Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 115 605 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Co znaczy ratowanie Ziemi i ludzkości

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.15.05.2006r. godz. 19.17

Drodzy Nauczyciele!
Proszę o rozwinięcie i wytłumaczenie pojęcia „Ratowanie Ziemi i ludzkości”

Odpowiada Jezus,

    Podstawowym celem ratowania Ziemi i ludzkości jest ich duchowy wymiar, zarówno Ziemi jak i ludzi. 
    To z Ducha wszystko wypływa, to z Ducha narodziło się życie, to Duch dał nam wszystkim możliwość przeżywania i doświadczanie tego wszystkiego. Ten Duch dał nam też wolną wolę. Możemy żyć i korzystać ze wszystkiego, zgodnie z naszą wolą i intelektem.
    W procesie Tworzenia, ewolucji i rozwoju ludzkości doszło do zaburzeń, które negatywnie odbiły się na tym procesie. Nie był to efekt zamierzony. Wynikło to z wolnej woli, a raczej wykorzystaniu go do zaspokojenia swoich ambicji przez część świta duchowo-materialnego. Stwórca widząc, że sprawy potoczyły się nie w tym kierunku jak było to zaplanowane, uruchomił program naprawczy. Szczytna rola przypadła Ziemi i ludziom.  To właśnie z niej ma wypłynąć zbawienny, naprawczy, życiodajny impuls, który nie tylko stransformuje zło na Ziemi, ale i w całym Wszechświecie. Mają tego dokonać ludzie – boskie Postacie. Aby do tego mogło dojść, wasze dusze musiały w pierwszej kolejności doświadczyć dualności, dysharmonii, odczuć na własnej „skórze” co oznacza ciemność i oderwanie od Źródła. Uwierzcie, że żadna Dusza, która tutaj się inkarnowała, nie była do tego zmuszona. Wręcz odwrotnie. Udział w misji Ratowania Wszechświata wzięli i biorą tylko ochotnicy. Nikt więcej! Nikt nie przybył tutaj za karę, na wygnanie, czy wręcz do piekła na Ziemi.
    Ten proces przebiegał i przebiega żywiołowo, jest żywym tworzeniem, w którym zdarzają się nie przywidziane wypadki i zdarzenia. Jesteście jak żołnierze na poligonie ale tak naprawdę, to jesteście i bierzecie udział w faktycznej wojnie. Wojnie Światła, Miłości z ciemnością, pychą i żądzą bycia ponad Stwórcę. Trudna to walka, tym bardziej, że nie są wam znane jej wszystkie arkana i tajniki. Ale to wam, ludziom nie są one znane. Dusze wasze wiedzą i potrafią tyle, że jak to się przed wami otworzy, to będziecie oszołomieni i niesamowicie zdziwieni tym, co usłyszycie, zobaczycie i poczujecie.   
    Uwierzcie Nam, że nie było innej drogi i wyjścia. Stwórca tworząc wszechświat ustanowił prawa kosmiczne, które Jego też obowiązują , a nawet wymagają od Niego więcej jak od całego Stworzenia. Na obecnym etapie nie jest to aż tak istotne, abyście poznali wszelkie tajniki i uzgodnienia. Prawie wszystkie religie przekazywały wam informację o dobru i złu, o tym, że Bóg jest dobry i zło zwycięży.  Zwyciężyć może go jednak tylko razem z Wami. Bez Was ten plan się nie uda. Ja też byłem częścią tego planu. Przyszedłem odkupić wszystkie grzechy ludzi i innego stworzenia. Ofiarowałem swoje ziemskie życie aby tego dokonać. Zrobiłem to z pełną świadomością i miłością. Moim celem było udowodnienie, że Miłość zwycięży śmierć, również tą fizyczną. Zmartwychwstałem i dałem dzięki temu taką możliwość wszystkim ludziom. Wskazałem jak można zwyciężyć śmierć i strach – tylko Miłością i Ufnością do samego Stwórcy, naszego Ojca-Matki, Boga jedynego. On jest naszym Źródłem, naszym Duchem, naszą Świętością , naszym Celem. Z Nim jest wszystko możliwe. Można zwyciężyć to, co wydaje się wam niezwyciężone – strach i śmierć.
    Aby tego dokonać trzeba uwierzyć w Ducha Miłości, Ducha Dobra i Pokoju. I tego ducha, który jest w was, trzeba ratować. Obudzić go, dać mu możliwość wzrostu i powrotu do Źródła. Wtedy na tej powrotnej drodze zaczną się dziać cuda. Człowiek stanie się Bogo-Człowiekiem, a Bogo-Człowiek naprawi nie tylko całe zło na Ziemi, ale i w całym wszechświecie. Nastąpi Nowa Era – Era Miłości i Pokoju.
    To wam przypadła zaszczytna możliwość brania w tym udziału. Spójrzcie na to , jak na prezent, który sam wchodzi wam w ręce, a nie jak próbują was przekonać, za karę i na wasze nieszczęście. Podejmijcie ten trud transformacji z uśmiechem i wewnętrznym przekonaniem, że czynicie dobro, które zbawi cały świat. Niech każdy wasz dzień będzie nowym tworzeniem, nowymi ziarnami Miłości, które niedługo zaowocują. Wiele z nich przejawi się już jutro, pojutrze. Teraz wszystko będzie przebiegało bardzo szybko, niesłychanie szybko. Jest to też dla każdego z was wielka odpowiedzialność. Możecie zdziałać wiele dobra, albo przyczynić się do przedłużenia okresu dominacji ciemności i dualności. Jak zwykle wybór w waszych rękach, decyzja zapadnie w każdym z was. Jak ty się zdecydujesz na tworzenie i życie ze Stwórcą, w zgodzie z prawami kosmicznymi, to dzięki temu zdecyduje się wiele innych. W końcu nastąpi efekt domina. Wszystkie dusze rozbłysną. Ale czy ten efekt nastąpi przed zamknięciem kosmicznych cyklów, to znowu zależy tylko od was. Dlatego mówimy o ratowaniu Ziemi i ludzkości, a nawet Wszechświata. Budząc ducha, ratujemy siebie i innych.
    Zapraszam wszystkich do udziału w tym niesamowitym spektaklu i doświadczeniu. Grajmy razem, wspólnie i zgodnie z rytmem Źródła, a chwała i dobroć towarzyszyć nam będą po wsze czasy w całym Wszechświecie.

Z miłością i ufnością w wasze pełne duchowe przebudzenie,
Jezus Sananda  

Jam Jest Radość

Jam Jest Drogą
Jam Jest Bramą
Jam Jest Posłaniec Boga
Jam Jest Światło Miłości
Jam Jest Energia Miłości
Jam Jest Zbawienie
Jam Jest Ratownik Wszechświata

Udostępnij

Komentarze

2013-06-09 13:46:17 Danuta
Od zawsze miałam problem ze zrozumieniem wolnej woli i destrukcji człowieka ,były długie chwile w moim życiu,że nie potrafiłam sobie na wiele pytań odpowiedzieć....nie rozumiałam Boga...dlaczego tyle zła..nieszcześć doświadcza człowiek....wojen....itp..
Jestem bardzo szczęsliwa,że mogłam przeczytać ten przekaz....jakże to piękne...szczytne..ratownik Ziemi....
Bardzo dziękuję...Odnajdująca się ...
Jakże piękne słowa wypowiedział Jezus Sananda....Z głębi serca..duszy..pozdrawiam wszystkichRatowników Ziemi..Ludzi...Jakże piękne wydarzenia doświadczają Ziemię....
Życzę dużo miłosci ....''I kiedy w ciszy i wzniesieniu duszy..Wzbiłem się w nieprzekroczoną świętość przestrzeni..Wyciągnąłem rękę i dotknąłem Oblicza Bożego''..

2013-06-09 17:05:44 Mariusz B
Ciesze się, że ten przekaz natchnął Cię otuchą i zrozumieniem. Ziemia i ludzkość nadal potrzebują pomocy, więc radośnie ją ratujmy i sami się wznośmy. Promień Światła Miłości z mego serca dla Ciebie i ....
2014-04-10 23:24:57 Iza
Do mnie ten przekaz równiez przemówil,szczególnie,ze nie rozumiem cierpienia zwierzát i przyrody.pozdrawiam

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Boże, proszę Cię uzdrów mnie z skutków wylewu krwi do mózgu.
Najpierw lewatywa czy oczyszczanie tym kefirem itd. I jak często lewatywe?
Ale to jak najpierw lewatywa a potem oczyszczanie kefirem. Czy jak? I jak długo te lewatywy?
Błagam o modlitwę dla moje suni która ma guzy. Boże pomóż nam, daj nam jeszcze zdrowie i czas...
Witam, ale czy to nie jest tak, że cześć oddajemy Bogu a nie aniołom?? Anioły to również...
zakupiłam:znak miłości,kubek,podkładki,poszewke na jaśka,magnesy i jeszcze kilka rzeczy super...
Proszę o dobrą energię i modlitwa dla mojego kochanego sznaucerka Wilunia,boli go łapka. Tak...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate