Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 984 641 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Telepatia Miłości - Kosmiczny Dźwięk Miłości

Przekaz otrzymany przez Mariusza Brzoskowskiego w dniu 04.09.2011

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele! Słucham Ciebie, Boże!

Odpowiada na wezwanie Jezus,

    Nie spisujesz myśli, wątków, a powinieneś. ( M.B - pojawiły mi się różne pojedyncze myśli, urwane zdanie, których nie notowałem, a czekałem na wyraźniejszy impuls myślowy i dopiero tą uwagę zacząłem notować). To klucz do wejścia w przekaz, do wzajemnego dostrojenia się, do odebrania czystego impulsu, który spływa z falą do Ciebie, gdy nastawiasz się na słuchanie. Oczywiście działasz też jak radar, który skanuje wokół siebie pole i szuka przyjaznego statku, obiektu.

   Praktykując Telepatię Miłości szuka się dźwięków czystego Światła, bytów Miłości. Skaner jest wewnętrzny, więc skanuje też samego siebie. Ułamki sekundy dostarczają dużo wrażeń, spostrzeżeń, czuciowego odbioru, jak też pojawiają się czasami jakieś pojedyncze myśli lub urywane zdania. Ten telepatyczny skaner to coś takiego, jak szybkie czytanie – błyskawiczne przejrzenie pola, dostrzeżenie nagłówków i muśnięcie jakiegoś tekstu. Czasami czyta się jakiś artykuł od razu, bo on mnie bardzo interesuje, czasami trzeba przeglądnąć całą gazetę, książkę, aby znaleźć małą notatkę, która jest dla mnie istotna.

    Telepatia jest bardzo ludzka, dobrze ją więc doskonalić, praktykować, szlifować, nie pozwolić jej się zakurzyć, bo inaczej stanie się wiedzą i zdolnością zapomnianą, choć znaną.

   Telepatia Miłości to instrument, narzędzie, a także styl życia, filozofia życiowa, która wyznacza kierunki naszego życia i postępowania.

   Kto praktykuje telepatię miłości, ten w sposób mniej lub bardziej świadomy wyraża pragnienie bycia i życia w harmonii ze swoją duszą, z Naturą, z całym Uniwersum, włącznie ze Źródłem, Najwyższym, Wszechobecnym, Wszechogarniającą Miłością Wszechświata. Jest to najwyższe strojenie, najkrótsza droga od Alfy do Omegi, od A do Z, od człowieka do Boga.

   Telepatia Miłości wyraźnie wskazuje, od kogo i czego chcesz się uczyć, co rozwijać, co przejawiać. Nie zostawia wątpliwości, nie ma ciemnych zaułków, kątów. Wszystko jest jasne. I czasami ta jasność i prostota jest dla człowieka trudna do zniesienia, bo zawsze w każdej sytuacji pokazuje, czym jest Miłość. Cichy wewnętrzny głos, rozumienie podpowiada, jak powinien postąpić, myśleć i reagować człowiek miłości, człowiek, który przejawia Źródło w sobie.

   Wszystkie dysonansy będą człowiekowi pokazywane, aby umiał trzymać nutę przewodnią, sam się dostrajał do wibracji rdzenia i stawał się czystym duchem, duszą miłującą, duszą mocną i mądrą.
W ten sposób rodzi i kształtuje się Bogo-człowiek, kolejny Chrystus, Istota Światła, która żyje i działa z poziomu Świadomego Chrystusowej.

   Uwierzcie, część z Was już wie, że wtedy dzieją się cuda, że konstrukcja Natury sama będzie przejawiała Boskie Rozwiązanie, że atomy zastosują kwant miłości i stworzą nowe możliwości, uzdrowią stare naleciałości, rozwiną nowe zdolności. I wtedy nie przeceniajcie swojej roli, nie wysuwajcie na plan pierwszy siebie, a Boga, bo to On uczynił poprzez Ciebie, twoją obecność w orkiestrze Miłości.

   I to doceniajcie i rozwijajcie – umiejętność bycia w grupie, współdziałanie w małych i dużych zespołach, spokoju i zaufania wewnętrznego. Kochajcie siebie, kochajcie życie, kochajcie innych ludzi, bo ja jestem innym tobą.

Kosmiczny Dźwięk Miłości

WYBRANE FRAGMENTY PRZEKAZU 

Praktykując Telepatię Miłości szuka się dźwięków czystego Światła, bytów Miłości.
Kto praktykuje Telepatię Miłości, ten w sposób mniej lub bardziej świadomy wyraża pragnienie bycia i życia w harmonii ze swoją duszą, z Naturą, z całym Uniwersum, włącznie ze Źródłem, Najwyższym, Wszechobecnym, Wszechogarniającą Miłością Wszechświata. Jest to najwyższe strojenie, najkrótsza droga od Alfy do Omegi, od A do Z, od człowieka do Boga. 
 Telepatia Miłości wyraźnie wskazuje, od kogo i czego chcesz się uczyć, co rozwijać, co przejawiać. (-) Cichy wewnętrzny głos, rozumienie podpowiada, jak powinien postąpić, myśleć i reagować człowiek miłości, człowiek, który przejawia Źródło w sobie. 
 
Udostępnij

Komentarze

2015-08-20 23:15:28 Jadwiga
Wszystko to tak pjeknje brzmi a ja chce polaczyc sie ze zrodlem milosci.

Dodaj komentarz

capcha