Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 073 345 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Co znaczy być Ratownikiem Ziemi

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 15.05.2006r. godz. 14.10


Drodzy Nauczyciele! Co znaczy  być Ratownikiem Ziemi?

Odpowiada Ojciec,

    Dzieci Moje Kochane. Każdy z Was jest już Ratownikiem. Sam fakt, że Wasze dusze podjęły się inkarnowania w tym określonym momencie i czasoprzestrzeni to potwierdza. Każda z żyjących obecnie dusz na Ziemi jest ratownikiem duchowym.
    Teraz przyszedł czas, aby stać się świadomym ratownikiem i uaktywnić pełne możliwości duszy i człowieka. Wystarczy otworzyć się na Miłość Wszechświata. Zwrócić się ku Mnie i zawołać: Ojcze – Matko, chcę być Ratownikiem Ziemi, chcę żyć i działać zgodnie z Twoją Wolą. Wtedy cały Wszechświat zwróci swój wzrok na Ciebie, spojrzy z radością i miłością i zacznie Ciebie napełniać sobą i Moją Miłością. Twoje życie ulegnie wspaniałej zmianie. Zaczniesz doświadczać rzeczy, o których nie śniłeś i nie marzyłeś. Będziesz Moim przejawieniem na Ziemi. Będziemy razem tworzyć Nowe, wspaniałe Rzeczy i Istnienia. Już teraz, jak to czytasz, twoja dusza zaczyna cieszyć się, skakać i wibrować z radości. Już czuje ten płynący, ogarniający ją powiew Boskiego Źródła. Już się wyrywa do działania, do Tworzenia, do Służenia. Pozwól jej na to! Nie ograniczaj jej i siebie w niczym. Kieruj się tylko głosem Moim i swojego serca. Wtedy zaczniesz stawać się krok po kroku, dzień po dniu Ratownikiem. Będziesz dojrzewał i rozumiał coraz więcej i więcej, aż w końcu przyjmiesz ufnie i bezgranicznie prawdę o Jedności. 

                                                           Jam Jest Duchem
                                                       Jam Jest Człowiekiem
                                                           Jam Jest Miłością
                                                             Jam Jest Służbą
                                                       Jam Jest Ratownikiem


    Jak to przeniknie ciebie, zacznie poprzez ciebie promieniować, to wtedy będziesz mógł stanąć przed lustrem i śmiało powiedzieć - JESTEM RATOWNIKIEM. Wiem, po co tu przyszedłem. Wiem, co mam robić. Wiem, godnie podążam. Wiem, kto jest moim Ojcem – Matką. Wiem, z kim mogę tworzyć i ulepszać ten świat. Gotów jestem iść za Twoimi radami Ojcze bez wahania, bez mrugnięcia okiem. Wszędzie pójdę, bo Tyś ze Mną. Ufam Ci. Jestem Ratownikiem i wiem, że wiele się ode mnie wymaga. Wiem, że czeka mnie wiele wyrzeczeń, trudu i znoju. Wiem o tym i jestem gotów to wszystko znieść, bo jestem Ratownikiem. Wiem, że gdzieś tam w górach, dolinach, na wodzie,  lądzie i w powietrzu czekają na mnie potrzebujący – Twoje dzieci, a moi Bracia i Siostry. Wskaż mi, gdzie mam działać, a ja tam się udam bez wahania, bez zbędnych pytań i oczekiwania nagrody. Zawsze i o każdej porze jestem gotów działać razem z Tobą. Jestem do Twojej dyspozycji Ojcze. Nawet, gdy sam nie będę prosił Ciebie o wskazówki dla mnie, to Ty możesz mi ich zawsze udzielić, a ja je bez wahania wykonam.
Kocham Cię, Ojcze. Kocham Cię, Matko. Kocham cały świat, kocham wszystkich i wszystko, bo Ty to stworzyłeś. Jestem gotowy, jestem oczekujący, jestem pokorny i miłujący. JAM JEST RATOWNIKIEM.
    Tak oto dzieci, moje kochane, stajemy się prawdziwymi Ratownikami. Nikt nikomu nie nada na Ziemi tego tytułu. Zdobywa się go tylko poprzez pracę własną i poświęcenie swojego życia na wspólne Tworzenie Nowej Rzeczywistości, Nowego Raju na Ziemi i we Wszechświecie.
    Podążajcie tą drogą, a każdego z was będziemy wspierać i pomagać.
    Kochamy Was, czekamy na wasze zawołanie – „chcę być Ratownikiem”, a my od razu zaczniemy was do tego przygotowywać, będziemy pomagać, uczyć i wyznaczać zadania do wykonania. W ten oto sposób będziemy tworzyć najwspanialsze miejsce we Wszechświecie – Nową Ziemię, Nową Gaję, Nową Maldenę, Nową Erę Wszechświata.
    Do dzieła! Nie zwlekajcie! Pomóc można od zaraz, od tej chwili! Nie trzeba wiele umieć. Wystarczy kochać i ufać, a Wasza dusza i wy sami otrzymacie wszystko, czego potrzebujecie do życia i bycia Ratownikiem Ziemi.

Z miłością,
Stwórca-Ojciec Ellochet i wszyscy Nauczyciele WKR z całego Wszechświata

Jesteśmy z wami – We’re with you.

Zawsze i wszędzie – Always and everywhere.

Kochamy was wszystkich – We’re loving you all.

Błogosławimy Was – We’re blessing you.

Bądźcie Miłością i Światłem – Become Love and Light

Jesteście dziećmi Stwórcy – You’re children of The Creator

 

Udostępnij

Komentarze

2012-07-01 18:31:35 Stanisłław
Jestem szczęśliwy,że mogłem się otym dowiedzieć.Przekaz jest wspaniały i nie mogę siędoczekać zadań jakie mnie czekją.Pozdrawiam.
2013-04-28 16:52:25 Elzbieta
Wspanialy tekst,pobudzajacy do dzialania,do niesienia pomocy naszym `nieswiadomym`siostrom i braciom.Ludzie potrzebuja pomocy,potrzebuje jej przyroda,cala nasza planeta i wszyscy jej mieszkancy.Czekajmy wiec na wskazowki i polecenia wewnetrznego glosu ,glosu naszego Pana...pozdrawiam
2013-07-01 18:28:49 BOZKA
ZAWSZE ZADAWAŁAM SOBIE DLACZEGO JESTEM AKURAT TERAZ NA ZIEMI ,ZAWSZE INACZEJ PATRZYŁAM JAKBY Z BOKU DZUWIAC SIE ZE TYLE JEST JESZCZE NIEPRZEBUDZONYCH LUDZI MOWQIEIM O TYM WSZYSTKIM ALE WCIAZ ROZUM NAD DUCHEM U NICH GORUJE ALE MNIE DZIEKI TYM PRZEKAZOM LZEJ ISC PRZEZ ZYCIE.........POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Boże, proszę Cię uzdrów mnie z skutków wylewu krwi do mózgu.
Najpierw lewatywa czy oczyszczanie tym kefirem itd. I jak często lewatywe?
Błagam o modlitwę dla moje suni która ma guzy. Boże pomóż nam, daj nam jeszcze zdrowie i czas...
Witam, ale czy to nie jest tak, że cześć oddajemy Bogu a nie aniołom?? Anioły to również...
zakupiłam:znak miłości,kubek,podkładki,poszewke na jaśka,magnesy i jeszcze kilka rzeczy super...
Proszę o dobrą energię i modlitwa dla mojego kochanego sznaucerka Wilunia,boli go łapka. Tak...
Fundacja w Kontakt z Nami
Hej Anna! Twój wpis jest niestety okraszony rasizmem i negatywną oceną.Widać mamy swoje powody...
Life Balance kosztuje 570 Euro. Life Expert Profi 577 Euro. Urządzenia są dystrybuowane w...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate