Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 308 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

O Istotach kamieni - Jezus

Przekaz otrzymała Helena Nieczyporenko, dn. 11.04.2011r. godz. 22.00

Kochana!

     Chcemy Wam bardzo podziękować za prace zrobione na Ślęży i Raduni i nie tylko, bo dotyczą całej okolicy. Zależało nam, aby oczyścić teren przed „majówką”. A wtedy mogą pójść jeszcze bardziej zaawansowane prace z górami tego regionu. Tak jak powiedział ostatni kamień (prehistoryczna głowa) – kamienie chcą uczestniczyć w budowaniu przyszłości, a nie nieść na sobie tylko historię przeszłości. Będziecie pomagać im w otrzymywaniu nowych kodów i matryc, w budowaniu nowej struktury i życia Istot kamieni. Są to piękne, prastare Istoty, których widzicie w postaci kamieni. Czują i żyją tysiące lat, tak samo cierpią i odczuwają wraz z Matką Ziemią, dlatego chcą ją wspierać w nowej erze Miłości, chcą zmienić się, aby pomóc jej w transformacji.
    Jeżeli popatrzysz z perspektywy lat, Istoty kamieni są bardzo szlachetne i dumne. Nie z powodu ego. One są nośnikami – kośćmi Ziemi, jej osnową. Zawsze zmieniają się i dostrajają do potrzeb Ziemi i całego terenu. Nie muszą się nad nikim wywyższać. Współpracują z żywiołem Wody, Powietrza, Ziemi i Ognia (wulkany).
    Żyją w pięknej symbiozie z Naturą (roślinami, drzewami, zwierzętami). Szanują i respektują Prawa Kosmiczne. Ostrzegają przed niebezpieczeństwem (lawiny), dają schronienie (groty, szczeliny). Góry są piękne i majestatyczne – piękne Istoty tej Ziemi. Dlatego tak je kochacie i podziwiacie. Są na zewnątrz i wewnątrz i pod wodą. Kryją w sobie niezliczone skarby tej Ziemi i Krystaliczne Miasta Światła, które dopiero w nadchodzącym czasie przejawią całą swoją moc.
   Zaczynasz to czuć, rozmawiać z kamieniami, widzieć ich duszę, wrażliwość. Tak dalej. Ucz się od Natury Życia – jest to piękny dar, dany ludziom, aby dostrzegli piękno Ziemi i piękno przebywania na niej.
Z miłością,

Jezus
 

Udostępnij

Komentarze

2012-04-16 11:53:47 jadzieńka
powiem tak jestem wieczną miłością kocham matkę ziemię iwszystko co na niej żyie i jstnieje icały wszechświat od dziecinstwa tak czułam.Jeden mam tylko problem mój mąż uważa mnie za warjatkę bo rozmawiam ze zwierzętami ptaszkami przyrodą.Dzięki.

Dodaj komentarz

capcha