Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 774 784 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Maryja

MARYJA
MATKA-MATEK

    W wierze chrześcijańskiej Maryja (Maria z Nazaretu) objawiła się jako matka Jezusa, który począł się w sposób nadprzyrodzony. Zanim Jezus się narodził Maryja była już świadoma swojej roli i misji jaką miała wykonać w tym wcieleniu na Ziemi. Po jej śmierci nastąpiło Wniebowstąpienie Maryi w cielesnej postaci. Wtedy Apostołowie i ludzie zrozumieli, że nie tylko dzięki Chrystusowi ale również żeńskiemu aspektowi miłości i miłosierdzia zostanie zbawiony nasz świat tj. Ziemia i ludzkość. Maryja zaczęła się objawiać już za czasów swojego ówczesnego życia (Saragossa /Hiszpania, 41r.). Do chwili obecnej udokumentowanych jest ponad 900 objawień, które wydarzyły się na przestrzeni XX wieków włącznie z pierwszym uznanym przez Kościół Katolicki objawieniem XXI wieku w Kibeho w Ruandzie.
    Maryja była i jest najdoskonalszym wcieleniem Matki Boskiej na Ziemi! Jednak Jej działania nie ustały z chwilą fizycznej śmierci. Wręcz odwrotnie! Z każdym kolejnym objawieniem i towarzyszącymi temu cudami, przemowami i orędziami skierowanymi do ludzkości coraz wyraźniejsza i bardziej zrozumiała stawała się rola Matki Boskiej na Ziemi. Głównie jest to działalność Współodkupicielki, która prosi Boga Ojca o wybaczenie za grzechy ludzkości, wstawia się nieustannie za wszystkimi swoimi dziećmi, otacza je Miłością, która zdolna jest zbawić nasz świat. Rolą Matki Boskiej na Ziemi jest bycie orędowniczką, nauczycielką i powierniczką na naszej duchowej drodze, mającej zbliżyć nas do Boga, a tak naprawdę do pełnego zjednoczenia się z Nim. Wskazuje nam środki, przy pomocy których można oczyścić Ziemię od sił ciemności jak i zbawić ludzkość - to zaprzestanie obrazy Boskiej poprzez nawrócenie, pokutę, modlitwę i prośbę o łaskę, wsparcie i ocalenie. To posłuszeństwo prawom i woli Boga!
    Maryja objawiała się w wielu postaciach i na całym naszym globie m.in. jako Włoszka, Francuska, Węgierka, Hiszpanka, Niemka, Hinduska, Arabka, Murzynka, Niepokalane Poczęcie, Matka miłosierdzia, Ucieczka grzesznych, Pocieszycielka strapionych, Matka Bolesna, Królowa Aniołów, Królowa Niebios i Ziemi, Oblubienica Ducha Świętego, Królowa Wszechświata. Wszystkie te postacie i tytuły zostały przekazane w czasie objawień. Mają one nam uświadomić rolę Maryi nie tylko w rozumieniu naszego świata. Jest Królową Niebios i Ziemi, Aniołów i Wszechświata. Jej Duch realizuje się w całym Wszechświecie! Jest Matką Boską Wszechświata! Źródłem łaski, miłosierdzia, radości i doskonałej, bezwarunkowej Miłości.

    Matka Maryja piastuje stanowisko Archaii Piątego Promienia, emanującego Szmaragdowo Zielonym Światłem, które przejawia Boże Uzdrowienie. Jest boskim dopełnieniem Archanioła Rafaela. Razem z Nim uzdrawia nie tylko ciało a przede wszystkich Ducha. Na poziomie energetycznym jest kreatorką podtrzymującą formy życia we Wszechświecie, jest kosmicznym spoiwem leżącym u źródeł wszelkiego stworzenia. W niej przejawia się żeński aspekt Pokarmu Bogów, który jest doskonałą miłością i mądrością.

    Na Ziemi promieniuje również poprzez Najwyższą Kapłankę, która zapewnia płodność i ciągłe tworzenie. Najwyższa Kapłanka sama jest boginią i znana jest powszechnie jako np. Kwan Yin (Azja), Izis (Egipt), Atena (Grecja) i Riannon (Celtowie). We wszystkich tych postaciach Najwyższa Kapłanka stanowi ucieleśnienie miłości, litości i miłosierdzia.

    Matka Boska jest jednym z przedstawicieli Boskich Wojowników, którzy służyli we wszystkich swoich wcieleniach na Ziemi przykładem Boskiego Macierzyństwa. Od pierwszych dni Atlantydy przygotowywała się do swojego finalnego wcielenia, oczekując kiedy nadejdzie czas urodzenia "syna" (Duszy) Dawida, ponownie narodzonego, aby stać się Awatarem epoki Ryb. Na Atlantydzie Maryja służyła jako kapłanka w Świątyni Prawdy, poznając sztukę leczenia oraz nauczając jej, kierując poprzez swoje Niepokalane Serce światło niewypowiedzianego Słowa milionom osób, którzy zamieszkiwali ten kontynent. Również była matką Dawida, króla Izraela. Na Atlantydzie Maryja poznała wyższe stopnie nauki niepokalanego poczęcia, które najpierw praktykowała w Niebiosach, co pomogło jej stać się sługą Boską i przygotować cztery dolne ciała do zainicjowania Słowa w Jezusie Chrystusie. Po zakończeniu tej misji, wykonawszy Boski plan Stwórcy, Maryja wniebowstąpiła w serce Ojca. Módlmy się do Niej, chłońmy Ją, oddychajmy Nią a znajdziemy się sami bardzo szybko blisko Źródła.

Na podstawie "Poematu Boga człowieka - Księga Pierwsza" Maria Valtorta fragmenty przekazu odebranego przez Marię Valtoraty 27 sierpnia 1944.  "Jej Dusza ukazuje się piękna i nieskalana, jaką była w zamyśle Ojca" :

Maryja opowiada o sobie:   "Pan mnie stworzył (Maryję), swe arcydzieło, jako początek swojej mocy, od dawna, od wieków jestem stworzona, nim ziemia powstała. ... Gdy niebo umacniał, z Nim byłam, gdy kreślił sklepienie nad bezmiarem wód, ... gdy morzu stawiał granice, by wody z brzegów nie wyszły ... Ja byłam przy Nim mistrzynią, rozkoszą Jego dzień po dniu, cały czas igrając przed Nim, igrając na okręgu ziemi, znajdując radość przy synach ludzkich ..."

Stwórca opowiada o Maryi:  "Mieć Maryję, aby być przez Nią kochanym. O, warto było stworzyć człowieka i pozostawić go przy życiu, i postanowić przebaczyć mu, aby mieć Dziewice Piękną, Dziewicę Świętą ... Córkę Umiłowaną, Matkę Najczystszą, Ukochaną Oblubienicę ..."

Jezus opowiada o Maryi:  "Najwyższy Rozum, który zna wszystko, wiedział - zanim człowiek zaistniał - że uczyni on siebie złodziejem i zabójcą ... Ponieważ jednak Wieczna Dobroć nie ma granic w Swojej dobroci, zanim zaistniał Grzech, pomyślała o Środku, aby go usunąć. Tym środkiem jestem Ja, Słowo. (Odwieczna Dobroć wymyśliła też) Narzędzie, dzięki któremu Ten, który jest Środkiem (zbawczym) mógł działać (w ciele): Maryję. I tak Dziewica pojawiła się we wzniosłej myśli Boga". Jezus dalej mówi "... Ale ( jako Bóg jestem ) Istotą duchową. Musiałem (jeszcze) stać się Ciałem: Ciałem, by zbawić ciało ... Aby stać się Ciałem, potrzebowałem Matki. Ponieważ jednak byłem Bogiem, trzeba było, aby (jedynym Moim) Ojcem był (tylko) Bóg. I tak Bóg (w swoim odwiecznym Umyśle) stwarza sobie Oblubienicę i mówi do Niej: "Pójdź ze Mną. (Stań) u Mego boku i patrz, co stwarzam dla Naszego Syna. Patrz i raduj się, odwieczna Dziewico, wieczna Dziewico! Nich Twój uśmiech napełnia (radością) najwyższe niebo, niech podaje aniołom ton i niech uczy Raj niebiańskiej harmonii. ...Dla Ciebie są gwiazdy i planety. ... o Piękna Moja, o Matko Mojego Syna, Królowo Mojego Raju ... Miłości Twojego Boga, Kochająca w pełni. Przygotuj do miłowania Mnie cały świat, stwarzany z godziny na godzinę i piękniejący dzięki Twemu uśmiechowi ... (Matka) Jest Jedyną. Jest Doskonałą. Jest w pełni Doskonałą. Jako taka została pomyślana i taka została zrodzona. ... Jest bezmiarem nienaruszalności, czystości i łaski, zatracającym się w przepaści, z której wytrysnęła: w Bogu."

Udostępnij

Komentarze

2013-02-10 17:49:05 ewa
ja przepraszam za moj grzech , takie slabe cialo jest , bez pomocy TWEJ nie wstane , TYS pomoca kazdy ranek , dzieki za cierpliwosc moc ,w kazdy dzien , miesiac , rok . Kocham CIE MATKO BOZA I opieke prosze TWA ,juz do konca zycia dniom ..........................................................................................................................
2015-02-09 11:22:57 tomasz
cyt:"Po jej śmierci nastąpiło Wniebowstąpienie Maryi w cielesnej postaci." Nie ma czegoś takiego jak Wniebowstąpienie Maryi- jest WnieboWZIĘCIE- a to zasadnicza różnica
2015-04-25 16:02:58 hanka07
Poza tym w niebo wstąpił tylko Jezus,dlaczego inni są nazywani wniebowstąpieni? Pozdrawiam
2015-04-25 16:07:58 hanka07
Maryja jest niewątpliwie wspaniałą orędowniczką i pośredniczką. I czuję,że niewątpliwie prowadzi nas do Boga
2018-12-24 18:20:52 Krystian
hanka 07. Jedynym orędownikiem do Boga jest Jezus. On jest drogą, prawdą i życiem. To są słowa Jego samego. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

capcha