Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 837 173 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Uczmy się boskości - Jezus Chrystus

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn.02.02.2011r. godz. 9.30

Jezus Chrystus,

    Miło, że siadasz na pisemny przekaz, mentalne, emocjonalne, cielesne i duchowe wsłuchanie się w Źródło w Tobie, jak i Źródło w Kosmosie. One jest Jedno, więc nie ma faktycznego rozróżnienia, jest tylko odniesienie obserwatora, doświadczającego, żyjącego, współodczuwającego.
  Aby sięgnąć Boskości nie wystarczy być obserwatorem czy też doświadczającym eksperymentalnie. Trzeba identyfikacji z Bogiem, zjednoczyć się z tym, co Boskie, zintegrować na każdym poziomie istnienia, bycia. Droga wiedzie przez współodczuwanie z wieloma innymi aspektami, jednak odczuwanie i wiedzenie poprzez odczuwanie ma ogromny wpływ na zrozumienie w czym się uczestniczy, kim się jest i jakie decyzje się podejmuje, jaką wibrację życia się wybiera, jaki odcień Światła się przejawia.
   Bóg jest wielowymiarowy, więc rozwijając Boskość trzeba szczególny akcent kłaść na ten aspekt. Bóg jest, więc trzeba rozwijać jestestwo, aby poczuć ten aspekt Boskości.
   Bóg jest Źródłem, trzeba więc się uźródlać i samem być źródłem. Źródłem czego? Dobra, miłości, harmonii czy też wypaczonymi aspektami tych cech. Człowiek sam decyduje jak postrzega i rozumie Boga. Jako furiata, szalonego twórcę i niszczyciela, czy też jako dawcę życia, kreatora przestrzeni, twórcę możliwości. Czy też jedno i drugie. Ten dylemat wisi w powietrzu, jest na Ziemi i w Kosmosie.
Kto jednak zgłębia ten aspekt, zaczyna czuć, kochać, ten już wie, co to Miłość. Kto raz zasmakował stanu błogości, spokoju, bycia, ten wie, że Źródło jest czyste, dobre, miłujące, życiodajne, jest ponad i jest w nas. Źródło jest wszędzie tam, gdzie ty jesteś, gdzie my jesteśmy. Nie ma co szukać Boga w dalekim Kosmosie. Najszybciej odnajdziemy go w sobie! Paradoks? Nie, prosta prawda, logika, matematyka, fizyka i mistyka w jednym. Ile jest kilometrów do najbliższej gwiazdy na Ziemi? Kilkaset milionów, miliard czy więcej? No, niech będzie - kilka miliardów kilometrów. A ile do krańców widzialnego pasma Światła? Miliardy lat świetlnych, miliardy miliardów tych miliardów kilometrów. Niewyobrażalna przestrzeń. A co ze światami równoległymi, innymi wszechświatami? Szkoda gadać, nie do ogarnięcia rozumem, umysłem, ale sercem, współodczuwaniem, świadomością tak. Czyli jeżeli mogę zrozumieć coś sercem tzn., że to jest to coś, czego nie pojmuję, ale akceptuję całym sobą, no ... czasami z wyjątkiem krytycznych uwag centralnego układu nerwowego. Ale ten sam układ pozwala mi odczuwać, dostarczać określonych bodźców, wrażeń, spostrzeżeń. Warto go więc nauczyć odbierania Boskości, dostroić do wibracji Boga, oczyścić do czystości Źródła, pobudzić do kreatywności Stwórcy. On to może, potrafi, bo przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, choć nie wszystko jeszcze jest odkryte i stworzone. Ciągle rodzi się coś nowego, coś bardziej udoskonalonego, uźródlonego w swoim zamyśle, pragnieniu stworzenia czegoś piękniejszego, wznioślejszego, radośniejszego. Boska wyobraźnia, Boskie marzenia, Boska natura.
   A jaka jest natura wokół, na Ziemi? Jaka jest twoja natura? Zwierzęca, biologiczna, elektryczna, duchowa, Boska?
   Zgłębiając swoją naturę, zgłębiasz Boską wizję samego siebie, odnajdujesz własną Boskość. Trzeba kochani nie tylko szukać, próbować zrozumieć, a przede wszystkim poczuć i przejawić. Wtedy jest się żywym przejawem Boga w działaniu, w byciu, staje się źródłem w Źródle, bogiem w Bogu, Światłem w Światłości, Miłością w Miłości.
Pomógł napisać i inspirował

Jezus Chrystus Sananda

(ten wewnętrzny i zewnętrzny, ten w Tobie i we Wszechświecie) 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha