Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 330 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Anioły

ANIOŁY

     Aniołowie – wysłannicy Boga, przyjaciele ludzi. Dziś o tym wiem, kiedyś w to tylko wierzyłem. W moim życiu wielokrotnie doświadczałem i doznawałem Ich miłości i pomocy. Kiedyś tylko się do nich modliłem i prosiłem o pomoc, przyzwalając na ich działanie w moim życiu. Czasami tylko je wyczuwałem, czasami mi się pokazywały, ale to, co najistotniejsze, to wiedziałem już, że są nieustannie przy mnie, że pomagają mi nawet tam, gdzie ich o to nie proszę, bo zacząłem zawierzać Bogu i Jego posłańcom - Aniołom, którzy czują, widzą i wiedzą to, czego nie widać i nie słychać, a serce „mówi”. Niezależnie zapraszałem ich nieustannie do mojego życia, prosiłem o działanie zarówno na rzecz Ziemi i ludzkości, jak i do pomocy w drobnych przyziemnych sprawach. Aż przyszedł dzień, w którym zacząłem z nimi telepatycznie rozmawiać. Nie tylko z Aniołami, ale i z innymi Nauczycielami Ducha Miłości. Bo Bóg ma wielu posłańców, wiele dzieci. Dzięki tym rozmowom i kontaktom zrozumiałem, że przychodzi do nas ten Nauczyciel, który ma przyjść w danym momencie, w danej chwili.

Dziś wiem, że Aniołowie spełnili i spełniają ważną rolę w moim życiu, że razem możemy bardzo dużo, a osobno niewiele. Razem działamy na rzecz Miłości, służymy Miłości i cieszymy się Miłością. Dzięki temu nasze światy bardzo się do siebie zbliżyły, przeniknęły siebie wzajemnie. W ten sposób uczę się rozumienia Jedności, doświadczam, co to Jedność Miłości. Aby ją przejawiać, trzeba zjednoczyć się w Duchu, w Sercu, w całym swoim jestestwie z Miłością. Aniołowie wspaniale w tym pomagają, skutecznie nawigują, pięknie wspierają i nie opuszczają nas nigdy, bo są prawdziwymi przyjaciółmi.          

Dla tych, co czują, że Aniołowie są im bardzo bliscy, że są ich pomostem do Boga, przedstawiamy siedem Promieni Anielskich, ich Archanioły, Archaii i zastępy oraz przykładowe prośby, jakie możemy do nich zanosić.

Modląc się do Aniołów czy medytując z Nimi nie przesadzajmy z rytuałami, nie narzucajmy sobie zbędnych czynności i rekwizytów, nie koncentrujmy się na imionach i hierarchiach, a skupmy się na odczuwaniu sercem i oddaniu się Bogu i Aniołom bez ograniczeń.  

ARCHANIOŁ METATRON

METATRONIE UKOCHANY –
Co Otwierasz Wszystkie BRAMY –
Co Zamysły DUSZY Znasz –
Ukaż Nam Prawości Twarz.

Tyś Największy z ARCHANIOŁóW –
METATRONIE SPRAWIEDLIWY –
Wielooki, Wieloskrzydły –
WIELKI OGNIU w OJCU ŻYWY.

Tyś Jedyny w OJCU WIELKIM –
Po Prawicy Jego Czuwasz –
Świętą Księgę Życia Niesiesz –
Nad Świętością Duszy Czuwasz.

Kronikarzem Tyś Największym –
Dla Żywota Człowieczego –
Świętą Księgę Zapisujesz –
Księgę – Żywota Ludzkiego.

Tyś Jest Kronikarzem Prawdy –
Co Zapisze każdy Czyn –
Z MOCY OJCA też Odpuścisz –
Kiedy Skrucha będzie w Nim.

Siedzisz po Prawicy OJCA –
Jak Ten Król w Koronie Światła –
Niesiesz MĄDROŚĆ wśród Lud Cały –
OJCA CNOTY, OJCA DARY.

Tyś Jest Rogiem Obfitości –
Który Sypie z OJCA WOLI –
Liczne Bramy Nam Otwierasz –
Dla Spełnienia Życia w NIM.

Tyś ARCHANIOŁ Mądrej Ciszy –
Który Prawdę DUSZY Słyszy –
Naprowadzasz Serce Każde –
Na MIŁOŚCI BOSKI TOR.

Rozpoznaniem Dajesz –
Łaskę Przebaczenia –
Wtedy Twa Świadomość –
Całe Życie Zmienia.

Jesteś METATRONIE –
PRAWDĄ Przypomnienia –
By Każdy Swe Życie –
W DOSKONAŁOŚĆ Zmieniał.

Byśmy Wciąż Umieli –
PRAWDĄ Patrzeć w Siebie –
I MIŁOŚĆ ŹRóDLANĄ –
Rozsiewać w Potrzebie.

Byśmy Znów Stanęli –
Przed OBLICZEM PANA –
W Jego ŚWIĘ˜TYM BLASKU –
Jak ŚWIETLISTA BRAMA.

Więc Nas Prowadź w PRAWDZIE –
KRóLU SPRAWIEDLIWY –
Byśmy z MOCY ŹRóDŁA –
MOC ŹRóDŁA Tworzyli.

Ewa A. Bednarczyk
Warszawa dnia 6.01.2007r.


Praktyczne wskazówki do pracy duchowej z Aniołami:

 1. Przygotowujemy miejsce w naszym życiu dla Aniołów          
  Anioły żyją na planie Ducha Świętego - w Niebie, a my w świecie materii. Naturalnym jest to, że Je ciągnie do siebie, do domu. Dlatego jeśli chcemy, żeby Aniołom było dobrze z nami, to  trzeba swój świat myśli i zmysłyów oraz nasze środowisko upodobnić do ich świata.
 2. Możemy modlić sie na głos.      
  Anioły odpowiadają na dużo nie wypowiedzianych modlitw lub wytrwałe pragnienia serca. Nie jest konieczne by mówić aby zwrócić Ich uwagę, zwłaszcza w miejscach, gdzie jest to niewygodne, np.: w pracy, w autobusie. Jednak otrzymamy dużo mocniejszą odpowiedź jeżeli rozmawiamy z Aniołami na głos. W głosie ludzkim jest siła - twórcza lub niszcząca. Bóg użył tej mocy, kiedy powiedział: "Niech będzie światło". Wykorzystując dar mowy jesteśmy zdolni spowodować zmiany w swoim życiu.
 3. Wykorzystujemy Imię Boga. 
  Bóg znajduje się w nas. Jeśli dla przywołania Aniołów wykorzystamy energie Boga, która żyje w nas, One starają się z całej mocy by odpowiadać jak najdokładniej. Bóg objawił swoje Imię "JAM JEST KTóRY JAM JEST" Mojżeszowi, gdy ukazał mu się w gorejącym krzewie - podobnie jak prawdziwą naturę ludzką - my jesteśmy krzewem, ogień - to nasza Iskra Boża, Ogień Boży, który daje nam jak swoim Synom i Córkom. Ten ogień, to siła stworzenia w Imię Boga i prawo rozkazywania Aniołom. Jezus wykorzystał Imię Boga, kiedy powiedział: "JAM JEST zmartwychwstanie i życie". Mówiąc "JAM JEST ..." naprawdę mówimy "Bóg jest we mnie ..."
 4. Wezwania zanosimy codziennie.      
  Anioły zawsze są za nami, nie zawsze jednak umiemy porozumieć się z nimi. Prostym sposobem aby uzyskać odpowiedź na wezwanie, to poprowadzić prostą drogę ze swojego serca do Ich serc, obcując z nimi każdego dnia. Najprostszym sposobem obcowania z nimi jest ustanowienie codziennego rytuału modlitwy i wezwań. Kiedy modlimy się, to pomagamy nie tylko sobie ale także innym ludziom, których nawet nie znamy. Anioły szukają tych, którzy regularnie wzywają Światło Boga, by zostać ich partnerami w ocaleniu planety. Kiedy znajdą, kierują poprzez nich Światło dla pomocy innym, tym którym zagrażają różne niebezpieczeństwa lub katastrofy natury. Tym sposobem nasza codzienna modlitwa naprawdę przyniesie zmiany w świecie.
 5. Prosimy o pomoc.    
  Już po nawiązaniu kontaktu z Aniołami, nie należy zapominać by prosić Je o pomoc, kiedy jest nam potrzebna. Anioły szanują naszą wolną wolę. Bardzo rzadko mogą One się włączyć także bez naszego odniesienia się do Nich, jednakże często, z wiarą oczekują, żeby ich wezwać.
 6. Powtarzamy wezwania i modlitwy.     
  Wezwania i modlitwy stają się bardziej mocne kiedy są powtarzane. Przyczyną tego jest to, że przy wielokrotnym przemawianiu posyłamy olbrzymią Świetlaną energię Bogu i Aniołom. Anioły mogą wykorzystać ją w obrębie rodziny dodając jeszcze więcej Świetlanej energii, kiedy zjawia się odpowiedź na nasze wezwania. Wybieramy rytuał codziennych modlitw i powtarzamy je codziennie, aż Aniołowie się odezwą.
 7. Posyłamy modlitwy pod dobry adres.  
  Aniołowie wykonują przeróżne zadania i prace wykorzystując energie różnych rodzajów (odpowiadające różnym kolorom światła). Poznamy siedem Zastępów Aniołów, a także siedmiu Archaniołów, którzy nimi kierują. Poznamy jakie Anioły wzywać dla danych zadań. Możemy uzyskać bardzo bliską więź z nimi, jeśli wezwiemy tego Archanioła lub Anioła specjalizującego się w danej pracy którą chcemy wykonać.
 8. Bądźmy dokładni.  
  Anioły dokładnie odpowiadają na nasze wezwania i chlubią się tym. Im dokładniejsze wezwanie, tym dokładniejsza odpowiedź. Żyjąc w harmonii ze Wszechświatem i oddając swoją energię pomagając innym, to Zastępy Anielskie będą pomagały nam we wszystkim do najdrobniejszych detali życia.
 9. Wyobraźmy sobie to, co ma się stać.  
  Możemy zwiększyć siłę naszych wezwań i modlitw wspierając ją stale mentalnym obrazem tego, co według naszego życzenia (pragnienia) powinno się stać. Dodatkowo należy wyobrazić sobie promieniujące światło otaczające sytuacje lub problem. Kiedy indziej może pomóc koncentracja i wyobrażenie sobie celu, który chcemy osiągnąć.
 10. Oczekujemy niespodzianek.      
  Dlaczego Anioły odpowiadają na jedna modlitwy a na drugie nie? Dlaczego jeden modli się 10 lat i nie otrzymuje tego, co inny bardzo szybko? Te pytania pojawiają się u każdego, kto w jakiś sposób myślał o Aniołach. Jedną z przyczyn jest fakt, że możliwość odpowiedzi Aniołów jest podyktowana naszymi poprzednimi działaniami zarówno dobrymi jak i złymi, a Anioły są zobowiązane przestrzegać ustaleń karmy. One słyszą wszystkie nasze modlitwy, jednakże żeby spełnić nasze prośby muszą przestrzegać reguł:
 • nie mogą mieszać się do planu Boga dla naszej duszy lub naszej karmy;
 • nie mogą swoją pracą szkodzić nam lub komukolwiek:
 • spełnianie prośby nastąpi w odpowiednim dla niej czasie.

Anioły udzielają najlepszej odpowiedzi jaką można dać znając potrzeby naszej duszy. Modlitwa zawsze przynosi rezultaty, należy tylko wiedzieć gdzie szukać. Zawsze należy podziękować Aniołom!

Można Aniołów poprosić o pomnożenie naszych próśb np. słowami:
"Ja proszę, by moje wołanie było pomnożone i wykorzystane dla pomocy wszystkim duszom obecnie cierpiącym na Ziemi. Ja dziękuję Wam i przyjmuję wszystko to, co spełniło się teraz w całkowitej pełni sił - zgodnie z wolą Boga".

Udostępnij

Komentarze

2012-07-18 16:03:03 smutni
wlasnie po przeczytaniu uswiadomilam sobie ze tyle lat prosze pana boga jezusa wszystkich sw . i aniolow a poprawy nie ma los nie jest nam laskawy od lat problemy i klopoty sie przeplataja nieraz juz trace nadzieje ze odmieni sie na lepsze zycie ..brak pracy..nieuczciwy czlowiek oszukal i wyludzil podstepnie ..od lat fala niepowodzen ..straty finansowe..brak potomstwa..podupadanie na zdrowiu..takie mamy wesole zycie i nie mozemy nic zrobic aby je zmienic ciagle utrudnienia klody pod nogi gdzie nie pojdziemy z kim sie nie spotkamy to wszystko na nie blagam cie panie boze i moj aniele stozu pomoz nam odmien los na dobry i szczesliwy
2012-08-17 22:07:36 oli do smutni
Skoro sama dla siebie nie możesz nic zrobić ,módl się za duszę w czyśćcu one za ciebie będą ,może ktoś cię przeklął ?Idz do egzorcysty
2013-02-04 19:31:23 ewa
ja przepraszam mojego ANIOLKA BOZEGO za moj grzech i prosze o opieke TWOJA ANIOLKU BOZY badz mi pomoca w kazdym dniu,we dnie i w nocy . Bez CIEBIE ANIELE nie dam rady ,badz mi tarcza i przyjacielem i daj mi poczuc ze JESTES przy mnie do konca moich dni ..... jestes tylko moj , wojownik BOZY STROZ ...fajnie ze JESTES ........buziak.....
2013-02-04 19:48:19 ewa
w moim zyciu jest klapa i nic mi sie nie udaje ,szkoda gadac .... ale dzieki MATCE BOZEJ I BOGU OJCU ze jest PAN JEZUS ..... kocham CIE PANIE JEZUS .....dzieki za cierplliwosc TWOJA PANIE JEZUS na de mna i milosc TWOJA ,,,, JESTES MOIM CELEM SILA I META .... I za mojego ANIOLKA BOZEGO stroza wojownika i przyjeciela ..... buziak dla mojego ANIOLKA BOZEGO ,,,, od brudaska ...
2013-05-31 22:19:00 zona
aniele strozu dziekuje tobie za wszystko co dla nas uczyniles prosze ciebie o pomoc w wiadomej tobie sprawie aniolku codziennie z toba rozmawiam o wszystkim ty wszystko znasz dziekuje moj przyjacielu bog zaplac
2013-07-14 19:28:37 adam
dziekuje bogu za zycie za jego aniolow za madrosc dar zycia za opatsznosc boza tak zeby zlo niewdarlo sie w moje zycie dziekuje za wszystko co na ziemi stworzone tak dlugo bede szedl drogo prawdy az pan wszechmocny wezwie mnie przed swoje oblicze chociazby bramy piekel mialy sie rostopic z tej drogi niezejde bo ty jestes ze mna

2014-06-11 12:58:06 Ania
Ciepło robi się na sercu, jeśli ma się świadomość, że wiara w te niebieskie byty, spotyka nie tylko mnie,że to faktycznie się dzieje.
2014-12-29 12:13:21 gabi
moja matka ktora nosilam na rekach i moja siostra ktora kochalam jak wlasne dziecko dla pieniedzy oszukaly mnie, zranily i zniszczyly...nie umiem powstac na nogi.....blagam Anioly pomozcie mi tak jak mozecie
2015-01-18 19:56:50 ania
Szczera modlitwa pomaga.Doświadczyłam pomocy Bożej,trzeba cierpliwie się modlić.Duch Święty podpowie co masz czynić by twoje życie było szczęśliwe.Kochaj ludzi nawet tych którzy na miłość nie zasługują a zobaczysz jak oni się zmienią będzie to zasługa Twojej modlitwy do Pana Jezusa i Ducha Świętego .Modlę się też do Michała Archanioła , który chroni nas przed złymi mocami oraz do Archanioła Rafaela ---- uzdrowiciel ludzi .

Dodaj komentarz

capcha