Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 071 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Jak otworzyć się na Światło - Stwórca

Przekaz odebrał Stanisław G., dn. 20.06.2006 r., godz. 5.25
Z Kim rozmawiam?

Ze Stwórcą,

(-)

Pytanie: Co mam robić, aby do Ciebie zbliżyć się i lepiej Tobie służyć?

    Napełniaj Twoje wnętrze Światłem i Miłością. Otwieraj się na te Energie i pozwól, aby One głęboko wniknęły w Ciebie. W Świetle i w Miłości jest Potężna Siła uzdrawiająca i oczyszczająca. Światło i Miłość zawierają również w sobie Kosmiczną Inteligencję i Moc przejawiania się Jej w ludzkim dziecku. Im szerzej otworzysz się na te Boskie Energie, tym więcej Jej do Ciebie napłynie i tym szybciej dostroisz się do rytmów wibracji całego Kosmosu.

Pytanie: Co robić, aby szerzej otworzyć się na Światło, Miłość, Boga? Przecież ja tego pragnę.

     W Tobie jest jeszcze dużo lęków, także lęku przed Bogiem. Te lęki blokują przepływ Światła i Miłości. Te lęki należy rozpuszczać siłą Światła i Miłości. Afirmuj Obecność w Sobie Światła, Miłości i Boga. Dziękuj Mi za wszystko co dzieje się w Twoim życiu. W dziękczynieniu leży potężna Siła uzdrawiająca. Aktywujesz tym sposobem w Swoim wnętrzu Mnie Boga, który Jest Światłem i Miłością. Ujawnia się w Twoim wnętrzu Moja Boska Obecność. Rozpuszczam wówczas w Tobie wszelkie lęki i blokady, hamujące dopływ do Ciebie Boskich Uzdrawiających Energii. Pomocna też będzie Twoja spowiedź Mnie ze wszystkich Twoich grzechów. Taka spowiedź oczyszcza Twoje wnętrze.
    Uświadom Sobie, że masz wolną wolę i Ja nie mogę wniknąć w Ciebie, jeżeli uprzednio nie uzyskam na to Twojej akceptacji. Ty zaś, to nie tylko Twoja świadomość, którą kontrolujesz świadomym umysłem. Ty, to również cała Twoja sfera podświadomości, z całym bagażem różnorodnych doświadczeń, tak harmonijnych, jak i nieharmonijnych, a więc także lęków i obaw, hamujących dopływ Światła i Miłości.
    Pracuj z afirmacjami JAM JEST w kierunku zmiany w Twoim wnętrzu wizerunku Boga, na Boga Miłości, Dobroci, Łagodności, Piękna, Przebaczenia, Przygarniającego do Swego Serca ludzkie dziecko. Tym sposobem będą topniały kolejne lody hamujące do Ciebie dopływ Światła i Miłości. Nieustannie proś Mnie o uświadomienie Mojej Obecności w Tobie, o Moją aktywność w Twoim wnętrzu, o pomoc w oczyszczaniu i uzdrawianiu życia. Napisz odpowiednią modlitwę do Mnie. Wczuwaj się, jakie wibracje ona w Tobie wytwarza. Zapraszaj do tej modlitwy wszystkie aspekty Ciebie, aby zaakceptowały Mnie Boga w Twoim życiu, który jest Bogiem Miłości, Bogiem Przebaczenia, Całym przebaczeniem, Całym szczęściem, Mądrością, pokojem i harmonią.
     To jest Twoja praca do wykonania. Ja będę Tobie pomagał ją wykonywać, jeżeli poprosisz Mnie o to. Chętnie włączę się w proces całościowego uzdrowienia Ciebie, ze wszystkiego co przeszkadza Tobie odczuwać i doświadczać pełni Swojej Boskości. Jesteś bowiem dzieckiem Boga, gdyż stworzyła Ciebie Boska Miłość.
    Ufaj Mi, powierzaj się Mnie całkowicie, a cały Wszechświat włączy się w proces uzdrowienia Ciebie, w proces przygotowania Ciebie do zadań ukierunkowanych na służbę Bogu, Ziemi i Wszechświatowi.
     Ciesz się, że podjąłeś służbę Ratownika Ziemi, ludzkości i Wszechświata. Wiele Istot Światła i Miłości pracuje z Tobą, aby przygotować Twoje ciało, także kosmiczne, do nowych czekających Ciebie zadań. Niech w większym niż dotychczas zakresie Twoja uwaga i percepcja będzie ukierunkowana na sferę duchową, na Mnie, na Światło i Miłość. Tym sposobem przyciągasz do Siebie Najwyższe Kosmiczne Energie, podnoszące Ciebie na wyższy etap rozwoju.

Stwórca
 

Udostępnij

Komentarze

2014-04-05 23:09:30 Kasia
czytając ten.... przekaz, łzy same spływały. Bez Boga Ojca/ Matki i ..... Jezusa Chrystusa, nic nie miało by sensu. Boże dziękuje za wszystko.

kieruje miłość w kierunku założycieli tej strony jak i Fundacji.

2019-05-10 20:17:14 Dorota
Dziękuję

Dodaj komentarz

capcha