Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 217 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Tsunami w Japonii - Jezus Chrystus

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 11.03.2011r. godz. 9.44
Drodzy Nauczyciele!
Co radzicie w związku z tsunami w Japonii?

Odpowiada Jezus Chrystus,

    Przede wszystkim zachować spokój, wewnętrzną stabilność i Świadomość, że w Kosmosie i na Ziemi działają prawa Natury, które człowiek ma szanować i rozumieć, umieć się dostroić tak, aby żyć w jedności i koegzystencji z materią i duchem.
    Wiadomo, że serce boli gdy ogląda się obrazy na żywo z tragedii jaką niewątpliwie jest obecna wielka fala wody w Japonii, że ogarnia człowieka swego rodzaju paraliż, strach, bojaźń, niezrozumienie.
    Zastanówmy się jednak ile mikro trzęsień ludzkich przebiega codziennie w każdym człowieku, ile razy świadomie ludzie dopuszczają się ogromnych wzburzeń w sobie, które są trzęsieniem Ziemi dla milionów, miliardów tkanek, komórek, organów wewnętrznych, ogólnego stanu człowieka. Nie rozglądaj się wokoło, na innych. Zacznij od siebie. Czy twoje wzburzenie, złość, zapaść emocjonalna coś teraz pomoże Ziemi, Japończykom? Na pewno nie, bo prawo energii mówi wyraźnie – podobne przyciąga podobne, to jak żyje wpływa na ogół.
    I to co może zrobić mądry człowiek, to zachować spokój, zrównoważyć siebie i uspokajać wzburzone fali energii, emocji, negatywnych myślokształtów. Nie na siłę, ale z wyższego poziomu rozumienia, bycia jednością wylać z siebie tyle Światła ile jest to możliwe, wiedząc, że otrzyma się Go jeszcze więcej z pola wyższych wymiarów, bo one wspierają miłość, dobro, uduchowienie. Można zaprosić Istoty Anielskie, Kosmiczne, aby to, co jest możliwe do zrobienia w zgodzie z Prawami Uniwersalnymi, Prawami Kosmicznymi dokonały, pomogły. Nie skupiajmy się w tych prośbach tylko na Japonii, bo to jest skutek, a tam, gdzie zadziało się wszystko to, co przyczyniło się do tej tragedii.
     Mądry człowiek szuka przyczyn na wielu płaszczyznach i poziomach, działa wielowymiarowo. Czy ludzkość działa wielowymiarowo? Czy stara się żyć w zgodzie z naturą własną i Naturą jako tako?     Czy rozwija siebie dla nas wszystkich?
   Oczywiście, trzeba też wspomóc tę sytuację ziemskim wymiarem gęstości, czyli pomocą materialną, mentalną, uczuciową. Zrobić coś dla tamtego regionu i ludzi. Zastanowić się, co mogę dać od siebie, a może łatwiej pójdzie, gdy zbierze się nas więcej i coś wspólnego wymyślimy. Może podejmę decyzję, aby pomóc komuś i czemuś innemu, bo Japonia daleko, a to wielokrotnie uniemożliwia aktywne przejawianie, a co za tym idzie zastój, dojście do punktu, w którym powiem – a co ja mogę?
    A ja wam powiadam, że dużo możecie, bardzo dużo, o wiele więcej niż myślicie. Przestańcie lamentować, szukać winnych, obarczać winą siłę wyższą, Ziemię, Boga.
Zmieniajcie się, rozwijajcie w sobie Boga, to wtedy będziecie mieli większy, pozytywny wpływ na wydarzenia w swoim życiu, co z pola jedności oznacza zmiany na dobre we Wszechświecie. Proste, stare prawdy - miłujcie, bądźcie w Jedni z Ojcem.
     To moje przesłanie na każdy dzień życia, na każdą sytuację, zdarzenie. Wtedy jest się w pełni świadomy cudu życia duchowego i materialnego.

Jezus Chrystus 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha