Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 405 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Meksyk z Fundacją "Świadomość Ziemi"

DUCHOWA PODRóŻ DO MEKSYKU
OD 15 PAŹDZIERNIKA DO 1 LISTOPADA 2011


Kochani!

   W październiku br. lecimy do Meksyku, gdzie w relatywnie nieodległej historii Ziemi, Kosmiczni Tkacze Czasu przekazywali ludziom niebiańskie przesłania i astrologiczną wiedzę, gdzie starożytni mędrcy i kapłani Atlantydy udali się, aby podzielić się swoim dziedzictwem z przyszłymi pokoleniami.

   Lecimy do kraju ŚWIETLISTEGO WĘ˜ŻA, gdzie pobudowano jedne z największych i najwyższych piramid w Ameryce, umiejscawiając je w specjalnie wyznaczonych miejscach geograficznych i geomagnetycznych – miejscach mocy, kanalizowania energii Ziemi i Kosmosu. Część z nich odpowiada energiom poszczególnym czakr ciała ludzkiego, niezbędnych do przejawienia żeńskiej Energii Siatki Świadomości Jedności wokół Ziemi (będziemy na wszystkich z tych piramid – Uxmal, Labna, Kaba, Chcichen Itza, Tulum, Kohunlich, Palenque).

   W ostatnich dwóch latach byliśmy dwukrotnie w Ameryce Południowej (Peru-Boliwia-Kolumbia w 2010 oraz Brazylia-Argentyna w 2009 roku), a pod koniec lipca 2011 roku wróciliśmy z USA i Kanady, więc w krótkim okresie czasu będzie to nasza druga podróż do Ameryki Północnej.

   Meksyk to ciągle bardzo ważny kraj kraju dla wypełnienia się na przełomie 2012 i 2013 roku proroctw Atlantydy, kalendarza Majów, wielu plemion Indiańskich i przekazów z różnych tradycji wszystkich kontynentów, co ma zaowocować dokonaniem skoku kwantowego Matki Ziemi i ludzkości, świadomemu wejściu w Erę Wodnika – Erę Miłości i Miłosierdzia.

LECIMY DO MEKSYKU,
ABY WNIEŚĆ SWóJ WKŁAD PRACY W TE NIEZWYKŁE WYDARZENIA.
LECIMY SŁUŻYĆ I POMAGAĆ MATCE ZIEMI I LUDZKOŚCI, 
PRACOWAĆ ENERGETYCZNIE, DUCHOWO, MENTALNIE, FIZYCZNIE.

   W trakcie pobytu w Meksyku będziemy łączyć, scalać Energie Orła i Kondora (północy i południa), jeszcze bardziej uaktywniać nową Kundalini Ziemi, pracować z Siatkami Świadomości Jedności, oczyszczać i wzmacniać wielowymiarowo przestrzenie Meksyku i Ziemi, a przede wszystkim być przekaźnikiem dla tego, co spłynie z Wyższych Wymiarów Istnienia.

    Spędzimy w Meksyku siedemnaście niezwykłych dni odwiedzając wiele wspaniałych świątyń, piramid, miejsc mocy, pomników UNESCO (parki natury, wspaniałe budowle, miasta). Zaczniemy od Mexico City, a potem skierujemy się na Jukatan.

    W trakcie podróży weźmiemy udział w kilku rdzennych ceremoniach i kilkudziesięciu medytacjach i pracach energetycznych, które przyjdą do nas po drodze. Zajedziemy też nad Zatokę Meksykańską wspomóc mocą serca i duszy, modlitwą i medytacją, jak i uzdrawiającą ceremonią łączenia wód, ten tak mocno skażony i zanieczyszczony akwen wodny przez działalność człowieka (wycieki ropy naftowej z platform wiertniczych).

   Wyjazd zakończymy na Riwiera Maya dwoma dniami odpoczynku i relaksu nad morzem karaibskim. Kto będzie chciał, ten skorzysta dodatkowo z możliwości popływania z delfinami, podziwiania rafy koralowej, zwiedzenia podwodnych jaskiń, ceremonii „domu pary” (meksykański szałas potów).

   Wyraźnie czujemy, wręcz wiemy, że będzie to kolejny niezwykły duchowo-turystyczny wyjazd pełen wrażeń, wielu wydarzeń energetycznych, osobistych transformacji. Wyjazd, który buduje Nową Ziemię i Nowego Nas.

Pozdrawiamy z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS. Wyjazd do kraju Majów, ich świętych miejsc ma dla nas również szczególne osobiste znaczenie. W 2003 roku zawitały do naszego życia w niezwykły sposób Energie Majów - Kosmicznych Tkaczy Czasu, co zaowocowało niezwykle intensywnym okres nauki i doświadczeń duchowo-enrgetycznych. Był to okres bardzo ekscytujący, podniosły, wymagający, uświadamiający nam nasze kosmiczne i duchowe korzenie. Wszystkie Archetypy wprowadzały nas w świat świadomej pracy z Duchem i Energią, uzdrawiania duchowego, pojmowania praw Kosmosu i wielu innych aspektów wielowymiarowego człowieczeństwa i Uniwersum (więcej o naszych doświadczeniach – „Jak Majowie zostali naszymi przyjaciółmi”). Teraz lecimy tam, gdzie kiedyś Oni zawitali bardzo intensywnie, co uwiecznione zostało m.in. za pośrednictwem niezwykłych kompleksów piramid. Cieszymy się bardzo, że już niedługo będziemy stąpać po ziemi, która tak wspaniale przyjęła, przechowała i wypromieniowała dla ludzkości tyle niezwykłej energii, wiedzy i przesłań.

Z majańskim pozdrowieniem,
In lak’ech (Jestem innym Tobą)
Helena (Żółty Elektryczny Wojownik – CIB 16) i Mariusz (Biały Spektralny Łącznik – CIMI 206)

 

MEKSYK Z FUNDACJĄ “ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”
OD 15.X. DO 1.11.2011

Kochani!

   W Meksyku korzystamy z usług „polskiego” biura podróży, które od lat organizuje wycieczki po Meksyku i innych krajach Ameryki Północnej i Południowej. Na bazie ich standardowych wycieczek stworzyliśmy własny program, który jest trochę dłuższy, a przede wszystkim odpowiadający naszym potrzebom. Tak oto reklamują oni podobne programy wycieczek:

  „W czasie tej wycieczki poza poznamy Królestwo Azteków, niezwykłe tajemnicze budowle, największe piramidy Ameryki, gdzie słońce „było bogiem”.

    Z Meksykiem kojarzą nam się najczęściej: sól, tequila i limonka, olbrzymie sombrera i muzyka kapel mariachi, ale my poznamy także historię dramatycznego spotkania dwóch kultur: indiańskiej i hiszpańskiego najeźdźcy, zwiedzimy perły barokowej architektury czasów kolonialnych, najważniejsze zabytki w Mexico City. Nie będą nam też obce paradoksy współczesności, najbardziej widoczne w największej aglomeracji świata. Podczas tej podróży zachwycać nas będzie rozmaitość niezwykłych krajobrazów oraz współistniejących tradycji, gościnność i uprzejmość mieszkańców. Podróż zachwyci pięknem przyrody i zabytków południa Mexico, poznamy w czasie realizacji programu wspaniałe kolonialne miasta takie jak Merida, niemające konkurencji w żadnym innym kraju na świecie. Do niezapomnianych chwil zaliczyć będziemy mogli zaliczyć pobyt w miejscu, o którego zobaczeniu marzą miliony ludzi - Palenque, czyli zagubionym w dżungli mieście Majów, zachwycającym bogactwem kultury tego narodu. Coba zachwyci nas podobieństwem do Tikalu w Gwatemali, a w Tulum oczaruje nas architekturą zamków przy dziewiczej plaży. Ten wyjazd pozwoli poznać bogactwo flory i fauny Mexico, będziemy też spacerować po puszczy słuchając jej śpiewu. Dopełnieniem udanych i niezapomnianych wakacji będzie pobyt i wypoczynek na dziewiczych plażach Riwiery Maya”.

TRASA PODRóŻY  

Miasto Meksyk, Guadulupe, Teotihuacan, Xochimilco, Muzeum Antropologiczne, Cuernavaca, Cholula, Puebla, Monte Alban, Oaxaca, El Tula, Sumidero - Chamula - San Cristobal De Las Casas, Agua Azul – „Zaginione Miasto Majów”, Palenque, Edzna, Campeche, Merida, Uxmal, Labna, Kaba, Valladolid, Chichen Itza, Coba, Kohunlich, Tulum, Playa del Carmen, Mexico City

  

Dzień 1: Mexico City
Wylot z Warszawy do Mexico City. Na lotnisku spotkamy się z przewodnikiem, następnie udamy się do hotelu. Po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku udamy się na pierwszą w kraju Azteków i Majów kolację. Nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 2: Muzeum Antropologiczne – Zocalo – Xochimilco
Po śniadaniu przejedziemy do centrum miasta zobaczyć Zocalo, Katedrę, Pałac Sztuk Pieknych Bellas Artes i Casa de Azulejos. Przejazd do Bosque de Chapultepec, największego w mieście parku, kandydującego do listy zabytków UNESCO i będziemy zwiedzać urzekające bardzo bogatym zbiorem dzieł sztuki prekolumbijskiej Muzeum Antropologii. Później udamy się na południe miasta, aby poznać dziedzictwo kultury Xochimilco. W czasie krótkiego rejsu po pływających ogrodach Xochimilco połączonego z degustacją soków i przy dźwiękach muzyki mariachi, przewodnik przybliży nam historię powstania Mexico City.

Dzien 3: Piramidy Teotihuacan ( UNESCO) – Guadalupe – Tlatelolco
Po śniadaniu przejedziemy do oddalonego o około 50 kilometrów od Mexico City Teotihuacanu wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. W strefie archeologicznej zwiedzimy największe piramidy Ameryki w prehiszpańskim „mieście bogów”: Piramidę Słońca, Piramidę Księżyca, pospacerujemy Drogą Zmarłych Bogów. Odwiedzimy warsztat obróbki magicznego kamienia Azteków – obsydianu. Następnym punktem w tym dniu będzie wizyta w Bazylice Matki Boskiej z Guadelupe w Mieście Meksyk, gdzie poznamy całe Sanktuarium, a w nim między innymi: Nową Bazylikę, Bazylikę Antyczną, Kaplicę Indian, Kaplicę na Wzgórzu, Ogrody Gwadelupiańskie. Później zwiedzimy dzielnicę Tlatelolco i Plac Trzech Kultur - miejsce ostatniego starcia Indian z hiszpańskim najeźdźcą. Powrót do hotelu, obiado-kolacja i nocleg.

Dzień 4: Cacahuamilpa – „Srebrne miasto”, Taxco (Pueblo Mágico - Magiczne Miasteczko)
Śniadanie. To była ostatnia noc w Mexico City, dziś czeka na nas dzień pełen wrażeń począwszy od przejazdu malowniczą trasą przy wulkanach Popocatepetl i Ixtaccihuatl do Cacahuamilpa, gdzie zwiedzimy największe jaskinie Meksyku słynące z pięknych stalaktytów i stalagmitów, w wyrzeźbionych przez wodę i czas pięknych komnatach w korycie podziemnej rzeki. Po zakończonym zwiedzaniu jaskiń przejedziemy do znanego w świecie „srebrnego miasta”-Taxco (Pueblo Mágico - Magiczne Miasteczko), będącego narodowym pomnikiem historycznym Mexico. Zwiedzimy miasto: Punkty widokowe, Zocalo, Kościół Św. Pryscylli i Św. Sebastiana - perły architektury barokowej. Zapoznamy się z historią wydobycia srebra w Taxco (Pueblo Mágico - Magiczne Miasteczko). Po zakończonym zwiedzaniu będziemy mieli czas wolny na zakupy sztuki jubilerskiej ze srebra. Kolację zjemy w restauracji z widokiem na panoramę “srebrnego miasta”. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg w Taxco.

Dzień 5: Taxco - Cuernavaca – Puebla
Śniadanie. Przejazd dostarczającą wielu niezapomnianych widoków, wśród wulkanów, do Choluli. Zwiedzanie drugiej co do wielkości piramidy na świecie i zbudowanego na jej szczycie kościoła, symbolu konkwisty i synkretyzmu religijnego. Przejazd do Puebli, widniejącej na Liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie Starówki: renesansowo-barokowej Katedry oraz Klasztoru Dominikańskiego wraz z Kaplicą Różańcową, która zachwyca barokowym przepychem pozłacanych tynków, aniołów i niebiańskiej orkiestry. W planie mamy też spacer Słodką Uliczką. Nocleg w Puebla.

Dzień 6: Puebla – „Miasto świtu”, Monte Alban (zabytek UNESCO) – Oaxaca (zab. UNESCO)
Po śniadaniu udamy się do Oaxaca, której stare miasto także znalazło się na liście UNESCO. Jako przerywnik w podróży - sesja zdjęciowa z olbrzymimi kaktuasami w tle. Po drodze zwiedzimy położoną na ściętym wierzchołku wzgórza prehiszpańską stolicę Indian Zapoteków, „miasto świtu” - Monte Alban (również na liście UNESCO). Przejazd do centrum Oaxaca, gdzie zwiedzimy Starówkę. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja. Nocleg w Oaxaca.

Dzień 7: El Tule - „Światowa Stolica Mezcalu” – San Cristobal De Las Casas
Śniadanie. Przejazd do miejscowości El Tule, aby poznać największe drzewo Mexico, Arbol de Tule, kandydujące, jako pomnik przyrody, do listy UNESCO. Przejazd do San Cristobal (Pueblo Mágico - Magiczne Miasteczko). Przejazd przez stolice stanu Chiapas Tuxtla Gutierrez. Po dojechaniu do hotelu zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 8: Sumidero - Chamula - San Cristobal De Las Casas
Po śniadaniu przejedziemy do kulturalnej stolicy stanu Chiapas, San Cristobal de las Casas (Pueblo Mágico - Magiczne Miasteczko). Weźmiemy udział w rejsie motorową łodzią po rzece w dramatycznej scenerii Kanionu Sumidero. Zwiedzimy indiańskie wioski San Juan Chamula i Zinacantan, zaproponowane do listy UNESCO, podgladając życie Indian Tzotzil. Po dniu pełnym wrażeń, kolacja i wieczór na uroczej, tetniącej życiem Starówce San Cristobal de las Casas (Pueblo Mágico - Magiczne Miasteczko). Nocleg.

Dzień 9: Agua Azul – „Zaginione Miasto Majów”, Palenque (zabytek UNESCO)
Po śniadaniu przejedziemy do stolicy Starego Państwa Majów, Palenque. Po drodze wizyta w Agua Azul. Miejscu gdzie znajduje sie kilkunaście fantastycznych kaskad wodnych otoczonych zielenią selwy. Przejazd do strefy archeologicznej i zwiedzanie zagubionych w tropikalnej dżungli budowli stolicy Starego Państwa Majów – Palenque, wpisanego na listę UNESCO wraz z otaczającym je parkiem. Zwiedzimy: Świątynię Inskrypcji, Świątynię Liściastego Krzyża, Świątynię Czaszki, Grobowiec Pakala oraz Obserwatorium. Transfer do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 10: Palenque (zabytek UNESCO)
Czas na wypoczynek i medytację w tym pięknym i niezwykłym miejscu.

Dzień 11: Palenque –Edzna - Campeche – Merida
Wyjazd z Palenque, Zwiedzanie Edzna, wizyta w Campeche (Zatoka Meksykanska) nocleg w Merida.

Dzień 12: Merida – Uxmal, Labna, Kabah,- Valladolid
Po śniadaniu wyjedziemy w tereny nazywane rejonem Puuc, będącym pod wpływem Majów, którzy pozostawili po sobie wspaniałe zabytki swojej kultury, z których najważniejszym jest znajdujące się pod patronatem UNESCO miasto Uxmal, gdzie po dojechaniu zwiedzimy: Świątynię Wróżbity, Patio Mniszek, Wielką Piramidę. Pojedziemy też do światyń w Labna, Kabah. Zakwaterujemy się w pełnym uroku hotelu w stylu dawnej hacjendy w osadzie Valladolid. Kolacja. Nocleg.

Dzień 13: Valladolid – 7 Nowy Cud Świata, Chichen Itza (UNESCO) – Coba – Kohunlich
Ten dzień zapadnie nam na długo w pamięci, zwiedzimy bowiem najbardziej znane zabytki Kultury Majów. Przejazd do wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO strefy archeologicznej w Chichen Itza – zwiedzanie stolicy Nowego Państwa Majów: Pałac Jaguara, Obserwatorium, Rytualne Boisko do gry w Pelote, Pałac Tysiąca Kolumn. Nastepnie przejedziemy do Coby, gdzie spróbujemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego Coba jest bliźniaczo podobna do odległego o kilkaset kilometrów Tikalu znajdującego się w Gwatemali. Potem jedziemy do Kohunklich, nocleg i kolacja po drodze.

Dzień 14: Kohunklich – Tulum – Riviera Maya - Playa del Carmen
Zwiedzanie kompleksu piramid w Kohunlich. W drodze do Playa del Carmen udamy się nad bajecznie kolorowe Morze Karaibskie do starożytnego portu Majów - Tulum, zwiedzimy majestetyczne budowle z końca epoki postklasycznej położone przy dziewiczej plaży: El Castillo, Świątynię Zstępującego Boga, Świątynię Steli, Świątynię Boga Wiatru. Sesja zdjęciowa na dziewiczej plaży. Przejazd na Riwierę Maya, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 15: Playa del Carmen
Wypoczynek, opcje fakultatywne, medytacje.

Dzień 16: Playa del Carmen
Wypoczynek, opcje fakultatywne, medytacje.

Dzień 17: Riviera Maya – Mexico City - Guadalupe
Śniadanie. Ostatnie chwile wypoczynku na białych plażach Riwiery Maya, transfer na lotnisko, przelot do Mexico City, wizyta w Guadalupe, czas wolny na ostanie zakupy, wylot z Meksyku.

Dzień 18: Zakończenie Imprezy
Powrót do kraju.

Cena wyjazdu: 
Równowartość 2150 usd plus aktualna cena biletu lotniczego (około 4.100 zł w zalezności od dostępności i kursu). Razem około 10.700 zł.  

Świadczenia obejmują:
•Hotele 3 i 4* podczas imprezy.
•Podczas całej wycieczki śniadania i obiadokolacje wegetariańskie bez napojów.
•Przelot: Cancun – Mexico City.
•Opłaty lotniskowe i podatki.
•Transfery i przejazdy klimatyzowanym samochodem Mercedes Sprinter Benz.
•Opieka licencjonowanego polskojęzycznego przewodnika podczas całej imprezy.
•Bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych obiektów i stref archeologicznych.
•Rejs łodzią motorową po rzece w Kanionie Sumidero.
•Napiwki dla boyów hotelowych, pokojówek i kelnerów we wszystkich przewidzianych programem hotelach i restauracjach.
•Koktajle – soki - powitalne w wybranych hotelach.
•Prowadzenie wycieczek fakultatywnych przez polskojęzycznego przewodnika.

Świadczenia nie obejmują:
•Wydatków natury osobistej.
•Opłat za ewentualne wycieczki fakultatywne.

Zastrzeżenia:
Fundacja zastrzega sobie prawo do ewentualnych korekt w podanym programie; uaktualnienia ceny wyjazdu w zależności od kursów walut i nagłych zmian cen tworzących koszt podróży. 
 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Ostateczne ceny ustalimy później lub w Meksyku. Tu podajemy ofertę meksykańskiego biura podróży. Może na miejscu uda się to zorganizować taniej.

1. Odwiedzić Rio Secreto Reseva Natural – spacer po dżungli, jaskiniach i pływanie w niej.
To sie robi fakultatywnie podczas pobytu na Rivierze Maya - okolo 100 USD

2. Zobaczyć rafę kolarową tak jak na przykład na www.atlantissubmarines.travel/eng/location.cfm
To się robi fakultatywnie podczas pobytu na Rivierze Maya - 100 - 140 USD

3. Popływać z delfinami np. w Cancum – Isla Mujeres
To się robi fakultatywnie podczas pobytu na Rivierze Maya, przy Playa del Carmen w Xel Ha lub na Isla Mujeres: 150 - 180 USD
 


 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha