Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 175 577 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Po powrocie z USA i Kanady

SPOTKANIE MEDYTACYJNE

W WARSZAWIE UL. OGRODOWA 32A/43

27 LIPIEC 2011R. GODZ. 19.00

Kochani!

Zapraszamy na spotkanie medytacyjne (ostatnie przed przerwą wakacyjną) z Mariuszem i Heleną, którzy po powrocie z USA i Kanady podzielą się wrażeniami z niesamowitej podróży i przekażą nam w medytacji energie z Ameryki Północnej. 

Pielgrzymka po USA i Kanadzie obejmuje dwie część.  Pierwsza od 21 czerwca do 10 lipca 2011r.:

  • Pobyt w Chicago, Toronto, Niagara, Waszyngton, Nowy Jork.
  • Spotkania i medytacje z Polonią w Chicago.
  • Ceremonie ze starszyzną Indian w Toronto i Nowym Jorku

Część druga podróży od 11 do 25 lipca 2011r.:

  • Parki narodowe USA - od Santa Fe do Wielkiego Kanionu
  • Ceremnie na rzecz Matki Ziemi i spotkania z starszyzną Indian w Santa Fe.

Dojazd do Ośrodka Rozwoju Duchowego
Fundacji "Świadomość Ziemi" w Warszawie

      Od 1 września 2010r. nasze nowe biuro, sala do spotkań i medytacji znajduje się przy ul. Ogrodowej 32A, lokal numer 43 na parterze (telefony pozostały bez zmian). Budynek stoi niedaleko skrzyżowania ulicy Żelaznej z Aleją Solidarności, kilkadziesiąt metrów od ulicy Żelaznej, po lewej stronie stojąc twarzą w kierunku Alei Jana Pawła II. Blok o numerze 32A usytuowany jest w podwórzu. Z ulicy Ogrodowej trzeba wejść w przejście między dwoma budynkami (obok apteki i salonu kosmetycznego), dojść do ogrodzenia, przy furtce jest domofon, na którym należy wybrać numer 43.
     Ośrodek znajduje się trochę ponad 1 km od Dworca Centralnego, z którego najlepiej dojechać tramwajem nr 10,17,33 z Alei Jana Pawła II. Wysiąść na 3-cim przystanku „Al.Solidarności”, przejść na drugą stronę ulicy, cofnąć się około 70 m w stronę dworca, skręcić w prawo w ulicę Ogrodową i po około 200 m po prawej stronie w podwórku między dwoma budynkami jest blok o numerze 32A.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha