Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 397 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Logos Słoneczny - Helios i Westa

LOGOS  SŁONECZNY  -  HELIOS I WESTA

     Logos naszego Układu Słonecznego czasami przedstawia siebie, jako Helios i Westa.  Te imiona symbolizują piękno harmonii dwóch aspektów tworzenia: twórczej i dynamicznej Energii Słońca z wiecznym, czystym i opiekuńczym Ogniem Miłości.
    Helios i Westa zarządzają ewolucją naszego Układu Słonecznego prawie od jego zarania, przygotowując go do Złotej Ery, w której Ziemia będzie niezwykle cennym klejnotem - Perłą Galaktyk.
     Sanat Kumara i planeta Ziemia są jedną z czakr Słonecznego Logosu. Słoneczny Logos stanowi część jednego z Gwiezdnych Logosów, które tworzą Logos Galaktyczny.       

 

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski dn. 29.03.2008r. godz. 13.46

Drodzy Nauczyciele! Czy chcielibyście coś jeszcze przekazać?

Mówi Helios i Westa,

    Jesteśmy jednym, choć imiona mamy dwa. Jesteśmy kwintesencją twórczej energii Miłości, która wyraża się poprzez Światło, Harmonię, Ciepło i Miłość. Koegzystujemy razem w przepięknej symbiozie tych cech. Tak jak Źródło jest Bogiem dla Was, tak My jesteśmy bogiem dla wszystkich planet w tym Układzie Słonecznym. Poprzez to jesteśmy waszym gospodarzem, który serdecznie was tutaj gości.
    Gdy spojrzycie na Słońce wiedzcie, że to My Was oświecamy, dosłownie i w przenośni. Gdy poczujecie ciepło to wiedzcie, że płynie ono od Nas do Was. Gdy miłość wypełnia Wasze serca wiedzcie, że duża jej część przepłynęła przez nasze serca, zanim trafiła do Was.
    Uszanujcie kochani to, co Wszechświat robi dla Ziemi i ludzkości. Odwdzięczajcie mu się tym samym – wysyłajcie tylko Miłość, bądźcie Światłem Miłości, ku chwale ludzkości i całego istnienia na rzecz naszego energetycznego twórcy KROM-a i Radosnej Miłości w istocie Jezusa, która wszystkich nas zabierze w objęcia Pierwotnej Miłości, Źródła Wszelkiego Istnienia.
     Kochajcie się czystą, bezwarunkową Miłością. Żyjcie w pokoju i harmonii ze wszystkim, poczynając od siebie samego. Możecie nas wzywać na pomoc, do wsparcia, jednak wiedzcie, że Iskra Boża jest w was samych i możecie już teraz bezpośrednio rozmawiać i kontaktować się na wszystkich poziomach z waszym Ojcem-Matką Źródłem - Miłością.
     Kochamy Was! Jesteśmy z Wami, dla Was w nas samych.
Z miłością,

Helios i Westa
                                             

Opracowano na podstawie Internetu:

Helios z greckiego to "Słońce" – w mitologii greckiej wszystkowiedzący bóg słońca, który na ognistym rydwanie wędrował po niebie.

Westa (łac. Vesta) w mitologii rzymskiej i jej odpowiedniczką Hestią w mitologii greckiej była opiekunką ogniska domowego (państwowego) i serca. Czczona nie w formie posągu, lecz jednego z jej atrybutów - wiecznego płomienia ognia, który nie mógł zgasnąć i który mienił się różnymi kolorami. Symbolem Westy było koło. Okrągłe były jej paleniska i jej świątynie. Ani dom, ani miejsce kultu nie mogło być uznane za święte, dopóki nie wstąpiła w nie Westa. Była odczuwaną duchowo obecnością, jak i świętym ogniem, dającym światło, ciepło i miłość rodzinną. Homer opisuje Hestię, jako czcigodną dziewicę, nad którą Afrodyta nie miała żadnej mocy. Afrodycie nie udało się wywołać w Hestii ludzkich pragnień pożądania jak np. uwiedzenie, rozkochanie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate