Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 423 624 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wniebowstąpieni o dostrojeniu do Nowej Ziemi - Jezus, Kuthumi, Saint Germain

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 07.07.2009r. godz.8.09
Słucham Was, Nauczyciele Miłości!
Dostrojenie – potrzeba synchronizacji

Mówi Jezus wraz z Kuthumi i Saint Germain w imieniu Mistrzów Wniebowstąpionych,

   Każdy związek, współistnienie wymaga dostrojenia wibracji i synchronizacji potrzeb oraz oczekiwań. Tak też jest w relacjach duchowych, energetycznych. Dostrojenie oznacza, że można wibrować na innych częstotliwościach, emanować innym światłem w taki sposób, że one się nie ścierają, zagłuszają, przyciemniają, a harmonijnie współistnieją, są wzajemnym uzupełnieniem i inspiracją dla siebie nawzajem.
    Synchronizacja oznacza z kolei umiejętność łączenia się w odpowiednim miejscu i czasie, aby dokonać czegoś wspólnie, razem. W ten sposób tworzy się Jedność – harmonijne współistnienie, łączenie się do realizacji wspólnych celów, zadań, przesłań.
   Jako Istoty Duchowe, Świadome Dzieci Boga powinniśmy na te elementy istnienia zwracać szczególną uwagę – dostrajać się i synchronizować swoje, nasze działania. Jednym z nich jest Nowa Ziemia. Ona potrzebuje pełnej synchronizacji świadomych istnień w Akcie Tworzenia Nowej Ziemi. Każdy człowiek powinien za swój osobisty priorytet ludzkiego życia postawić kilka celów, aby współuczestniczyć w tym procesie i współtworzyć ten Akt.
Są one następujące:

  1. Dostrojenie się do wibracji Miłości.
  2. Umiejętność kontaktu telepatycznego, energetycznego z wymiarem Ducha Miłości, Świadomością Miłości, pierwotnym Źródłem Istnienia.
  3. Oparcie swojego życia na Wszechświatowych wartościach współistnienia i współtworzenia wypływających z Pierwotnego Prawa Superwszechświatów – MIŁOŚCI.

   Te trzy priorytety stanowiące też Jedno otwierają przed każdym z osobna, jak i przed wszystkimi Nami razem niebywałe możliwości tworzenia i harmonijnego współistnienia. Każdy dzień, moment życia otwiera przed Nami coś, co powinniśmy napełniać Miłością, uczyć się bycia Miłością w danej, konkretnej sytuacji, chwili, zdarzeniu, myśli, emocji, przestrzeni, świadomości. Skierowując swoje życie, energię, uwagę ku Pierwotnemu Prawu Miłości, ucząc się jego i rozpoznając na wielu płaszczyznach i wymiarach jednocześnie, zaczynamy dostrajać się do siebie, dostrzegać swoje współistnienie, współzależność, współodpowiedzialność za to, co stanowimy i kim jesteśmy.
    Chcąc być kimś życiodajnym, pozytywnym, twórczym trzeba nauczyć się, że osiąga się to poprzez współpracę, solidarność, braterstwo, które wypływają z Miłości.

Miłość współpracuje, stwarza możliwości tworzenia, daje życie, które może istnieć i być.
Miłość jest solidarna ze wszystkim co żyje, co oddycha miłością, odżywia się energią Miłości.

    Miłość jest bratem, wiecznym Źródłem Życia i to Ona tworzy rodzinę, bo gdzie jest braterstwo tam jest rodzina. Bez Miłości nie ma rodziny, dlatego tak ważne jest, aby w każdej ludzkiej rodzinie był niewidzialny brat – Bóg, Miłość, bo z Jej pomocą i prowadzeniem wszyscy będziemy sobie braćmi, tworząc jedną rodzinę Miłości. I nie chodzi tu o takie samo sobie bycie, a wyrażanie siebie w Miłości. Bratajmy się więc, twórzmy nową rodzinę dla Nowej Ziemi. Uczmy się bycia i wyrażania w Miłości, współistnienia dla dobra Nas wszystkich. Gdy zaczniemy to realizować, zaczną się spełniać pragnienia nie tylko Naszej duszy ale i osobowości, indywidualności. Wtedy też odkryjemy swoje prawdziwe duchowe oblicze, które zmieni cały świat, doda jemu skrzydeł, czego i Wam życzymy, ba, możemy w tym pomóc. Potrzebujemy ziemskich Aniołów, ludzkich współpracowników, synchronizowania działań, aby stworzyć Nowy Świat – Nową Ziemię. Obudźcie się, otwórzcie na bicie serca w Was samych dla Nas wszystkich. Odważcie się na bycie Chrystusami i razem Twórzmy Boskie Ciało Doskonałej Miłości, będąc jego świadomymi, harmonijnymi, zdrowymi, twórczymi komórkami, tkankami, organami.

Twórzmy Nową Ziemię, Ziemię nowych możliwości, gdzie Bóg i człowiek to
Jedno Świadome Współistnienie Nas wszystkich.

Kochamy, działamy, wspieramy i czekamy na globalne przebudzenie ziemian i ludzkości. Jesteśmy Rodziną Miłości!

Jezus, Kuthumi, Saint Germain, Wniebowstąpieni

PS. Dołączcie do Nas, już teraz, gdziekolwiek jesteście!

Udostępnij

Komentarze

2012-12-05 22:52:10 Marta
Czytam i płaczę. Miałam sen. Przyszłam do doktora, on przebywał w olbrzymiej sali, która pokryta była grudami ziemi, piachu. Zaczęłam zamiatać. Potem doktor przyłożył mi coś do głowy i przez kilka minut czułam fizyczny ból. Po kilku dniach od mojego dziwnego snu, znajduję słowa Saint Germain'a "gdyby miał 10,000 tys. sprzątaczek..." Ja jestem jedną z nich. Jestem zwyczajną kobietą, z wieloma błędami na swoim koncie, ale z dobrym sercem. Nie ma sensu wracać do przeszłości. Dzisiaj czuję, że mogę zrobić coś więcej dla Ziemi, dla ludzi dla Wszechświata. Sama dochodzę do wiedzy, że nasz Świat jest inny od tego wyuczonego w szkole. Od dawna pragnęłam pójść w kierunku rozwoju duchowego - pragnęłam. Dzisiaj dzięki wielu publikacjom i wspaniałym osobom, które je piszą, także w natchnieniu, z przekazów, czuję, że może i ja coś mogę dać z siebie. Choćby odrobinę, aby znależć drogę do Wszechobecnej, Uniwersalnej Miłości. Moje drobne czyny, słowa i serce, które praktycznie od dziecka dawały potwierdzenie mojej dobroci wrodzonej, z wiekiem się pogłębiły. Myślę,że częściowo znalazłam odpowiedż na pytanie - Kim jestem i skąd pochodzę. Gdybym tak jeszcze znalazła osobę, która poda mi rękę i powie: chodż, pokażę Ci jak żyć i którą drogą podążać. Choć czuję,że jestem na dobrej drodze, to wciąż brakuje mi drogowskazów. Z różnych przyczyn nie mam dostępu do ośrodków rozwoju wewnętrznego. Może jednak mam swojego anioła, który kieruję mnie z zawiązanymi oczami, ale z sercem, które rozwinęło instynkt miłości i zachwytu nad życiem. Dziekuję
2012-12-05 23:18:07 Mariusz FSZ
Hej Marta! Możesz przywołać poprzez Boga bratnią duszę do życia (czy to do spraw duchowych czy też jako partnera życiowego). Określ jej cechy i poproś Stwórcę aby zamanifestował się w twoim życiu w najlepszym dla Ciebie czasie. A Aniołowie są przy Tobie cały czas. Bóg też i to nie tylko na zewnątrz ale i wewnątrz. Dobrej nocy, Mariusz
2012-12-07 13:38:04 Stasia
Moi drodzy tak bardzo lubię być Tu na Waszej stronie Świadomości Ziemi.To wszystko co czytam i czego doświadczam duchowo jest spełnieniem moich marzeń i oczekiwań.Tu otrzymałam odpowiedzi na wiele pytań i potwierdziłam słuszność wielu moich spostrzeżeń.Odzyskałam spokój ducha i czuję że jestem we wspólnocie w której biję jedno serce ''Serce Miłości;.Ale moja religia nie pozwala mi na angażowanie się a nawet na przebywaniu na Waszej stronie.Jako praktykująca katoliczka popełniam grzech i muszę się z niego spowiadać.Pozdrawiam z Miłością.

Dodaj komentarz

capcha