Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 997 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Miłość drogowskazem w życiu - Saint Germain

Przekaz odebrał Stanisław G. 25.03.2008 r., godz. 6.59
Słucham Was Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Saint Germain,

       W Miłości leży moc uzdrawiania wszystkiego co Nią nie jest, co jest niedoskonałe. Dlatego rozwijaj w sobie Miłość. Wszystko czyń z Miłością, w jedności z Nią. Miłość pragnie być urzeczywistniana w życiu każdej czującej istoty. Rozprzestrzeniaj Ją w jedności z Ojcem na wszystkich, których spotykasz na swojej drodze. Módl się w intencji rozprzestrzeniania się Miłości w sercach i umysłach dzieci ludzkich, aby Miłość była drogowskazem i wyznacznikiem dla ciebie, każdego człowieka i w życiu publicznym mieszkańców twojej planety.
    Za mało jest Miłości w ludzkich dzieciach. Z powodu Jej braku w waszym życiu cierpicie, krzywdzicie się sami, nie widzicie potrzeby rozwijania Miłości i jej urzeczywistniania. To jest poważny błąd, który może drogo kosztować, zarówno pojedynczego człowieka pozbawionego Miłości, jak i całe grupy społeczne pozbawione tego daru, który stanowi istotę najgłębszej natury człowieka. Uświadamiaj sobie wciąż na nowo potrzebę Miłości w tobie, w twoim życiu, jak i w życiu mieszkańców planety. Miłość potrzebna jest wszystkim i wszędzie, także i w interesach, w działalności gospodarczej, czy w życiu politycznym. Bez Miłości człowiek staje się automatem, istotą bezduszną, bez czucia, kierowaną przez umysł, czy ego. Skutki takiego stanu rzeczy są opłakane, na co dobitnie wskazuje sytuacja w jakiej znalazła się obecnie ludzkość. Miliony ludzi żyje na terenach objętych konfliktami zbrojnymi, wojnami, głodem, chorobami. Wręcz miliardy żyją w pośpiechu, pod wpływem stresu, we wrogości do współbraci. Ten stan rzeczy musi ulec radykalnej zmianie, gdyż dłużej z tym zwlekać nie sposób. Dotyczy to w szczególności obecnego okresu przełomu w jakim znajduje się ludzkość i Ziemia.
    Wznosząc się w wyższe pola wibracyjne Ziemia oraz ludzkość, aby egzystować w nowych warunkach rzeczywistości, do których zmierza, musi otworzyć się na Miłość, na Boga, który jest Miłością, a Który zamieszkuje w sercu każdego człowieka. Miłość jest jedyną nadzieją ludzkości dla wyjścia z labiryntu zła, w jakim się znalazła. Wszechświat podaje ludzkości pomocną dłoń. Wzywa do zwrócenia się każdego człowieka do swego wnętrza, do Źródła, Które jest w nim, a Które jest Miłością, i poddania się Jego przewodnictwu. Kto tego nie uczyni i w pokorze nie podda się prowadzeniu Miłości, ten nie wkroczy wraz z Ziemią w wyższe wymiary, ku którym zmierza wasza planeta. Taki człowiek sam się wykluczy ze społeczności dzieci Światła i Miłości, jaką będzie ludzkość w nowej epoce, nazywanej przez was erą Wodnika.
      Apeluję do ciebie. Uczyń wszystko co w twojej mocy, aby Miłość zwyciężyła w tobie, w twoim otoczeniu, na planecie, na której żyjecie. Nie ustawaj w modlitwach w intencji Miłości w ludzkich dzieciach i na Ziemi. Czas nagli. Postęp w urzeczywistnianiu Miłości winien być znacznie szybszy niż obecnie ma to miejsce. Muszą być usunięte wszelkie źródła konfliktów, które wręcz zżerają ludzkość, spychając ją na manowce Wszechświata. Odnajdźcie w sobie siłę, która jest Miłością, aby z pomocą duchowego Wszechświata Światła i Miłości uzdrowić wasze życie, poprzez stanie się Miłością.
Tego tobie życzę, jak i całej ludzkości.

Saint Germain 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha