Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 293 104 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Zmieniliśmy nazwę szkoły

Email z 26.02.2011

Drodzy Mariusz i Helena,

    Zdecydowaliśmy się zmienić nazwę naszej szkoły na „Lion’s Hart to Loving Hearts, Helping Hands” („Lwie Serce do Kochających Serc i Pomocnych Rąk”). Wybraliśmy tą nazwę, ponieważ nasz projekt opieki nad dziećmi jest oparty na społeczności Kochających Serc i Pomocnych Rąk.

   Pomoc lokalnej i globalnej społeczności sprawiły, że projekt opieki zarówno w szkole i sierocińcu jest możliwy. Jest to nazwa, która komunikuje, że wszyscy pracujemy razem, serce w serce, ręka w rękę, aby zaoferować miłość i jaśniejszą przyszłość dzieciom w potrzebie.

    Ślemy, więc specjalne podziękowania za wasz wkład w życie naszych dzieci.

                    

    Błogosławieństwa dla wszystkich miejsc gdzie się udajecie, wszystkich spraw, które robicie.

Z miłością,
Crystal i wszystkie dzieci
 

                                                     

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha