Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 172 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Przekazy z Brazylii

Korespondencja z Mirosławą z Brazylii

Email z 21.08.2010r.

     Droga Pani Heleno!
  Pragnę podzielić się z Państwem moimi wspaniałymi przeżyciami, których doświadczyłam i doświadczam w Brazylii. Jestem Polką, mieszkam od 3,5 lat w Brazylii, w pobliżu miejscowości Salvador de Bahia.
   Mój rozwój duchowy rozpoczął się przed 5 laty przebudzeniem ducha i naprowadzeniem mnie na drogę systematycznego rozwoju w imię bezwarunkowej Miłości. W marcu 2010r. ukazał mi się nasz Papież Jan Paweł II. Bardzo niekonwencjonalnie, jako rzeźba z kamieni ułożonych przez brazylijskiego murarza na małym wodospadzie. Ten wodospad zbudowany został jesienią 2008r. i nikt wcześniej nie dojrzał w nim postaci Papieża. Dopiero w tym roku ujrzałam jego postać, tak bardzo go przypominającą. Od tego czasu dokonywały się we mnie cudowne przeobrażenia. Otrzymałam informacje, że moim życiowym zadaniem jest głoszenie przesłania duchowego wyższych Mistrzów. Poprosiłam Jezusa, mojego życiowego opiekuna, o więcej informacji na ten temat. Wtedy usłyszałam następujący przekaz:
   „Przede wszystkim uklęknij przede mną i rozmawiaj ze mną w pokorze. Przestań jeść mięso, pić kawę i piwo. Odżywiaj się umiarkowanie i żyj w skromności. Wtedy odpowiedź dostaniesz".
Było to 12 czerwca 2010r. Od tego dnia ani razu nie spożyłam mięsa, wypiłam kawy czy piwa, które bardzo lubiłam. Nie mam więcej takiej potrzeby i wcale nie tęsknię do tych używek.
Mój bliski kontakt duchowy z JP II nawiązałam również w czerwcu, dokładnie 2-go czerwca, kiedy to po raz pierwszy chwyciłam za długopis i zaczęłam spisywać myśli. Czułam bardzo wyraźnie, że to JP II dyktuje mi te piękne frazy. Do dzisiaj powstało kilkanaście poetycznych tekstów. 27-go lipca nasza wspólna godzina poetycka nagle zamieniła się w nieustający dialog. Zaczęłam spisywać jego przesłania i okazało się, że ma powstać książka, w której JP II przekaże instrukcje ratowania Ziemi. Poinformował mnie, że jestem jedna z tysięcy wybranych przez niego współpracowników, realizatorów projektu "Nowy Świat", w którym chodzi o ochronę Planety Ziemi poprzez "produkcję" i przekazywanie bezwarunkowej miłości.
   Jakże miłym zaskoczeniem było dla mnie wejście na stronę internetową Fundacji "Świadomość Ziemi", którą poznałam po raz pierwszy przed trzema dniami. Znalazłam tu dosłownie wszystko, co stanowi na dzisiaj treść mojego duchowego rozwoju, włącznie ze studiowaniem Kalendarza Majów. Jakże pokrywają się przekazy Jana Pawła II z informacjami, które mogłam znaleźć na stronach Fundacji. Jestem zauroczona Państwa kreatywnością i składam na Pani ręce serdeczne podziękowania za to bogactwo informacji. Załączam kilka tekstów, napisanych wspólnie z JP II oraz fragment książki, która została rozpoczęta przed kilkoma tygodniami. Będę Pani bardzo wdzięczna za podzielenie się ze mną wrażeniami na temat tych przekazów. Udostępniam je również dla rzeszy czytelników Pańskiej strony.
Z wyrazami najwyższego szacunku i miłości.
Mirosława Machnicki,
Monte Gordo, Brazylia 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha