Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 184 518 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Jesteś kosmiczną istotą - Archanioł Gabriel

Przekaz odebrał Stanisław G.20.06.2006 r., godz. 7.35

Słucham Was Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Archanioł Gabriel,

   Pozdrawiam ciebie. Przyjmij Moje Światło i Moją miłość. Przynoszę tobie dobrą nowinę - opiekę Pana nad tobą. Przynoszę nadzieję Boskiej Miłości, opiekę Stwórcy i wszystkich sił Miłości Wszechświata. Otwórz szeroko swoje wnętrze i przyjmij te wielkie dary. Niech one uzdrowią twoją duszę i twoje ciało. Niech Miłość Stwórcy, Boskie Światło, wytycza tobie drogę powrotną do domu, do Źródła.
   Jesteś dzieckiem Boga, wspaniałą kosmiczną istotą. W swoim wnętrzu nosisz duchowe skarby Wszechświata. Pozwól tym skarbom rozwinąć się, aby ujawniła się w tobie i przez ciebie twoja prawdziwa Boska natura.
   Afirmuj świętą obecność JAM JEST w tobie, zawsze gotową wspomagać na twojej ścieżce życia tu na planecie Ziemi. Te święte mantry otwierają skarbce Niebios i chronią ciebie przed niebezpieczeństwem sił ciemności. Mantry JAM JEST są mocą Boga w uzdrowieniu całego twojego życia. Korzystaj z tych darów Boga. Niechaj pomnażają one istniejące w tobie Światło Boga i Boskie właściwości, którymi jesteś obdarowany.
Otwieraj się nieustannie na Światło i Miłość. Pozwól, aby przeniknęły one twoje wnętrze i uzdrowiły wszystko co wymaga uzdrowienia.
   Kochaj i bądź kochany. Zaprowadzaj Miłość i harmonię, zarówno w twoim wnętrzu, jak i w całym twoim otoczeniu. Niechaj Boska Miłość i Boskie przymioty emanują z ciebie i oddziaływają na wszystkich, których spotykasz na swojej drodze życia.
   Daruj Miłość i przyjmuj ją z wdzięcznością. Uczestnicz w świętym procesie wymiany Miłości. Darując Miłość, nie zbiedniejesz. Zostaniesz wzbogacony przez Wszechświat, w którym zawarte są niewyczerpane pokłady Miłości.
   Bądź sługą Stwórcy. Powierz Mu się całkowicie, całe twoje ciało i wszystko co posiadasz. Bądź całym Jego - twojego Boga i Stwórcy. Otwórz przed Nim całe twoje wnętrze, aby Jego Duch wstąpił w ciebie, abyś stał się Bogo-Człowiekiem.
   Służba Bogu, to słodka służba, pełna Miłości, harmonii, pokoju i obfitości. Takim jest bowiem Bóg i takim bądź także i ty, gdyż jesteś Jego cząstką, Jego aspektem. To w tobie i przez ciebie Bóg, Który jest życiem, odradza się na nowo. Doświadcza On radości tworzenia, radości przejawiania się przez swoje dzieci, będące w rzeczy samej Nim. Bóg jest bowiem wszystko we wszystkim. On daje siłę i energię wszelkim poziomom życia, w których jest On stale obecny. Obecny jest także w tobie. Ugaszczaj Go z Miłością i szacunkiem na jaki Bóg zasługuje. Zapraszaj Go do aktywności w twoim życiu. Rozmawiaj z Nim tak często jak tylko sobie możesz na to pozwolić. On zawsze jest obecny i obserwuje każdy twój krok, każdą myśl, każde uczucie jakiego doznajesz. Zważaj na to, aby twoje życie, całe postępowanie, myśli, słowa i odczucia były pełne czystości i Miłości. Wszystko co negatywne w twoim życiu, z czym źle się czujesz, przekaż Bogu do oczyszczenia. On przyjmie to i uzdrowi.
   Kocham ciebie. Otaczam Moim Światłem i Miłością. Wspieram w twoich przedsięwzięciach na duchowej drodze, a także ochraniam.

Archanioł Gabriel

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha