Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 430 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

O działaniu Medytacyjnego Kręgu Uzdrowienia

PO SPOTKANIACH I ROZMOWACH 
O MEDYTACYJNYM KRĘ˜GU UZDRAWIANIA

    W ostatnich trzech tygodniach byliśmy na Pomorzu (Koszalin, Świnoujście, Szczecin), Kujawach (Toruń), Wielkopolsce (Poznań), w Łodzi i w Lubelskim (Nałęczów). Mieliśmy tam spotkania medytacyjne, prowadziliśmy kurs nauki Telepatii Miłości, a przede wszystkim spotykaliśmy się z przyjaciółmi, naszą ziemsko-kosmiczną duchową rodziną. W międzyczasie odbył się też Zjazd Ratowników Ziemi, na który było dużo osób z różnych stron kraju i zagranicy.
    Wspaniale jest spotykać się z bratnimi duszami, cieszyć się z nawet krótkiego pobycia razem. Wspaniale jest też poznawać nowych ludzi, słuchać ich opowieści, dzielić się całym sobą, wielowymiarowo, wspólnie medytować i wykonywać prace energetyczne na rzecz Matki Ziemi, globalnego i indywidualnego uzdrowienia duchowego.
    Na każdym spotkaniu podchodziły do nas osoby, które opowiadały swoje doświadczenia związane z działaniem Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania. Były to żywe relacje uzdrowień fizycznych, uzdrowień sytuacji międzyludzkich, poprawy samopoczucia po napisaniu próśb o dołączenie ich do kręgu medytacyjnego. Otrzymujemy także wdzięczne telefony, gdzie ludzie dziękują za uzdrowienie, rozwiązanie jakiś sytuacji, pogłębienie relacji duchowych ze swoją duszą. Dla nas jest to wyraźne potwierdzenie pozytywnego wpływu medytacji na życie innych ludzi. Otrzymujemy w ten sposób bezpośredni zwrot informacyjny od osób proszących o pomoc w uzdrowieniu. W ten sposób już nie tylko wierzymy, ale też i wiemy, że to działa.
     Jest w nas ogromna wdzięczność do Przewodników, Mistrzów Duchowych, do naszych dusz, do samego Źródła, że tak wspaniale pomagają, nawet tam gdzie wydaje się, że nie ma ratunku, że już koniec. Dziękujemy Źródlanej Miłości rozlanej po całym Wszechświecie za inspirację do tej pracy, za Jej nieustającą łaskę, miłosierdzie, wsparcie, rozświetlanie, oświecanie, pomaganie, dzielenie się sobą.
     Przekazujemy podziękowania wszystkim medytującym, dołączającym się do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania od tych, co proszą o tą pomoc. Z tego, co widzimy i słyszymy jest w nich wiele radości i wdzięczności, poczucia duchowego wsparcia i wzmocnienia, gdy ich problemy, troski, choroby zostają w cudowny sposób rozwiązane.
Pozdrawiamy z radością,

Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS. Oto jeden z zasłyszanych przykładów działania Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania:

UZDROWIENIE STOSUNKóW UCZEŃ – NAUCZYCIEL

     Uczennica liceum w Niemczech, Roksana bardzo lubiła język angielski. Miała zawsze dobre stopnie i relacje z nauczycielką. Z nieznanych przyczyn zaczęła ona ją w ostatnim czasie dyskryminować, źle oceniać. Spowodowało to niezrozumienie i żal Roksany, aż do takiego stopnia, że się faktycznie zniechęciła do nauki języka. To z kolei pociągnęło za sobą jeszcze gorsze stopnie i relacje z nauczycielką. Stwierdziła razem z mamą, że może napiszą do nas prośbę o uzdrowienie tej sytuacji, bo wnosiła ona tylko przykre emocje i złe samopoczucie.
     Tydzień po przesłaniu prośby do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania wydarzyła się rzecz niezwykła - nauczycielka przy całej klasie przeprosiła Roksanę za jej złe traktowanie, niewłaściwe ocenianie i poprosiła o wybaczenie. W ramach rekompensaty tej przykrej sytuacji zaprosiła ją na tygodniowy kurs języka angielskiego do Anglii. I to na koszt szkoły! 

Udostępnij

Komentarze

2012-06-12 17:08:50 Albert
To wspaniałe, że takie rzeczy się wydarzają. Mnie natomiast interesuje, dlaczego tak rzadko.

Dodaj komentarz

capcha