Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 017 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Co znaczy być Ratownikiem Ziemi

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 15.05.2006r. godz. 14.10


Drodzy Nauczyciele! Co znaczy  być Ratownikiem Ziemi?

Odpowiada Ojciec,

    Dzieci Moje Kochane. Każdy z Was jest już Ratownikiem. Sam fakt, że Wasze dusze podjęły się inkarnowania w tym określonym momencie i czasoprzestrzeni to potwierdza. Każda z żyjących obecnie dusz na Ziemi jest ratownikiem duchowym.
    Teraz przyszedł czas, aby stać się świadomym ratownikiem i uaktywnić pełne możliwości duszy i człowieka. Wystarczy otworzyć się na Miłość Wszechświata. Zwrócić się ku Mnie i zawołać: Ojcze – Matko, chcę być Ratownikiem Ziemi, chcę żyć i działać zgodnie z Twoją Wolą. Wtedy cały Wszechświat zwróci swój wzrok na Ciebie, spojrzy z radością i miłością i zacznie Ciebie napełniać sobą i Moją Miłością. Twoje życie ulegnie wspaniałej zmianie. Zaczniesz doświadczać rzeczy, o których nie śniłeś i nie marzyłeś. Będziesz Moim przejawieniem na Ziemi. Będziemy razem tworzyć Nowe, wspaniałe Rzeczy i Istnienia. Już teraz, jak to czytasz, twoja dusza zaczyna cieszyć się, skakać i wibrować z radości. Już czuje ten płynący, ogarniający ją powiew Boskiego Źródła. Już się wyrywa do działania, do Tworzenia, do Służenia. Pozwól jej na to! Nie ograniczaj jej i siebie w niczym. Kieruj się tylko głosem Moim i swojego serca. Wtedy zaczniesz stawać się krok po kroku, dzień po dniu Ratownikiem. Będziesz dojrzewał i rozumiał coraz więcej i więcej, aż w końcu przyjmiesz ufnie i bezgranicznie prawdę o Jedności. 

                                                           Jam Jest Duchem
                                                       Jam Jest Człowiekiem
                                                           Jam Jest Miłością
                                                             Jam Jest Służbą
                                                       Jam Jest Ratownikiem


    Jak to przeniknie ciebie, zacznie poprzez ciebie promieniować, to wtedy będziesz mógł stanąć przed lustrem i śmiało powiedzieć - JESTEM RATOWNIKIEM. Wiem, po co tu przyszedłem. Wiem, co mam robić. Wiem, godnie podążam. Wiem, kto jest moim Ojcem – Matką. Wiem, z kim mogę tworzyć i ulepszać ten świat. Gotów jestem iść za Twoimi radami Ojcze bez wahania, bez mrugnięcia okiem. Wszędzie pójdę, bo Tyś ze Mną. Ufam Ci. Jestem Ratownikiem i wiem, że wiele się ode mnie wymaga. Wiem, że czeka mnie wiele wyrzeczeń, trudu i znoju. Wiem o tym i jestem gotów to wszystko znieść, bo jestem Ratownikiem. Wiem, że gdzieś tam w górach, dolinach, na wodzie,  lądzie i w powietrzu czekają na mnie potrzebujący – Twoje dzieci, a moi Bracia i Siostry. Wskaż mi, gdzie mam działać, a ja tam się udam bez wahania, bez zbędnych pytań i oczekiwania nagrody. Zawsze i o każdej porze jestem gotów działać razem z Tobą. Jestem do Twojej dyspozycji Ojcze. Nawet, gdy sam nie będę prosił Ciebie o wskazówki dla mnie, to Ty możesz mi ich zawsze udzielić, a ja je bez wahania wykonam.
Kocham Cię, Ojcze. Kocham Cię, Matko. Kocham cały świat, kocham wszystkich i wszystko, bo Ty to stworzyłeś. Jestem gotowy, jestem oczekujący, jestem pokorny i miłujący. JAM JEST RATOWNIKIEM.
    Tak oto dzieci, moje kochane, stajemy się prawdziwymi Ratownikami. Nikt nikomu nie nada na Ziemi tego tytułu. Zdobywa się go tylko poprzez pracę własną i poświęcenie swojego życia na wspólne Tworzenie Nowej Rzeczywistości, Nowego Raju na Ziemi i we Wszechświecie.
    Podążajcie tą drogą, a każdego z was będziemy wspierać i pomagać.
    Kochamy Was, czekamy na wasze zawołanie – „chcę być Ratownikiem”, a my od razu zaczniemy was do tego przygotowywać, będziemy pomagać, uczyć i wyznaczać zadania do wykonania. W ten oto sposób będziemy tworzyć najwspanialsze miejsce we Wszechświecie – Nową Ziemię, Nową Gaję, Nową Maldenę, Nową Erę Wszechświata.
    Do dzieła! Nie zwlekajcie! Pomóc można od zaraz, od tej chwili! Nie trzeba wiele umieć. Wystarczy kochać i ufać, a Wasza dusza i wy sami otrzymacie wszystko, czego potrzebujecie do życia i bycia Ratownikiem Ziemi.

Z miłością,
Stwórca-Ojciec Ellochet i wszyscy Nauczyciele WKR z całego Wszechświata

Jesteśmy z wami – We’re with you.

Zawsze i wszędzie – Always and everywhere.

Kochamy was wszystkich – We’re loving you all.

Błogosławimy Was – We’re blessing you.

Bądźcie Miłością i Światłem – Become Love and Light

Jesteście dziećmi Stwórcy – You’re children of The Creator

 

Udostępnij

Komentarze

2012-07-01 18:31:35 Stanisłław
Jestem szczęśliwy,że mogłem się otym dowiedzieć.Przekaz jest wspaniały i nie mogę siędoczekać zadań jakie mnie czekją.Pozdrawiam.
2013-04-28 16:52:25 Elzbieta
Wspanialy tekst,pobudzajacy do dzialania,do niesienia pomocy naszym `nieswiadomym`siostrom i braciom.Ludzie potrzebuja pomocy,potrzebuje jej przyroda,cala nasza planeta i wszyscy jej mieszkancy.Czekajmy wiec na wskazowki i polecenia wewnetrznego glosu ,glosu naszego Pana...pozdrawiam
2013-07-01 18:28:49 BOZKA
ZAWSZE ZADAWAŁAM SOBIE DLACZEGO JESTEM AKURAT TERAZ NA ZIEMI ,ZAWSZE INACZEJ PATRZYŁAM JAKBY Z BOKU DZUWIAC SIE ZE TYLE JEST JESZCZE NIEPRZEBUDZONYCH LUDZI MOWQIEIM O TYM WSZYSTKIM ALE WCIAZ ROZUM NAD DUCHEM U NICH GORUJE ALE MNIE DZIEKI TYM PRZEKAZOM LZEJ ISC PRZEZ ZYCIE.........POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate