Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 110 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Obecność Ojca w Was - Jezus

Przekaz otrzymała Ewa A.Bednarczyk, dn. 14.03.2008r. godz. 21.24
Z kim rozmawiam?

Mówi Jezus z Aniołami Przejawienia,

  Jestem – Jesteś – A Duch OJCA w Tobie, w każdym z Was. On zagościł Swoim Jestestwem, Pięknem, Mądrością i Mocą. Nie ma chwili, która mogłaby istnieć bez Jego OBECNOŚCI. Wasza Transformacja przybrała Nowe Poziomy i będzie się Manifestować Nowym Odczuwaniem Waszym. Odczuwaniem Was Samych i Waszych Wszystkich zdarzeń w jakich będziecie uczestniczyć. Zaczniecie mieć poczucie Nowych Poziomów Świadomości tej w Pełni Uświadomionej. Będziecie mieć inny wgląd, jakby Nowy, Świeży nieznany Wam do tej pory w Wasze zdarzenia, relacje z ludźmi. Zapisani jesteście Nowymi, subtelnymi Poziomami Boskiego Odczuwania. To właśnie poprzez Odczuwanie będzie szła informacja do Waszej Świadomości, informacja i zrozumienie, nawet widzenie tego co czujecie. Uwrażliwiacie się na odbiór nowych poziomów Wibracji Światła, Wibracji Miłości. Uwrażliwiacie się na Odczuwanie Obecności Ducha OJCA w Was i wokół Was, ale też z Poziomu Ducha OJCA w Was będziecie czuć ludzi i zdarzenia. Zaczniecie wyczuwać nieprawdy i dysharmonie w innych jak i w sobie. Jeżeli się taka pojawi. Szybko zaczniecie odczytywać jakie jest jej podłoże i co z tym zrobić. Krystaliczność Ducha Świętego, który zszedł da Wam głęboki wgląd w Samych Siebie; w Swoją Wewnętrzną Prawdę i w Swoją Wewnętrzną Sprzeczność, jeśli taka się pojawi do Uzdrowienia. Zaczniecie mieć poczucie i potrzebę czystej, klarownej komunikacji międzyludzkiej. Potrzebę wypowiedzenia Siebie zgodnie ze Swoim wewnętrznym Odczuwaniem tego, co w Was tę Prawdę Stanowi. Przestaniecie przytakiwać ludziom i zdarzeniom dla tzw. świętego spokoju, bo to Wasza Prawda Stanie się Waszą Harmonią i Spokojem. I z Polem Pokoju w Sobie Zaczniecie się stapiać z Poziomami Czystej Miłości jaka w Was i we wszystkim. Przyszedł Czas, by każdy Usłyszał Piękną Pieśń Swojej Duszy i Jej Niepowtarzalne Piękno poniósł w Życie, by się Dzielić Sobą i Tworzyć z Tego Dzielenia Pokój na Ziemi. Tylko Harmonia i Zgoda pozwoli Wam być Silnymi i kierować się Mądrością DUCHA. Tylko dążenie ku Jedności sprawi, że Raj jakim Jesteście Rozkwitnie w Pełni Swojego Jestestwa.
Z Miłością,

Jezus

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha