Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 178 755 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Czyste ciało i umysł - warsztaty podniesienia wibracji i świadomości

CZYSTE CIAŁO I UMYSŁ

WARSZTATY PODNIESIENIA WIBRACJI I ŚWIADOMOŚCI
poprzez oczyszczenie organizmu, medytację, ćwiczenia energetyczne, prace w grupie

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona. 
Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, nie później jak do 5 marca br.

Przełęcz Tąpadło-Sulistrowiczki u podnóża góry Ślęży
od 1 do 10 kwietnia 2011r.

   Na wiosnę, przy wspierającym procesy oczyszczania schodzącym Księżycu, u podnóża jednej z najbardziej energetycznych gór Europy – Ślęży organizujemy warsztat, który pomoże nam oczyścić ciało i umysł, podnieść wibracje, poszerzyć świadomość, wzmocnić ducha.
Będziemy:

  • Pościć - z jedzenia zostanie nam tylko picie ziół, soków i wody.
  • Robić lewatywy - tradycyjne i hydrokolonoterapia.
  • Oczyszczać wątrobę -specjalny program m.in. z piciem shake na bazie oliwy.
  • Gimnastykować ciało - ćwiczenia w sali, marsze po lesie i okolicznych górach.
  • Oczyszczać umysł - medytacja grupowa i indywidualna.
  • Pracować z dźwiękiem, oddechem i świadomością.
  • Pogłębiać relacje ze swoim Wyższym Ja, Duszą, Matką Ziemią, Wszechduchem - medytacja z przekazu, medytacja ciszy, branie przekazów energetycznych i mentalnych, odczuwanie sercem i ciałem, kontakt z Naturą, Przewodnikami Duchowymi.
  • Pracować spontanicznie.

   Te intensywne działania w ciele, umyśle i duchu pomogą nam dowiedzieć się więcej o samym sobie, głęboko oczyścić się na wielu poziomach i wymiarach, skuteczniej przyjąć nowe wzorce życiowe, podnieść wibracje ciała, poszerzyć przestrzeń serca, połączyć się ze świadomością Nowej Ziemi.
   To tylko część tego, co możemy przewidzieć, bo takie spotkania, praca nad sobą w grupie dla wyższego dobra, poddanie się prowadzeniu duchowemu przynoszą zawsze niezwykłe efekty, niezapomniane przeżycia oraz uzdrowienia na wielu poziomach.

    Kochani!
  Te warsztaty robimy z szerszego planu Istnienia, dlatego też oczekiwane jest aktywne uczestnictwo w całym programie warsztatów, a nie tylko w części oczyszczającej ciało. Jeżeli nie jesteś zainteresowany duchowym wymiarem warsztatów, połączeniem oczyszczania siebie z medytacjami na rzecz Ludzkości, Matki Ziemi, to skorzystaj z innej oferty.
  Wszyscy uczestnicy biorą udział w warsztatach na swoją odpowiedzialność. Ilość miejsc ograniczona – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zadatku.

Organizator: Fundacja „Świadomość Ziemi” www.swiadomosc-ziemi.org
Prowadzący: Helena Nieczyporenko, Mariusz Brzoskowski, Beata Misiarz, Marek Koper.
Gdzie: OW „Mieszko Jagienka” w przełęczy Tąpadło-Sulistrowiczki (naprzeciwko parkingu do wejścia na Ślężę), pokoje 2-3 osobowe, domki turystyczne. Ogólnie ośrodek zadbany, odnowiony, w dobrym standardzie turystycznym.
Kiedy: od 1 kwietnia (piątek godz. 18-ta spotkanie organizacyjne) do 10 kwietnia (niedziela do godz. 12-tej). Możliwy i rekomendowany przyjazd wcześniej, nawet w godzinach dopołudniowych.
Inwestycja: 1500 zł.
W ramach ceny organizator zapewnia uczestnikom wszystkie produkty i preparaty konieczne do procedury oczyszczania (nocleg i zajęcia oczywiście są wliczone w cenę).
Zapisy: telefoniczne pod numerem 509-905-498 (Fundacja „Świadomość Ziemi”).
UWAGA: Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, nie później jak do 5 marca br.
Zadatek: 700 zł. w ciągu 5 dni od zgłoszenia uczestnictwa. Wpłata gotówką lub na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem „Czyste ciało i umysł”. Pozostała część gotówką na miejscu lub przelewem przed rozpoczęciem zajęć.

Numer konta Fundacji: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287
Informacje dodatkowe: każdy uczestnik po wpłacie zadatku otrzyma pisemne informacje, program warsztatów oraz rekomendacje dotyczące diety przed warsztatem oczyszczania.
Do dyspozycji uczestników przez cały okres warsztatów możliwość korzystania z masażu MAURI za dodatkową opłatą (cena specjalnie promocyjna).

 

DOJAZD Z WROCŁAWIA DO SOBóTKI
(z Sobótki dalej do Tąpała-Sulistrowiczek)

   Autobus linii 512, który dojeżdża do przełęczy Tąpadła będzie jeździł od 15.04.2011r., czyli w sezonie turystycznym. Należy więc dojechać do Sobótki lub Sulistrowiczek (miejscowość przed przełęczą), aby móc się umówić na podwiezienie. Z Sulistrowiczek można dojść szosą do Tąpadeł (z bagażami będzie to ok. 40 min.) zależy jaką ma się kondycję, bo jest to trochę pod górkę
   W Sulistrowiczkach trzeba wysiąść na przystanku przed kościołem. Przy kościele jest kawiarnia (toalety). Dla chętnych możliwość odbioru samochodem, trzeba zadzwonić na tel. 509-905-498 do Heleny i umówić się na podwiezienie samochodem.

W linku poniżej autobusy do Sobótki i Sulistrowiczek – linia 512 i 522:
http://www.polbus.pl/uploads/images/50/LINIE_512_i_522_p._SOBOTKE_15.11.2010.html

a w tym autobusy PKS Polbus:

http://www.e-podroznik.pl/public/searchingResults.do?method=plain&startCity=wroclaw&endCity=sobotka&fromStopId=-13019&toStopId=-46507 

   Wszystkie autobusy odjeżdżają z Dworca Centralnego/Głównego PKS przy ul. Suchej w Wrocławiu. Kolejowy Dworzec Główny Wrocław jest w remoncie, więc w tej chwili obok niego jest tzw. dworzec tymczasowy. Wychodząc z peronów trzeba skręcić w prawo. Po drugiej stronie ulicy, na prawo widać dworzec autobusowy.

Poniżej wykaz autobusów do Sulistrowiczek, żeby nie trzeba było szukać.

Autobusy do Sulistrowiczek Polbusu:

dni robocze: 6.40, 9.30, 12.00, 15.30, 16.20, 18.45, 21.00,
sobota: 13.10, 16.30
niedziela: 13.10, 16.30

Autobusy do Sulistrowiczek – linia 512, stanowisko 6:

dni robocze: 12.00 (nie jeździ 2 maja), 15.30, 16.30 (w dni nauki szkolnej), 18.45 (nie jeździ 2 maja), 21.00 (nie jeździ 2 maja)
sobota/niedziela/święta: 9.20, 16.30 (tylko w sobotę).

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha