Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 272 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

12 KROKÓW DO 2012 ROKU - Aldo Alberto Farias

12 KROKóW DO 2012 ROKU 
według Aldo Alberto Farias z Argentyny

   Już nikt nie wątpi, że zbliżamy się do nieubłaganego momentu naszej historii jako rodzaj ludzki. Nawet sceptycy nie mogą zaprzeczyć, że coś dzieje się na poziomie planetarnym, coś co sięga poza konflikty społeczne i ekologiczne lub transformację naukowego wzorca.

   Dla tych, którzy przeżywają tę rzeczywistość jak doświadczenie energicznej ekspansji i łączności, nastąpiło przyspieszenie czasu. Gwałtowny wzrost, zrywanie więzi, znikanie dolegliwości prawie bez stosowania leczenia, zwiększona percepcja, synchronizacje bez granic.
   Wydaje się, jakbyśmy żyli we wspaniałym parku rozrywki, w którym niespodziewanie uaktywniły się wszystkie efekty specjalne, a my próbujemy wszystkich gier jednocześnie.
   Czasem jest to zabawne, czasem przejmujące dreszczem, lecz kontynuujemy próbując znaleźć cel dla każdego doświadczenia, czując każdy moment jakby był ostatnim.
   Niektórzy znaleźli swoją własną busolę by utrzymać się w osi. Inni dopiero teraz zdają sobie sprawę, że potrzebują takiej busoli zanim rzeczywistość zwali im się na głowę.

CODZIENNA MEDYTACJA - NAJWAŻNIEJSZE POŁĄCZYĆ SIĘ˜ KAŻDEGO DNIA Z SAMYM SOBĄ I Z OBECNOŚCIĄ BOSKIEGO ŚWIATŁA I MIŁOŚCI

Wczoraj było to godne polecenia, dziś jest niezbędne. Codzienna medytacja jest paliwem naszego ciała i naszej duszy by móc przejść ten czas. Róbcie to w prosty sposób: trzy fazy, świadome oddychanie, rozluźnienie w ciele, napełnienie światłem. Im prościej, tym łatwiej będzie wcielić to w życie jako nawyk.

JASNA INTENCJA

Nie możemy kontynuować życia jak ktoś, kto wsiada do samolotu i mówi do pilota: zabierz mnie dokąd chcesz. Potrzebujemy mapy. Każdego ranka zapiszcie w swoich zeszytach cztery rzeczy: intencja na dzisiaj, intencja na miesiąc, intencja na rok i intencja na całe życie. Możliwe, że każdego dnia będziecie coś zmieniać, lecz taki plan podtrzyma wasze działania.

REJESTRACJA SNóW

Nasze sny prowadzą nas w kierunku naszej ewolucji. Zawsze to robiły, lecz teraz jest to bardziej niezbędne, abyśmy zwracali uwagę na to, co one nam mówią. Praktykujcie zapamiętywanie snów, zapisujcie chociaż ich nie rozumiecie, dzielcie się z innymi.

CAŁKOWITE ODŁĄCZENIE

Dawne związki i postacie z przeszłości znajdują się w naszym polu. Naszym celem jest, aby zakończyć i zamknąć wszystkie sprawy, odłączając się od wszystkiego, co odzwierciedla nasz dawny sposób bycia. Pożegnajcie się autentycznie, włącznie z listami pożegnalnymi, które będą zawierać: wdzięczność, przebaczenie i odpowiedzialność za odcięcie. Odkryjecie, że otrzymacie w zamian nadzwyczajną energię.

SPOŁECZNE POŁĄCZENIA

Spotkajcie się ze swoimi parami, z którymi podzielacie filozofię życia. Zmiana zastanie nas zjednoczonymi. Uczestniczcie w wydarzeniach, wystawach, globalnych medytacjach, forach ... utrzymujcie połączenie. Bierzcie udział w kursach, seminariach. Twórzcie swoje własne święte kręgi.

RYTUAŁY Z ZIEMIĄ

Matka Ziemia ewoluuje razem z nami. Faktycznie to ona jest inicjatorką tego ruchu i głównym powodem, że zmierzamy w kierunku lepszego losu. Jest okrętem, który nas niesie przez wszechświat. Róbmy rytuały w sposób jak najprostszy i uniwersalny: ofiarując dar z pokarmu i miłości do niej i jej stworzeń.

CZAS W PRZYRODZIE

Wystawiajcie się na słońce, choćby tylko na taras i choćby padał deszcz ... kontaktujcie się z energią naturalną w każdej nadarzającej się sposobności. Spacerujcie zamiast wziąć taksówkę, obserwujcie oznaki wiatru i chmury. Nabierajcie witalności i czystości.

SZTUKA

Wyrażajcie się twórczo, nawet kiedy nie czujecie artystycznych zdolności. Sztuka jest wrodzonym przymiotem gatunku ludzkiego. Malujcie, modelujcie, rysujcie, śpiewajcie, tańczcie, grajcie. Róbcie to sami albo z kimś innym lecz pozwólcie, aby dusza wyrażała się swoim własnym kodem, którym jest sztuka.

UCHWYĆCIE SIĘ˜ SWOICH MARZEŃ

Każda dusza ma jakieś marzenie i to jest jej cel (gwiazda przewodnia). Znajdujcie to, co was uszczęśliwia i idźcie za jego tropem. Porzućcie ostatecznie wszystkie te ograniczające uprzedzenia i wierzenia, które wam mówią co „wolno" a co nie. Kiedy nadejdzie oczekiwany moment dla nas jako gatunku na nic się nam nie przydadzą te uprzedzenia oraz postępowania według tego „czego się od nas oczekiwało". Odnajdźcie swoją misję właśnie TERAZ.

CZYSTOŚĆ KARMICZNA

Nasze pola energii są pełne odpadków, pozostałości, które już nie są przydatne dla naszego wzrastania. W innych czasach być może potrzebowalibyśmy lat , aby zrozumieć i przekształcić te resztki karmicznych doświadczeń. Dziś przyspieszenie i zmiany w naszym DNA powodują pękanie krystalizacji starożytnych. Oczyszczajcie to co pozostało po nich pracą z czakrami, uzdrawianie dźwiękiem, pracą energetyczną i tym, co macie w zasięgu.

WYPOCZYNEK

Wszystko to, co nadchodzi powoduje w nas poważne zmęczenie. Materia jest powolniejsza w chwili dostosowywania swojej dynamiki do dynamiki świadomości. Chrońcie się odpoczywając wystarczającą ilość, a nawet więcej. Jeśli możecie, róbcie sobie sjestę kiedy tego potrzebujecie, nie ważne, w którym momencie dnia. Jeśli nie macie takiej możliwości, zastąpcie drzemkę wyjściem „w jakiejś sprawie" na czas dla rozluźnienia i regenerującego milczenia.

WYŻSZA OPIEKA

Towarzyszą nam istoty duchowe o różnych barwach i częstotliwościach, lecz z tym samym wielkim projektem: być świadkami wspaniałego momentu, w którym gatunek przechodzi z jednego wymiaru do innego (Tak! To jesteśmy my!). Do pewnego stopnia mogą pomóc nam poprzez połączenie pełne Miłości, zachętę i inspirację.

I pamiętajcie... Zastosować, zastosować i zastosować!
Uściski,
Aldo Alberto Zimne 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha