Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 153 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Życie w Miłości - Bóg Ojciec

Przekaz odebrał Stanisław G. 30.04.2010 r. godz. 7.43
Słucham Was Drodzy Nauczyciele Miłości!

Zgłasza się Maryja,

   Błogosławię ciebie Światłem Mojej Miłości. Przyjmij z wdzięcznością dary Mego serca, obficie darowane z całego bogactwa, którym jest Bóg, z Którym Jestem w nierozerwalnej i pełnej jedności. Czerpię z Jego skarbca obficie, aby rozprzestrzeniać Miłość, zgodnie z Jej naturą, na wszystkich otwartych na Jej przyjęcie. Bądź zawsze otwarty na Miłość, a Ja, Która Jestem Miłością, będę się tobie ofiarowywała Moimi łaskami i darami dla twojego wznoszenia się ku Boskości, dla urzeczywistniania łatwiejszego i szczęśliwszego życia, aby w coraz większym stopniu stawało się ono ofiarną i pokorną służbą dla Miłości.

Maryja

       Dziecko Moje kochane, to Ja Ojciec-Matka stale w tobie Obecny. Błogosławię ciebie Światłem Mojej Miłości. Jesteś otwarty na łaski i dary, które przesyłam tobie z całego bogactwa, którym jest Miłość, Którą Jestem. Pozwalaj sobie na przyjmowanie darów Miłości i rozprzestrzeniaj Ją dalej, zgodnie z Jej naturą i wolą, aby Miłość była udziałem całego Mojego stworzenia. Proszę ciebie o to, jako Mój instrument, instrument Światła i Miłości. Jest Moją wolą i pragnieniem, aby Miłość jednoczyła wszystkie Moje dzieci, całe stworzenie, abyśmy wszyscy wzrastali w Miłości, Która jest nieogarnięta, niezmierzona, doskonała w Swojej doskonałości, ofiarowująca się wszystkim, którzy są otwarci na Jej przyjęcie.
    Krocz z całą konsekwencją ścieżkami Miłości, do Boskości, Która jest w tobie, do całkowitej jedności ze Mną – twoim Stworzycielem. Jesteś stworzony na Moje podobieństwo, na podobieństwo Boga, Który wyłonił się z Miłości, Który Jest Miłością. Zatem, twoją naturą jest Miłość. Wzrastaj w Niej, rozwijaj i wzbogacaj Jej przymioty i właściwości. Rozprzestrzeniaj Miłość na krańce, które nie mają granic. Nie ma ich bowiem dla Miłości. Nie ma też ich w tobie, który jesteś Miłością. Podobnie jak Ja, ty także nie masz granic dla twojego przejawiania się w Źródle, w całym bogactwie jaką Jest Miłość. Uwierz, że tak jest i urzeczywistniaj to w twoim życiu najpełniej i najpiękniej jak to potrafisz, w jedności ze Mną i z całym stworzeniem. Wzrastasz wówczas, a wraz z tobą Ja wzrastam, a także wzbogaca się Miłość. Nasze doświadczenia są bowiem doświadczeniami Miłości, bo wszystko jest jednością zanurzone w Miłości, we Mnie, Który Jest Miłością.
      Kochaj i bądź kochany. Kochaj wszystko i wszystkich. Bądź pełnią z Mojej pełni. Masz do tego prawo jako cząstka stworzona z Miłości, wyposażona w całe bogactwo jaką Ona Jest, darowująca się całemu Swemu stworzeniu. Także i ty, podobnie jak Miłość, daruj się całemu stworzeniu. I nie twórz granic między tobą a Mną, czy między Miłością, bliźnim, gdyż nie ma granic w Miłości, bo Jej naturą jest jedność w niewyobrażalnym bogactwie różnorodności Jej przejawiania się. Pamiętaj zawsze o tym, że jesteś Miłością, stworzony z Miłości, dla Miłości. Żyj i doświadczaj w pełni najpiękniejszych i najwspanialszych właściwości i przejawów Miłości, w jedności ze Mną, a życie twoje będzie spełnione i doskonalone z każdą chwilą naszego wspólnego życia.
Z Miłością,

Miłość, Bóg, Ojciec-Matka, Źródło  

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha