Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 178 802 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

V Medytacja Miłości 04.10.2007r.

Drodzy Przyjaciele!

    Nastał czas Nowych Energii, Nowych Struktur, Nowej Świadomości, Nowych Możliwości. Sam Stwórca zasila i kreuje tą Nową Rzeczywistość, a my możemy mu w tym bardzo pomóc. Każdy z nas ma faktyczny, bezpośredni wpływ na pewien fragment tej rzeczywistości. Gdy dąży się do przejawiania Miłości, zwiększa się on natychmiast. Gdy współpracuje się świadomie z Nauczycielami Wyższego Kosmicznego Rozumu, uczestniczy się wtedy w Czystym Spektaklu Boskiej Kreacji, staje się jego Współtwórcą. Coś niebywałego. Móc tego doświadczać, uczestniczyć w czymś tak wspaniałym. Jak już to robimy z poziomu człowieka, to znaczy, że nasz Duch zaangażował się w ten proces dawno, dawno temu. Teraz impuls Ducha dotarł do nas, a my pozwalamy mu się przejawiać. Im bardziej jesteśmy ufni, otwarci, oddani sprawie i Bogu, tym więcej zaczynamy rozumieć i czuć, a może nawet i widzieć i słyszeć. Powoli wkraczamy w Świat Boskiej Fantazji, która zaczyna stawać się częścią naszego życia. Potrafi ona nas zadziwiać – zakresem, skalą, barwą, dźwiękiem, energią i duchem. Tak wiele się dzieje, że czasami aż trudno w to wszystko uwierzyć. Jednak nasze wewnętrzne odczucie, nasze serce i dusza są ufne i radosne. Ten stan udziela się nam. Wiemy, że uczestniczymy w czymś wspaniałym i potrzebnym, bo przyniesie to czasy Miłości dla wszystkich i wszędzie. Taki jest zamysł Boga. Był on taki od zawsze, tylko teraz my jesteśmy już gotowi na jego przyjęcie i przejawianie. 
     Siódmego października odbyła się V Medytacja Miłości, na którą zjechało się prawie sto osób z wielu regionów kraju, a nawet z zagranicy. Piękne i wzruszające. Jechać tyle kilometrów, poświęcić swój czas i pieniądze (medytacje są wolne od opłat, ale dojazd i hotel swoje kosztują), aby razem pracować na rzecz ludzkości, Ziemi i Kosmosu w Czystej Bezinteresowności. Takie spotkania budują także nowe więzi i znajomości, zarówno na Ziemi jak i w Kosmosie.
Na tej medytacji poznaliśmy Mistrzów Rzeczywistości, nową kreację Bogini Wszechświata. Nasze systemy czakr wewnętrznych i zewnętrznych były strojone do Nowych Energii, Nowych Wibracji. Stworzył się dzięki temu wspaniały kanał, który umożliwia zasilanie Ziemi Złotą Energią, bo niektóre jej częstotliwości może Ona otrzymać i przyjąć tylko poprzez nas – ludzi. 
Byliśmy zaproszeni do ogrodów Ojca-Matki, do jego Duchowego Łona. Coś niebywałego! Spokojnie i subtelnie wpłynęliśmy tam przez otwarte specjalnie dla nas bramy. Nasz Duch nasączał i stapiał się z Duchem Ojca. Dostąpił czegoś niesamowitego, czegoś, co trwale zmienia zapisy Duszy. A potem pojawił się Złoty Diament Nowej Świadomości. Ogromny i piękny. Objął nie tylko Ziemię, ale też wielką część przestrzeni okołoziemskiej i zaczął promieniować Złotą Świadomością. Otacza nas teraz Nowa Świadomość. Zeszła Ona do nas! Nie schowamy się przed nią, bo jest wokół nas. Na razie tylko muska, delikatnie promieniuje, aby z czasem zacząć przenikać nas wszystkich, dotrzeć do każdej komórki naszego ciała i przejawiać się w nim. To się już naprawdę dzieje. Zeszła do nas Nowa Kosmiczna Świadomość: Złota Świadomość, Chrystusowa Świadomość, Świadomość Jedności i Boskiego Pochodzenia.
Z miłością, 
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski 4.10.2007 r. godz. 23.15 do odczytania na V Medytacji Miłości, która odbyła się 7.10.2007r.

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Mówi Ojciec,

Dzieci Kochane! 
    Tu, zgromadzone na tej sali i wszyscy Ci, co się mentalnie, emocjonalnie, a co najważniejsze całym swym sercem, i ludzkim, i kosmicznym przyłączają i identyfikują z ruchem Ratowania Ziemi, podążania i kreowania swojego życia i istnienia Istotą Miłości, jej Energią i Duchem. 
Jesteście awangardą Nowego Wieku! I tu na Ziemi, i tam w Kosmicznych Przestworzach. Jesteście świadomymi Dziećmi Boga, Moimi kochanymi Synami i Córkami. Zwracam się do Was z Boskim Pozdrowieniem i Błogosławię Was. Kocham i podziwiam Was wszystkich. I tych, co z ziemskiego punktu widzenia niewiele jeszcze słyszą i widzą, ale głęboko wierzą i przyjmują z dużą ufnością wszystko to, co się wydarza, o czym mówią ci, co już widzą, słyszą i czują. Ich też pozdrawiam.

Kochani! 
   Wszyscy jesteście potrzebni i niezbędni w procesie uzdrowienia i wyniesienia Ziemi, ludzkości, a tym samym was samych. Taka kolejność i priorytet obowiązuje każdą świadomą duszę, każdego świadomego człowieka.

To na Was spoczywa obowiązek niesienia Światła Transformacji i Oświecenia.
To poprzez Was przepływa Energia Zmian, Nowe Kody i Wibracje.
To Wasz Duch pobudza i rozświetla Ducha Ludzkości, a tym samym Ducha Wszechświata.
To do Was należy bycie drogowskazem i robotnikiem.
To Wy nie śpicie, aby spać mogli inni.
To Wy jesteście neuronami Nowych Energii.
To w Was zachodzą liczne zmiany, aby mogły one zaistnieć w innych.
To Wy wyznaczacie tempo przemian i skalę transformacji.

    Wasz udział, aktywność i poświęcenie ma ogromne znaczenie dla Całości, Jedności i Miłości. Tylko przy waszym świadomym współudziale możemy dokonać kwantowego skoku przeniesienia Ziemi i ludzkości o miliony lat w przód w bardzo krótkim okresie kilku- kilkunastu lat. To wszystko jest możliwe, jeżeli skorzysta się z Boskiego Prowadzenia, Boskiej Nawigacji, z rozwoju swojego Ducha, podkreślam Ducha, a nie umysłu, bo to Duch Tworzy, to Duch Kreuje, a Umysł wykonuje i koordynuje. Kto rozwija swojego Duch, tym samym zyskuje dostęp do Umysłu Wszechświata, zwanym Wyższym Kosmicznym Rozumem.

                          Kreujcie ze Mną we Mnie, kroczcie ze Mną dla nas wszystkich, 
                                     kochajcie dla bycia Miłością z samej istoty Miłości.

Kocham was. Jeszcze raz pozdrawiam i błogosławię. 

Bóg Ojciec-Matka Źródło Miłość Wszechświata

PS. Jestem, byłem i będę z Wami, przy Was i w Was! Zawsze i wszędzie! Jesteście Moimi Pielgrzymami. Do usłyszenia i zobaczenia. 
Yours Father (Wasz Ojciec)

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha