Ojcze-Matko, Źródło! Rozpoznaję iluzję oddzielności między Nami, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Błogosławiąc Ciebie, jednocześnie dziękuję za Twoje błogosławieństwo, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

• Ojcze-Matko, Źródło! Błogosławiąc Ciebie, dziękuję za dar zrozumienia i urzeczywistnienia świadomości Jedni między Nami we wszystkich polach, wymiarach i aspektach Życia, którym Jesteś i którym Ja Jestem, gdyż Jesteśmy Jednią, tak jak Jednią z Ojcem-Matką, Źródłem jest całe Stworzenie.

*Zebrał i opracował Stanisław G.; poniżej jego komentarz i wskazówki do afirmacji Jedności.   

   "Byłoby dobrze, aby afirmacje Paradygmatu Jedności, będące potężnymi podporami świadomości, były powtarzane dwa razy dziennie przez okres przynajmniej 6 tygodni. Ich celem jest pomoc w głębokim przetransformowaniu dotychczasowego paradygmatu dualności, w jakim jeszcze w znacznym stopniu osadzona jest ludzkość, a który jest iluzją, na rzeczywisty paradygmat, jakim jest Jedność z Bogiem całego Stworzenia. Tak głęboka przebudowa świadomości wymaga czasu. Chodzi o to, co byłoby ideałem, aby według Paradygmatu Jedności z Bogiem i z całym Stworzeniem człowiek myślał, odczuwał i przeżywał każdy aspekt swojego życia. Tego zaś nie da się osiągnąć z dnia na dzień.

   Afirmacje Paradygmatu Jedności są niewątpliwie potężnym wyzwaniem dla ludzkiego ego, a także pozostającego pod jego wpływem ludzkiego intelektu, w kierunku ich utemperowania, wręcz rozpuszczenia w bezmiarze Światła i Miłości. Są one bowiem w dużej mierze bastionami sił ciemności, tkwiącymi jeszcze w człowieku, hamującymi jego duchowy rozwój, a w szczególności wzrost Boga w człowieku, a to zaś ostatecznie decyduje o stopniu jego rozwoju duchowego.

   Urzeczywistniając paradygmat Jedności człowiek przyczynia się nie tylko do wzrastania w nim Boga, Ojca-Matki, Źródła, a ostatecznie jego samego, ale także do podnoszenia duchowej świadomości całej ludzkości, a tym samym planety Ziemi, na której wszyscy żyjemy. Wegetująca w marazmie dualności ludzkość, i każdy człowiek z osobna, co w dużym stopniu ma jeszcze miejsce, nie rozbudzi w sobie potężnego, Boskiego duchowego potencjału, emanującego na wszystkie sfery i aspekty życia, jeżeli wcześniej nie uświadomi sobie swojej Boskości i nie będzie żyć według Paradygmatu Jedności, z poszanowaniem Uniwersalnych Praw Życia.

   Na przedstawiony zestaw afirmacji Paradygmatu Jedności nie należy patrzeć statycznie, a raczej dynamicznie. Są one bowiem tylko jednym z możliwych zestawów podpór świadomości, ukierunkowanych na osiągnięcie omawianego stanu świadomości, a także wzniosłego stanu Świadomości Chrystusowej. Dobrze więc byłoby, aby każdy indywidualnie poczuł, czy i w jakim stopniu przedstawione afirmację Paradygmatu Jedności współgrają z jego wnętrzem i odpowiednio do tego korygował treść afirmacji. Być może w lepszym stopniu można osiągnąć zakładany cel afirmacji używając sformułowania „JAM JEST”, w miejsce „JA JESTEM”, ale to trzeba doświadczyć na samym sobie"

                                           Stanisław G.
  

Udostępnij

Komentarze

2012-03-04 18:52:25 Stasia
Afirmacja Paradygmatu Jedności pozwoliła mi pogłębić moją wiarę i jedność z Bogiem naszym Ojcem i Stwórcą.Odzyskałam spokój ducha w jedności z Bogiem i całym stworzeniem.

Dodaj komentarz

capcha