Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 139 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Przekaz po XVII Medytacji Miłości - 14.12.2008 r.

 

Fragmenty przekazu otrzymanego przez Mariusza Brzoskowskiego 14.12.2008r. o godz. 23:35 (w nocy po XVII Medytacji Miłości, w której nie mogłem bezpośrednio uczestniczyć, bo byłem poza Warszawą w tym czasie)

Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Mówi Rada Galaktyczna,

     To, co się dzisiaj wydarzyło podczas Medytacji Miłości jest bardzo ważne i istotne dla dokonania niezbędnych zmian na Ziemi w celu urzeczywistnienia Nieba na Ziemi, ale Nieba Wszechświatów a nie tylko tego Wszechświata.

     To, że nie uczestniczyłeś fizycznie w dzisiejszej medytacji nie oznacza, że nie brałeś w tym udziału. (…)

     Tak jak już w międzyczasie usłyszałeś dalszy ciąg będzie miał miejsce w Horyńcu i będzie bardzo frapujący dla Was jako ludzi i dla Nas jako koordynatorów tego wspaniałego Boskiego Planu. Wspominaliśmy Tobie wcześniej, że sam Bóg, Stwórca nadzoruje przebieg realizacji swojego zamysłu względem Ziemi, która stanowi integralną i bardzo ważną część planu łączenia Wszechświatów w jeden kosmiczny biosystem życia opartego na Miłości, która wyrosła dzięki Jej dzieciom, a które Nią czyli Miłością stały się, aby być Bogami Nowych Możliwości, Nowych Wyznań, Nowych Rzeczywistości.

     Pracujcie dalej ufnie i radośnie, nie dajcie się zwieść sprzecznym bodźcom, gierkom ega różnych ludzi, świadomości ogółu, która nigdy nie jest siłą napędową, a masą ciążenia o dużej sile przyciągania. To nieliczni tworzą nowe idee, to nieliczni decydują się wyprzedzać epoki, aby wznosić się tam, gdzie inni jeszcze nie dotarli. Takich sytuacji, zdarzeń znacie wiele ze staro i nowożytnej historii. Odważcie się być tymi nielicznymi, co wierzą w Boskie, a nie tylko umysłowe prowadzenie. Jedno drugiego nie wyklucza tzn. Boskie zawiera w sobie umysł, ale sam umysł już nie musi być Boski. Pozwólcie płynąć sobie z prądem przemian, eksploracji i odkrywania czegoś o czym inni nie mają nawet pojęcia, bo po prostu nie dopuszczają do siebie. Dlatego też jest niezbędna w tym procesie tworzenia Wasza nieustanna otwartość i czujność, gotowość i rozwaga, mądrość i wiara. Wszystko to otrzymujecie w kontakcie z Nami, poprzez swoją duszę, która jest już Nami czyli Mistrzami, Nauczycielami, Mędrcami, bogami. Uwierzcie w to, bo to jest konieczne do dalszego tworzenia, które będzie jeszcze bardziej odjazdowe, jeszcze bardziej odlotowe, aż przekroczy to Wasze rozumienie. Waszą rolą jest teraz poddać się prowadzeniu jeszcze bardziej ufnie jak dotychczas, aby móc tworzyć nie tylko to, co się wydarzy w najbliższych latach, ale też to, co będzie za eony, miliardy lat świetlnych. Taka jest teraz Wasza wielowymiarowość, wielozadaniowość, bo taka jest potrzeba i Wy do jej realizacji zeszliście na Ziemię, by tam z samym Bogiem tworzyć rzeczy WIELKIE, NIEBYWAŁE, NIEZWYKŁE.

Kochani!

     Nadchodzi kolejny czas próby. Albo skupicie się na doczesnym i przemijającym albo popłyniecie tam, gdzie jeszcze nikt nie był. Jesteśmy z Wami dla Nas wszystkich. Do roboty kochani, śmiało, ufnie, odważnie i radośnie. Z Bogiem do Boga w Bogu dla Boga.

Kochamy Was!

Jezus, Rada Galaktyczna, Bogowie Wszechświatów

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha