Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 930 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wiwamus

WIWAMUS (Vywamus)

    Wiwamus zaczął przejawiać się na Ziemi pod koniec XX wieku. Jego aktywność stale rośnie. Wykonuje wiele skomplikowanych prac w strukturze bioelektromagnetycznej Ziemi, jej siatki kryształowej, diamentowej jak  i połączeń z wyższymi wymiarami. Współtworzy z KROM-em mosty i kanały komunikacji transgalaktycznej i między wymiarowej. Pozwolą one na przejawienie się Najwyższych Aspektów Tworzenia Wszechświata na Ziemi.
            

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski w dniu 15.05.2006r. godz. 11.15
Drodzy Nauczyciele! Proszę o informacje, które mam zamieścić w książce o Wiwamusie?

Mówi Ojciec Ellochet,

    Wiwamus, mój umiłowany uczeń. Poświęcił całe swoje dotychczasowe życie na dążeniu do doskonałości, łącząc równocześnie dwie linie działania: Ducha Miłości i Intelektu. Wychodzi mu to nadzwyczaj dobrze, dlatego też zarządza Planetarnymi Logosami. Poza oddaniem, pracowitością należy tutaj działać z bardzo dużą wiedzą, wyczuciem, odpowiedzialnością i miłością. Wielokrotnie trzeba podejmować trudne decyzje, które uwzględniają wszystkie wątki ewolucji, w tym też i waszej, ziemskiej. Bo Wiwamus to przejawienie waszych ludzkich dusz, jak i wszystkich innych stworzeń żyjących w Planetarnych Logosach.
    Otrzymał On obecnie ode mnie specjalną misję – przejawienia się na Ziemi, przygotowania jej pod względem duchowym, bioelektromagnetycznym, matrycowym, polowym i monadycznym, do przejścia w wyższe wymiary w innej formie, aniżeli dotąd obecnie znane we Wszechświecie. Ogrom, skala, rozmach tych przedsięwzięć przekracza wasze wyobrażenie. Dlatego też, tak ważnym jest otworzyć się i umożliwić działanie poprzez was Wiwamusa. Może On się w was chwilowo wcielać, przenikać was, wykonywać z wami wspólne prace. Pozwólcie Mu na to! Współpraca z Nim umożliwi wam dynamiczny wzrost możliwości energetycznych i duchowych waszego Jestestwa.
    Wiwamus ściśle współpracuje z KROM-em i Witalimusem. W obecnej chwili są to najwyższe, bezpośrednie przejawy energetyczno-duchowego działania na Ziemi. Dążcie do jak najściślejszej współpracy z tymi Nauczycielami.
Z miłością,

Ojciec Ellochet, KROM, Wiwamus i Witalimus


Fragmenty przekazów otrzymanych od Djawal Khula w Rosji: 
     „ (...) Wiwamus (...) to wyższe „Ja” lub dusza Sanat Kumary. Jest to wielka istota, która wyróżnia się kosmicznym rozumem i chętnie przekazuje porady ludziom wcielonym na Ziemi”.
     „Sanat Kumara i Wiwamus mogą podzielić swoją świadomość jednocześnie na tysiąc części i nawet jedną z takich części mogą oni opanować całe państwo i wiedzieć co się tam dzieje.”

Udostępnij

Komentarze

2013-07-30 00:17:58 witold
Jestem pod dużym wrażeniem czytając artykuły tej Fundacji "Świadomość Ziemi"

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate