Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 669 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Medytacja i wywiady w radiu "Chicago"

NOWOŚĆ: STAŁY CYKL MEDYTACJI W RADIU CHICAGO

     Od kilku miesięcy na antenie radia „Chicago” - WPNA 1490 AM emitowane są wywiady, które prowadzi z nami Barbara Choroszy w ramach programu „Tajemnice Świata”. W grudniu ubiegłego roku Barbara zaproponowała nagranie nie tylko wywiadu, ale i medytacji. Zgodziliśmy się i 21 grudnia 2010 roku w dniu przesilenia zimowego została ona wyemitowana (był to też pierwszy dzień roku wg. Zegara Mistrzów, całkowitego zaćmienia Księżyca i dnia uzdrowienia w kalendarzu Majów). Medytacja spotkała się z żywym odzewem słuchaczy radia. Poczuliśmy, że warto kontynuować pomysł nagrywania medytacji. Jako motto przewodnie wybraliśmy medytacje z klucza Zegara Mistrzów, który odgrywa ważną rolę w rozwijaniu Boskich Cech. Pierwsza medytacja była w tonie MOCY, a obecna medytacja poświęcona jest MIŁOŚCI.

DLA ZAINTERESOWANYCH AUDYCJAMI BARBARY CHOROSZY

Radio Chicago - WPNA 1490 AM
http://www.barbarachoroszyradio.org/index.html

Archiwum nagrań audycji Barbary Choroszy „Tajemnice Świata” (tam też znajdują się wcześniejsze wywiady z nami): http://cheops.republika.pl/index1.html

Pozdrawiamy z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS. Postaramy się w niedługim czasie udostępnić wywiady i medytacje na naszej stronie.
Relacja z spotkania w dniu 21 grudnia 2010r., o naszej pierwszej medytacji w radio Chicago:
https://www.swiadomosc-ziemi.org/index.php?option=com_content&task=view&id=646&Itemid=49 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha