Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 178 695 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Warsztaty Brigitte Wingelmayer

WARSZTATY BRIGITTE WINGELMAYER
W GARBICZU – 20/21 SIERPIEŃ 2011r.

   

   W programie praca z emocjami, nauka uwalniania blokad w ciałoumyśle, poszerzania przestrzeni serca poprzez kontakt z podświadomością i Naturą, grupowe konstelacje duchowe.
    Brigitte na przełomie lipca i sierpnia będzie u syberyjskich szamanów, my wrócimy z USA i Kanady, gdzie też spotkamy się z rożnymi starszyznami indiańskimi i wieloma ciekawymi, uduchowionymi ludźmi. Spodziewamy się, że te warsztaty uwzględnią te doświadczenia, bądźmy więc elastyczni w spawie programu. Na pewno zejdzie i popłynie to, co jest najlepsze dla grupy i każdego z nas w danym momencie.

Termin warsztatów: zajęcia zaczną się 20 sierpnia (sobota) po śniadaniu o godz. 10.30, kończymy 21 sierpnia (niedziela) późnym popołudniem około godz. 17.30.

Koszt: 300 zł warsztat. Istnieje mozliwość zapewnienia noclegu i wyżywienia za kwotę 150 zł (w cenę wliczone jest: wyżywienie od obiadu w sobotę do kolacji w niedzielę, jeden nocleg w Pałacu w Garbiczu lub w hotelu w Torzymiu). Razem warsztaty, nocleg, wyżywienie - 450 zł. Możliwość wcześniejszego przyjazdu np. w piątek, jak i późniejszego wyjazdu np. w poniedziałek za dodatkową opłatą. Należy to nam wcześniej zgłosić, abyśmy zarezerwowali dodatkowy nocleg i wyżywienie (koszt wyliczymy indywidualnie w zależności od długości dodatkowego pobytu, ilości posiłków).

O uczestnictwie decyduje wpłata zaliczki 150 zł 
w ciągu 4 dni od potwierdzenia rezrwacji miejsca. 

           

                                          

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha