Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 991 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Centrum Rozwoju Duchowego Fundacji Świadomość Ziemi

ZAPRASZAMY DO
CENTRUM ROZWOJU DUCHOWEGO
„ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI” WE WROCŁAWIU


W marcu 2006 roku uruchomiliśmy Centrum Rozwoju Duchowego Fundacji „Świadomość Ziemi”. Obecnie Centrum mieści się w Piasecznie koło Warszawy przy ul. Mariana Hemara 2, a jego głównymi przesłaniami są:

  1. Wspólne prace i medytacje na rzecz ratowania Ziemi, ludzkości i Kosmosu oraz złagodzenia skutków nieharmonijnych działań człowieka.
  2. Miejsce spotkań, prac i wymiany doświadczeń dla ludzi chcących podążać drogą rozwoju duchowego i ratowania Ziemi pod kierunkiem Duchowych Nauczycieli Miłości.
  3. Duchowe Uzdrawianie osób chorych na płaszczyźnie fizycznej, psychicznej i duchowej.

Prowadzimy następujące regularne spotkania:

MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA –
każdy wtorek od godziny 19:00 do 21:00

w Piasecznie i Warszawie co dwa tygodnie 
WSTĘP WOLNY  
Jesteś zainteresowany - zadzwoń aby dowiedzieć się gdzie w danym tygodniu
odbywa się medytacja :)  

UWAGA: Często wyjeżdżamy! Przed przyjściem do nas prosimy o telefoniczny kontakt w celu umówienia się.  Prosimy dzwonić w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. 

Fundacja „Świadomość Ziemi”
05-500 Piaseczno
ul.Mariana Hemara 2 

komórka:                   509 905 498 (od 8:00 do 16:00)
email:                        fundacja@swiadomosc-ziemi.org

JAK DOSZŁO DO POWSTANIA
CENTRUM ROZWOJU DUCHOWEGO „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”

     Rok 2003 obfitował w Naszym życiu we wiele wspaniałych inicjacji duchowych. Coraz bardziej poznawaliśmy świat Energii i Ducha. Zaczęliśmy doświadczać ich dobroczynny wpływ na wiele sytuacji i aspektów życia. Powoli miejsce strachu, zgorzknienia, rozczarowania życiem zaczęła wypełniać wdzięczność i zrozumienie.
     15.10.2003 roku (w kalendarzu Majów, Fala Orła – Siła Wizji, co uświadomiłem sobie dopiero dzień później, gdy robiłem notatki z tego dnia) doszliśmy z Heleną do wniosku, że trzeba będzie jakoś się odwdzięczyć Niebu za te wszystkie dary i pomoc jaką otrzymaliśmy. Pomyśleliśmy, że dobrze by było poprowadzić taki dom, ośrodek Anielsko-Majowy, w którym przekazywalibyśmy wiedzę na ten temat. Przyrzekliśmy, że kiedyś doprowadzimy do tego.
    Pamiętaliśmy o tym, ale cały czas ważniejsze były sprawy zawodowe. To one dominowały w Naszym życiu. Było tak, aż do 2005 roku. Coraz bardziej poświęcaliśmy się działaniom na rzecz Fundacji, która pochłaniała już prawie połowę Naszego czasu.
    Mieszkaliśmy wtedy w Gdyni. W listopadzie 2005 roku osoba, która wydzierżawiła Nam mieszkanie, poinformowała Nas, że musimy je opuścić w ciągu 2-3 tygodni. No cóż, co robić. Zaczęliśmy szukać mieszkania w Trójmieście, ale Nauczyciele powiedzieli Nam, że mamy przeprowadzić się do Warszawy i m.in. uruchomić Centrum Duchowe. Byliśmy trochę zaskoczeni. Jak to! A co z pracą, co z mieszkaniem, jak to wszystko opłacić? Nauczyciele powiedzieli, że nie mamy się czym martwić i przejmować. Mamy zaufać i spokojnie działać. Wszystko przebiegało płynnie i bez większych problemów. W grudniu mieszkaliśmy już w Warszawie, a w marcu 2006 uruchomiliśmy Centrum Duchowe.

**********************************

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 14.02.2006 r.

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Saint Germain – O czym chciałbyś rozmawiać?

Mariusz – O Centrum

Ojciec mówi,

    Idea centrum powstała już dawno. Sami zgłosiliście chęć prowadzenia domu Anielsko-Majowego. To było Wasze życzenie i przyrzeczenie złożone jeszcze w 2003 roku. My je przyjęliśmy, trochę zmodyfikowaliśmy do aktualnych potrzeb, a teraz przyszedł czas wypełnienia tej obietnicy.
    Dzięki temu, że wyraziliście taką wolę jako ludzie, daliście Nam pole do popisu i działania. Wszystko zostało przygotowane zgodnie z paradygmatem duchowym, o którym mówił dzisiaj Grzegorz. Jeżeli popatrzycie, przeanalizujecie całą drogę, rozwój wypadków, to dojdziecie do punktu dzisiejszego. Jest on umieszczony w środku trójkąta i będzie stamtąd pięknie promieniował. Jest już drzewem młodym ale z silnymi korzeniami, zdrowym pniem i niedługo zacznie przynosić pierwsze owoce, a raczej już je przynosi. Im dłużej będzie rosło, tym więcej owoców będzie. Im lepiej będziecie je podlewać, tym szybciej będzie rosnąć i dawać więcej owoców. A jak dołączymy do tego Nasze kosmiczne technologie, to będzie prawie, jak na filmie Asterixa – „Misja Kleopatra”.
    Tego Wam życzymy i pomożemy w tej pracy. Pomożemy każdemu, kto się przyłączy i zechce Wam pomagać. Bo z każdego owocu powstaje następne drzewo i kolejne owoce.
    Do dzieła dzieci moje, zakasujcie rękawy, dusze Wasze gotowe, rwą się do pracy. Dajcie im się przejawić i rodzić piękne kwiaty, owoce, drzewa, statki, planety i galaktyki. Kochamy Was!

Z miłością, 
Ojciec Ellochet i wszystkie Siły Miłości i Dobra Wszechświata 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha