Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 410 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Co radzicie w sprawie chmury radioaktywnej - Wniebowstąpieni

Przekaz odebrał Mariusz Brzoskowski 4.04.2011 r. godz. 1414

Drodzy Nauczyciele Miłości! Co radzicie w związku z chmurą radioaktywną?

Odpowiada Jezus w imieniu Wniebowstąpionych i Źródła Miłości

     Ile było wybuchów, atomowych, neutronowych w ostatniej historii Ziemi? Mnóstwo. Na lądzie, wodzie, powietrzu, pod ziemią. I co ..? Żyjecie ..? (tu zeszła w formie olśnenia informacją, że dopóki było wiele prób aomowych na Ziemi, to opinia publiczna nie była infomowana o tym, jak też wydzielonym stężeni). Awarie Czernobyla, Fukushimy są awariami cywilnych jednostek, więc na Ziemi pojawił się larum i siana jest teraz panika, obawa, przerażenie o stan zdrowia. I o dziwo szczególnie przez ludzi, którzy krzewią, zajmują się duchem i ciałem. Media są już bardziej wstrzemięźliwe, zachęcają do niewychodzenia z domu, mycia samochodów, rzeczy w których się chodziło na zewnątrz, jak też spożywania tego, co było już w domu. I są to dobre rady na poziomie fizycznym. Brakuje zachęty do modlitwy, medytacji, o zwrócenie się do sił dobra i pokoju we Wszechświecie o neutralizację promieniowania. Są na Ziemi ludzie, którzy to robią, niewielu, którzy oddaje siebie jako kanał, instrument do uzdrowienia tej sytuacji. Promieniowanie jest skutkiem, a trzeba uzdrowić przyczyny i skutki. Tyle razy była mowa, aby nie igrać z atomem, siłami natury, żywiołami.
     Wojskowi porobili mnóstwo prób i bardzo mocnych wybuchów, i gdy zorientowali się, że to jest naprawdę globalna broń, to ulegli naciskom rządów, organizacji ekologicznych, świadomościowych i zawarli pakt o przerwaniu tego typu szalonych eksperymentów. Tego było jednak za mało dla zaprzestania rozwoju energetyki jądrowej. Kolejny raz ekonomia, walka o wpływy (kto ma energię, energetykę ten rządzi, ten jest niezależny, mocny, ważny), zaspokojenie bieżących potrzeb było ważniejsze od praw Natury, a nawet zwykłej statystyki, która mówi, że prędzej czy później wydarzy się jakaś awaria i to w momencie i aspekcie najmniej oczekiwanym.
     Ciekawe, jakie wnioski wyciągną z tego elity i społeczność? Jak narazie to elity rządzą, decydują, a społeczeństwo akceptuje taki stan.
    Ta sytuacja pokazuje po raz kolejny, że Ziemia to globalna wioska i wszelkie decyzje mają szerszy wpływ aniżeli się uważa.

Kochani!

    Wzywany was do spokoju i zawierzenia tego, co się wydarza, swoim duszom, a poprzez nie Źródłu, Stwórcy, Bogu. Przywołajcie Anioły, przywołajcie wewnętrzną moc tworzenia, a więc i ratowania, neutralizowania, uzdrawiania itd. Kreacja duchowa, mentalna ma duże możliwości złagodzenia takich sytuacji, nawet, gdy sprawy są już na dość zaawansowanym stadium, stadium fizyczności, w tym przypadku radioaktywności.
     Zamiast lamentować, wyrzucać złość na jakichś winnych, medytujcie, bądźcie chodzącymi kanałami dla Wyższego Ja, dla Duszy i Ducha, dla Energii Miłości. Ją zaproście do życia, Ją przejawcie poprzez siebie. Uwierzcie, że tak wiele możecie zdziałać poprzez oddanie i wiarę. Zrozumcie, że są duchowe, kosmiczne technologie, które czynią cuda, które działają poza i ponad prawami materialnymi, fizycznymi, ekonomicznymi, matematycznymi.
     Obecna wiedza i możliwości technologiczne ludzkości nie zabezpieczą was przed skutkami tego co się wydarzyło. Zostaje zwrócenie się do Boskości, do Boga w sobie, o pomoc, zrozumienie, natchnienie, podpowiedź co i jak mam robić, aby pomóc nam wszystkim. Gdy modlisz się tylko o swoje, swojej rodziny potrzeby, to jest dobrze, ale trzeba poszerzyć horyzonty i zrozumieć, że trzeba zawierzyć całego siebie, nas wszystkich Miłości Wszechświata, która ma moc Tworzenia, a więc i ratowania. Poproście o łaskę u Matki Ziemi, bo to Ją najbardziej dotyka. Jak wy umrzecie, to ona zostanie z ludzkim bałaganem, bo przecież sama sobie wspaniale radzi. 
   Tą katastrofę spowodowali ludzie, nie natura. Kto stawia bomby atomowe na uskoku płyt tektonicznych, sejsmicznym terenie? Wariat, zaślepieniec. Co to za naukowcy, co nie uwzględniają tak wiele naturalnych procesów życia na Ziemi? Bardzo ograniczeni i zadufani w swojej wiedzy.

     Ziemia potrzebuje mądrości, Boskiej Mądrości. Do Niej się zwracajcie codziennie, w Niej szukajcie natchnienia, Nią się kierujcie w życiu. Szukajcie Jej, słuchajcie szeptu duszy, ciała, rozwijajcie telepatię kosmiczną, współodczuwanie w duchu Miłości, a wkrótce będzie nowy świat, Nowa Ziemia.
     Nie ma innej drogi jak Miłość, aby stworzyć lepszy świat. Miłujcie więc i wroga, głupich, zadufanych, zaślepionych, bo oni nie zawsze wiedzą co wiedzą i co czynią. Oni potrzebują Miłości, aby zmienić się. Wy też potrzebujecie Miłości, aby Ją przejawiać. To jest dobry czas, aby to okazać, poświęcić choć trochę czasu na duchowe, energetyczne tworzenie lepszej rzeczywistości, aniżeli jest teraz na Ziemi.
    Bądźcie kochani w pokoju, zawierzcie siebie Bogu, pracujcie ufnie, żyjcie w wierze, bądźcie żywym Bogiem w działaniu. Do tego nie potrzeba technik, rytuałów, ceremonii, a miłującego współodczuwania, otwartego serca i pokoju w umyśle. Nad tym pracujcie, to rozwijajcie, kochajcie.
     My was kochamy, więc jak poprosicie to pomożemy, choć nie zawsze tak jak byście to sobie wyobrażali. Zawsze pomagamy, więc i teraz pomożemy. Jesteśmy do dyspozycji.

Wniebowstąpieni
 

Udostępnij

Komentarze

2012-04-29 23:23:29 Jadzienka
Miłość do Boga który jest w nas miłość do wszystkich ludzi bez względu kim oni są a przedewszystkim miłość do matki ziemi która nas"'karmi ubiera daje świerze powietrze " chrońmy przyrodę ptaki ,owady. STOP MORDERCZYM PESTYCYDOM KTÓRE JUŻ W DUŻYM STOPNIU NARUSZYŁY BARIERĘ˜ OCHRONNĄ ZIEMI TO ZUPEŁNIE TAK SAMO SIĘ˜ DZIEJE JAK Z ANTYBIOTYKAMI KTÓRE PRZEPISUJĄ NAM LEKARZE NA BYLE PRZEZIĘ˜BIENIE NISZCZĄC NASZĄ ODPORNOŚĆ.TYM KTÓŻY TO CZYTAJĄ NIECH SOBJE WEZMĄ TO GŁĘ˜BOKO DO SERCA JEŚLI TAKOWE JESZCZE POŚIADAJĄ. DZIĘ˜KUJĘ˜ ZASTANÓWMY SIĘ˜ NAD TYM WSZYSCY PRZECIESZ TU CHODZI O DOBRO NASZE I NASZYCH POTOMSTW KTÓRE ŻYWI NASZA UKOCHANA MATKA ZIEMIA.

Dodaj komentarz

capcha