Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 300 570 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wyroby z Cudownym Znakiem Miłości

WYROBY ZE ZNAKIEM MIŁOŚCI DOSTĘ˜PNE SĄ W NASZYM SKLEPIKU

Rolka naklejek ze Znakiem Miłości

Naklejki działają jak uzdrawiające plastry zarówno dla człowieka, jak i zwierząt, roślin, przestrzeni, sytuacji. Można naklejać je na ubrania (z reguły odklejają się bez pozostawienia śladów), na ścianach, meblach, w miejscach pracy i w podroży (np. w samochodzie), na butelkach z wodą i lekarstwami, na żywności, tam gdzie poczujemy potrzebę i chcielibyśmy zaprosić Energię i Ducha Miłości do działania. Po prostu naklejajmy i obserwujemy, co się wydarza. Miłość zawsze czyni Dobro. Rolka 500 szt. samoprzylepnych naklejek ze Znakiem Miłości, 32x31 mm – cena 10 zł za rolkę (koszt jednej naklejki to tylko 2 grosze). 

Brelok ze Znakiem Miłości

Wielu ludzi doświadczyło ochronnej siły świętych obrazków (postaci, symboli) i breloczków z ich reprodukcją. Ten jest uniwersalny – działa z poziomu Czystej Bezinteresownej Miłości. Dobry i praktyczny pomysł na duchowy prezent. Wykonany ze stali chromowanej, z karabińczykiem do kluczy do mieszkania, samochodu itp.:
- jednostronny po 8 zł/szt.
- dwustronny po 10 zł/szt.   

Chusta ze Znakiem Miłości

 Idealna do okrywania się w trudnych chwilach (chorobach cielesnych i psychicznych, stresie, depresji), jak i w celu zharmonizowania, oczyszczenia, wzmocnienia ciała i ducha. Rozwieszona chusta może stanowić element terapeutyczno-estetyczny dla danej przestrzeni i osób w niej przebywających. Doskonale nadaje się do zabrania w podróż (jest bardzo lekka, zajmuje mało miejsca), położenia pod sobą lub na siebie na czas snu, odpoczynku, medytacji. Dzieci lubią nią się bawić, okrywać, przytulać. Można wykładać pod legowiska zwierząt, rozwieszać w biurach, magazynach, pomieszczeniach produkcyjnych, stodołach, oborach, spichlerzach (napełnienie żywności, towarów, przestrzeni Energią Miłości), można też używać intuicyjnie. Wykonana z przyjemnej w dotyku satyny nadaje się do wielokrotnego prania. Dostępne są dwa rozmiary:100 x 70 cm; cena – 45 zł lub 150 x 70 cm; cena – 50 zł 

Cudowna poduszka ze Znakiem Miłości

Doskonała jako „jasiek” do spania, jak też do położenia na kanapie, sofie, powieszenia na ścianie. Można też położyć samą powłoczkę pod prześcieradłem czy ulubioną poduszką (działa przez wiele godzin snu). Dzieci i dorośli lubią ją trzymać na brzuchu w trakcie spotkania ze znajomymi, oglądania telewizji, czy wewnętrznej kontemplacji. Można zabrać poszewkę w podróż, która jest bardzo lekka i zajmuje mało miejsca. Wykonana z przyjemnej w dotyku satyny, nadaje się do wielokrotnego prania. Dostępna sama powłoczka, jak i poduszka: - poduszka (bez wkładu) 40x40 cm; cena - 25 zł. - poduszka (powłoczka z wkładem) 40x40 cm; cena - 30 zł.

Znak Miłości na płótnie

Do powieszenia na ścianie, położenia pod prześcieradło czy poduszkę w trudnych chwilach (chorobach cielesnych i psychicznych, stresie, depresji), jak i w celu zharmonizowania, oczyszczenia, wzmocnienia ciała i ducha. Rozwieszony Znak Miłości stanowi element terapeutyczno-estetyczny dla danej przestrzeni i osób w niej przebywającej. Doskonale nadaje się do zabrania w podróż (jest bardzo lekki, zajmuje mało miejsca), położenia pod sobą lub na siebie na czas snu, odpoczynku, modlitwy. Można wykładać pod legowiska zwierząt, rozwieszać w domu, biurze, magazynach, pomieszczeniach produkcyjnych, stodołach, oborach, spichlerzach (napełnienie żywności, towarów, przestrzeni Energią Miłości), można też używać intuicyjnie. Wykonany z przyjemnej w dotyku satyny nadaje się do wielokrotnego prania. Rozmiar 70x70 cm; cena – 40 zł. 

Kubek ze Znakiem Miłości

Woda jest bardzo ważnym i czułym nośnikiem informacji. Gdy jest czysta, żywa i błogosławiona, to ma właściwości oczyszczające, regenerujące, energetyzujące, uzdrawiające, życiodajne. Znak Miłości pomaga oczyścić się wodzie, przywrócić jej wzorcowy bilans energetyczny i pierwotną strukturę żywej wody, nabrać cech i właściwości uzdrawiających, poszerzających świadomość. Woda błogosławiona Znakiem Miłości pomaga równoważyć energię wewnątrzkomórkową, jak też ułatwia przyjmowanie wzorców i informacji Nowej Ziemi. Do przygotowywania napojów najlepiej używać wody, która wcześniej stała kilka godzin (najlepiej cały dzień) na Znaku Miłości (grafice, wydruku), lub też opakowanie z wodą było oklejone Znakiem Miłości. Biały, porcelanowy, pojemność 250 ml, cena - 20 zł.

Znak Miłości w formie żelkowej

Naklejka z masy żelowej ze Znakiem Miłości – elegancko wykonana naklejka z przyjemnej w dotyku masy żelowej, błyszcząca, o średnicy 3 cm, idealna do przyklejenia w miejscach eksponowanych, dobrze widocznych, tam gdzie zależy nam na szczególnie ładnej prezentacji Znaku Miłości. Na obwolucie naklejki umieszczony jest dwujęzyczny napis – Miłość i Światło/Love and Light, co jasno wyraża przesłanie Cudownego Znaku. Bardzo ładnie prezentuje się na drzwiach, sprzęcie elektronicznym, meblach, gładkich powierzchniach, w samochodzie – średnica 30 mm, cena 3 zł/szt.

Prześcieradło ze Znakiem Miłości

Do położenia pod prześcieradło lub na łóżku, do okrywania się w trudnych chwilach, powieszenia na ścianę. Wyłożone na czas snu czy odpoczynku Cudowne Prześcieradło Miłości emanuje Światłem Duchowym przez dużą część dnia na jego użytkownika, co zwiększa skuteczność jego działania. Prześcieradło możemy używać codziennie wykorzystując je jako podkład pod zwykłe prześcieradło lub kładąc się bezpośrednio na nie. Dzieci lubią nim się bawić i okrywać. Można wykładać pod legowiska zwierząt, rozkładać czy rozwieszać w biurach, magazynach, pomieszczeniach produkcyjnych, stodołach, oborach, spichlerzach (napełnienie żywności, towarów, przestrzeni Energią Miłości), można też używać intuicyjnie. Wykonane z przyjemnej w dotyku satyny nadaje się do wielokrotnego prania. Rozmiar 70 x150 cm cena – 50 zł. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha