Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 037 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Jak się otworzyć na MIŁOŚĆ?

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, Katowice dn. 19.09.2008r. godz. 22.45

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Mówi Saint Germain, Jezus i Budda,

Jak zwykle ciszymy się, że zechciałeś się podnieść z łóżka i zamiast leniwie odpoczywać, przygotowując się do snu, to bierzesz przekaz wyrażając w ten sposób wolę, determinację i posłuszeństwo duchowi i obecności Jam Jest w Tobie. To takie ładniejsze i pełniejsze przywitanie, ale tak naprawdę jest, i tak My postrzegamy takie akty. Ty wiesz, jak trudno jest czasami się zmobilizować, zebrać siły, a co dopiero słuchać nieznanego.


Potrzeba otwartości, otwartości na nowe i nieznane, nowe i odkrywcze, nowe i zmieniające, nowe i duchowe. Istnieje ogromne zapotrzebowanie, jest to istota chwili, momentu Waszego życia rozumianego jako pojedynczy człowiek i cała nacja. Trzeba otworzyć się na Ducha – ducha w Tobie, ducha w innych, ducha Ziemi i Kosmosu, Ducha całego Stworzenia. Do tego potrzeba otwartości nie tylko w mowie, ale w myśli, intencji i czynie, w każdym ułamku, sekundzie Waszego życia.


Co to znaczy być otwartym? Jak się otworzyć i coraz bardziej rozwierać–otwierać na Miłość? Jak utrzymać ciągły stan gotowości, otwartości na kosmiczne, duchowe, energetyczne i świadomościowe stany nowości? Czy człowiek otwarty to człowiek oświecony? Czy można się otwierać i zamykać?


Wszystko można kochani, ale czy warto. Po co się otwierać, gdy z góry wiem, że będę się zamykał. To tak jakbyś zatrzymywał wodę w śluzie, zapoznawał się z nią, eksploatował, a gdy zacznie już śmierdzieć, tęchnie od zastoju, to ją wypuścił zabrudzoną i odsączoną z pożywnych, odżywczych związków i puścił dalej w obieg. Czy wtedy powiesz, że lepiej poznałeś i zrozumiałeś tą wodę, jej świadomość i żywotność, energię, moc i przeznaczenie? Nie będziesz mógł tak powiedzieć, bo uczyniłeś w ten sposób wodę stęchłą i bardziej martwą, zubożałą, zamiast tylko dodać jej swego zabarwienia i pozwolić swobodnie płynąć. Lepiej jest pływać z nurtem i gdy pojawi się naturalna zatoczka, port, to tam odpocząć, zrozumieć poprzez patrzenie i dzielenie się z innymi żeglarzami tym, co się przeżyło. Czyli warto płynąć tak długo, jak to natura daje, a nie budować sztuczne zapory, śluzy, tamy myśląc, że się opanowało żywioł, zrozumiało jego istotę i esencję.


Trzeba Wam pojąć też, że duch może swobodnie podróżować w wielu kierunkach, ale gdy za daleko się oddali od Źródła, to może stracić orientację i nie będzie wiedział skąd i po co przybył tam gdzie dotarł. Będzie się rozglądał i nie zobaczy Źródlanej Latarni, pochodzi, bo wokół nie będzie go, ani znaku jak powtórzyć. Zabłądził i teraz długa tułaczka go czeka zanim zrozumie istotę sprawy i zechce wracać tam skąd przybył, do tej krainy wiecznej szczęśliwości i radości. Ale taki był jego wybór i zainteresowania. Czyli trzeba być nieustannie otwartym na Źródło, aby nie zabłądzić, nie zgubić się, nie ulec wypadkowi czy też porwaniu przez nagłe wichry i prądy, które potrafią wtargnąć głęboko, nawet na suchy ląd, tam gdzie nikt się tego nie spodziewa. Dużo metafor, dużo przenośni, ale każdy, kto czyta, niech poczuje czy też sam poszuka odpowiedników dla niego. To jest też otwartość, uczenie się poprzez opowieści, poprzez duchową mądrość, którą trzeba nieustannie kształtować i rozwijać, aby być w stanie otwartości, bo inaczej wiedza, informacja którą się posiadło może się okazać przestarzała i nieaktualna. Duch pływa, duch czerpie siły i możliwości z ciekawości Miłości, zgłębiania Miłości, służenia Miłości, dzielenia się Miłością. Tak się duch rozwija, a poprzez to wszystko, co w duchu i z ducha wypływa. Wszelkie zamykanie się, budowanie sztucznych, mentalnych osłon, to budowanie śluz i tam wobec Miłości. Kto się od świata odgradza, to buduje swój świat iluzji mocy i mądrości, bogactwa i pychy, niedostępności i duchowej ułomności. Dlatego tyle razy mówimy – otwórzcie drzwi Chrystusowi, otwórzcie się na Miłość, która jest wszędzie, bo Bóg jest nieskończony i wszechogarniający.


Wielkie religie mówią o Jedynym Bogu, Bogu Miłości, a sami budują zamki, mury, dogmaty i toczą spory kto ma rację. Ich mowa rozmija się z tym co czynią, bo nie uczą Jedności w Miłości, a swojej racji czyli kogo? Chyba nie Boga. Każdy człowiek, który staje na czele czy też jest współtwórcą, współzarządzającym danej organizacji, instytucji bierze na siebie obowiązek dawania świadectwa wiary, bycia przykładem. Roztropność życiowa jest potrzebna, ale nie może brać góry nad tym co się krzewi. O tym trzeba pamiętać, każdy człowiek powinien mieć tego świadomość zarówno wobec siebie, jak i wobec innych.


Po raz kolejny wzywamy Was do otwartości Serc, ducha, umysłu i ciała, bo taka jest potrzeba, konieczność teraźniejszości Jam Jest. Spotykajmy się i rozmawiajmy jak najczęściej, zbliżajmy się a nie unikajmy. Rozwijamy się razem, w imię wspólnej radości Jam Jest.


Kochamy Was! Podziwiamy wszystkich tych, którzy chcą być otwartymi, otwartymi na światło Miłości, na Ducha Miłości, na Istotę Miłości w Jam Jest.


Jezus, Saint Germain i Budda
 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate