Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 446 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Wdzięczna za otwartą Szambalę

Email z 4.10.2010r.
Dzień Dobry Pani Helenko! Witam Panie Mariuszu!

   Piszę do Państwa, ponieważ bardzo chciałam podziękować za pozdrowienia, które wczoraj w przekazie otrzymałam od Państwa za pośrednictwem St. Germaina. Cieszę się, że "W Ameryce wszystko idzie dobrze i praca wrze. Niebiosa się radują!" Jak przekazał St. Germain. W moim życiu w ciągu tygodnia, nastąpił ogromny skok, choć fizycznie czuję się jak po "poligonie", wszystko mnie boli, każda komórka, głowa, brzuch, ręce, nogi ... Ja wiem, że tak ma być i dam radę, bo ufam Bogu, że jest to niezbędne do podniesienia moich wibracji.
   Każdej nocy odbywają się ogromne prace z energią Miłości, ze mną, za co jestem tak bardzo wdzięczna Stwórcy i Nauczycielom Miłości. Każdego wieczoru podczas modlitwy przed snem, proszę Ojca o wejście do Szambali, o możliwość „ładowania” się tą Boską energią, światłem, spokojem, który tam jest i za każdym razem jak już tylko wymawiam te słowa, moje usta same układają się w uśmiech, bo jest to wielka radość dla mojej duszy.
   Miałam też cudowne przeżycie, kiedy zasypiając widziałam piękne twarze Aniołów, którzy otwierali mi drogę do Szambali a następnie światło, które rozbłysło abym mogłam tam wejść. Czułam jak moje ciało napełnia się ciepłem, energią i spokojem. Otrzymałam też słowa, że mam przestać pić kawę, zero alkoholu i widziałam nasze przyszłe dziecko. Wszystko to w tak krótkim czasie, że czasami aż kręci mi się w głowie ze szczęścia i radości, a dusza moja skacze z radości.
   Każdy kto jeszcze się waha, boi kontaktu z Nauczycielami, może lekko wejść do Szambali, mogę też śmiało powiedzieć: Kochani nie traćcie czasu, na lęk i strach, wystarczy jak wszystko co macie złożycie Bogu, zaufacie Mu z głębi serca, a wtedy nastąpią takie wydarzenia, które są piękne, cudowne i pochodzą z samego Źródła, od naszego Stwórcy.
   Każdego dnia łączę się w modlitwie z Wami w Ameryce, prosząc Stwórcę, aby cząstka mnie pracowała tam na rzecz naszej Matki Ziemi.
Z Miłością,
Basia

Udostępnij

Komentarze

2012-06-24 12:17:52 Maria
Dlaczego cierpiałaś? Cierpiąc obniżyłaś swoje wibracje i oddawałaś energię. Komu ??? Jakiemu światu przekonań??? Dzisiaj wiedza tłumaczy bycie naszych dusz tu na ziemi i Jego SENS. Rozwój!!! Jeżeli występuje cierpienie to znaczy, że zeszliśmy z Drogi. Dobrze gdy odczytamy jakie to było nasze doświadczenie, po jaką matrycę emocji zeszliśmy, by sobie Ją przyswoić i zabrać ze sobą. Jeżeli nie mamy jeszcze tej świadomości to droga nasza wiedzie jeszcze przez "busz cierpienia", a przy okazji karmią się naszą energią światy przekonań (sfera czyśćcowa). Cierpienie to jedna z trzech dróg rozwoju. Powiedz jej stop, podejmij taką decyzje, a przejdziesz do następnej "prób i błędów" i szukaj wiedzy, bo Tą trzecią jest WIEDZA. Gdy poznasz prawidła Wszechświata (Boskie) wtedy już nikt Cię nie nabierze, nie będzie wodził, nie będzie żyrował na Twojej energii, a Ty nawet nie będziesz tego świadoma. Nasz cel to - USAMODZIELNIĆ SIĘ˜. Samemu się prowadzić. Bez ŻADNYCH przewodników ziemskich. Są jeszcze tacy co wodzą. Masz być: Ty, Twój Przewodnik Duchowy i Bóg Naczelny. Pozdrawiam i życzę samodzielności w myśleniu i działaniu....... Maria Ps. TESLA powiedział: TERAŹNIEJSZOŚĆ JEST WASZ - PRZYSZŁOŚĆ MOJA

Dodaj komentarz

capcha