Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 440 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Dlaczego mam problemy z gardłem? - Hipokrates, Jezus

Przekaz otrzymał Marek K. dn. 02.12.2009r. godz. 6.52
Kochani Nauczyciele!

Dlaczego tak często mam problemy z gardłem i tak łatwo się przeziębiam?

Witaj Marku. Hipokrates i Jezus są teraz, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

      To prawda często Twoje gardło i uszy ostatnio mówią do Ciebie poprzez ból i dyskomfort. Ale nie jest to aż tak często. Sam już wiesz, co znaczy „choroba”. Jest to mowa ciała, przejawiona dysharmonia w ciele poprzez fizyczne doznanie zaburzeń w funkcjonowaniu. Z reguły jest to proces oczyszczania, próba przywrócenia równowagi w organizmie na każdym planie, a w szczególności na planie energetycznym. I takie są również przyczyny objawów w twoim ciele.
    Jest wiele napięć, bardzo gwałtownych reakcji twojego ciała, kiedy werbalnie wyrażasz się z dużą intensywnością. To powoduje naruszenie sposobu funkcjonowania tych organów do jakiego są przystosowane, szczególnie gardła.
     Jeżeli powodowane jest napięcie twojego ciała, to próbuje ono uwolnić się z ciała i dzieje się to m.in. poprzez głos, jego intensywność. Te części organów twojego ciała są po prostu nadużywane, poddawane silnemu przepływowi energii, napięć, które otrzymuje twoje ciało. Są to reakcje twojego ciała na informacje, które są inne od oczekiwanych przez Ciebie.
   Całe twoje ciało jest szarpane jak gdyby przeszedł przez nie huragan, gdy emocjonalnie reagujesz na to, co do ciebie płynie. Drogą, aby nie reagować w taki impulsywny sposób jest akceptacja tego, co przynosi życie poprzez sytuacje, które przychodzą do ciebie, a tak naprawdę sam to wiesz, że jest to Twoja kreacja.
     To są Twoje lekcje, aby uzdrowić to, co oddziela cię od twojego wewnętrznego spokoju. Marku – bądź zawsze tego świadom, że to tylko informacja, ani dobra ani zła, sam to nie raz doświadczyłeś, że to co na pozór wydaje się niechciane stanowi najlepsze rozwiązanie. Przyjmuj życie z akceptacją, bądź obserwatorem, a sam zobaczysz, że to stanie się ciekawym sposobem patrzenia na własne kreacje a na pewno sposobnością zmiany reagowania w tak impulsywny sposób. To jest droga, aby Twoje dolegliwości gardła i uszu ustąpiły.
   Równowaga i harmonia w tym miejscu twojego ciała sprawi, że będziesz odbierał inaczej, subtelniej otaczający cię świat. Będziesz więcej słyszał, a raczej słyszał innych, co chcą wyrazić, jaka jest ich prawda i przestanie ona powodować w tobie reakcje niezgody i buntu.
      Zaczniesz inaczej wyrażać siei nie poprzez narzucanie siebie innym, lecz swoją prawdę, prawdę siebie samego bez oczekiwań, aby inni ja podzielali. Tak więc kochany Marku drogą do twojego uzdrowienia jest akceptacja.
     Akceptacja innych jakimi są, akceptacja sytuacji, jakie przychodzą do Ciebie jako własna kreacja, aby lekcje które płyną z tej kreacji niosły uzdrowienia Tobie i przez to dawały wolność Twojej Duszy do prawdziwego jej przejawienia, o co tak prosisz.
    Pisz prośby o uzdrowienie i oczyszczenie tego, co przeszkadza ci być bardziej akceptującym i przyjmującym. Dziękujemy, że zadałeś to pytanie, z czym miałeś opór, że jest zbyt błahe, aby nas nim absorbować.
   Jesteśmy Nauczycielami Miłości i wszystko, co może pomóc tobie żyć w większej Miłości jest zawsze ważne i z radością odpowiadamy na takie pytania. Pytaj Marku zawsze o wszystko, proś o wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć w Miłości i zawsze czekamy na kontakt z Tobą.
Z Miłością,

Hipokrates, Jezus i inni Nauczyciele Miłości

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha