Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 024 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Integruj się z Boskością - Bóg Ojciec

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 17.01.2011r. godz. 8.40

Mówi Bóg Ojciec, 

    Cały czas jesteś w komunikacji, choć nie zawsze mentalnej, pisemnej. Zastanawiasz się, czemu tak to jest, czemu otrzymujesz tak mało pisemnych przekazów?
    
Wiesz, że rozwijasz w ten sposób jeszcze bardziej czucie, wiedzenie, intuicję, samodzielność w jedności. W związku z tym czujesz czasami zagubienie, osamotnienie, ale podobny stan przeżywałeś na początku, gdy zacząłeś brać świadome, pisemne przekazy. Ono minęło, wzniosło Ciebie na inny poziom. Tak będzie i teraz. Ono, ta sytuacja wzniesie cię na poziomy boskości (możesz pisać przez duże B, nie sugerować się wykładniami profesorów od języka, bo język ma wyrażać to, co czujesz, być formą zrozumiałej, czytelnej komunikacji, a nie być trzymany w ryzach reguł, zasad, jakiejś poprawności wymyślonej, ustalonej, usystematyzowanej przez kogoś). 
    
Tak też jest i z Boskością. Jesteście do tego predysponowani, macie Boską Duszę, Boskie Matryce, Inteligencję, umysł, wielowymiarowe ciała. Wszystko, co potrzeba do bycia świadomym obywatelem Miłości. Obywatel, członek rodziny, społeczności, narodu. Jeżeli jesteście z Boskiego rodu, Boskiej społeczności, więc bądźcie jak najbardziej Boscy, macie do tego pełne prawo i możliwości. Oczywiście świadomym, twórczym obywatelem staje się, dojrzewa się do tego, więc i do Boskości dochodzi się z czasem. 
    
Znajdź radość w tym procesie, zjednoczenie (a nie osamotnienie), poszerzenie świadomości i wzrost mocy duchowej, uźródlenie samego siebie. Samodzielność nie oznacza alienacji, wręcz odwrotnie. Jest to bardzo wysoki poziom istnienia, który pozwala na bycie duchową gwiazdą, a więc i z czasem fizyczną, materialną. Dodam, że gwiazdą, co świeci, promienieje, a nie showmanem, pop gwiazdą, słynną, znaną i dlatego gwiazdą. 
    
Duchowa Gwiazda to dużo więcej jak słońce, jak sława, jak show. Duchowa, czyli niewidzialna a wyczuwalna. Gwiazda, bo świeci, rozjaśnia, ogrzewa, pomaga życiu, daje nadzieje, jest inspiracją. Duchowa Gwiazda JEST, czyli jest bardzo trwała, choć nie do uchwycenia.  
    
Gwiazda jest i gdy ktoś spojrzy na nieboskłon, zawsze ją tam znajdzie. Co by było gdyby gwiazda tak była lub jej nie było, raz świeciła mocniej a raz słabiej? Nie byłaby gwiazdą, a zjawiskiem, które przez swoją zjawiskowość może przyciągnąć uwagę wielu, ale nie może stanowić odniesienia, oparcia, opoki. Gwiazda świeci dla wszystkich, daje możliwość skorzystania z jej mocy, mądrości, miłości i światła każdemu, kto tego zapragnie, kto będzie jej potrzebował. Będzie inspiracją, informacją, na której można polegać.  
    
Wzmacniaj swoją duchową gwiazdę, integruj się z Boskością, czuj się samodzielnym, szczęśliwym członkiem Boskiej rodziny, który wie, czuje całym sobą, że gdy jest się takim, to jest się w jedności z Bogiem. Po to dałem wam życie, abyście byli Gwiazdami, Diamentami, Boskim Firmamentem szerszej rzeczywistości. 
    
Kocham Cię Synu, Synu Boga Najwyższego, Jesteśmy jednym. Bądź Mną a Ja będę Tobą. Nie uciekaj od tego, od takiego rozumienia, pojmowania, utożsamiania się. Zlej się ze Mną całkowicie, bez żadnych oporów, niedowierzania. Uczyńmy ten świat, Wszechświat pięknym, szczęśliwym, niezwykłym, prawdziwym.

Jam Światło – tyś Nim
Jam Źródłem – tyś w Nim i z Nim
Jam Bogiem – tyś Mną
Takim Bądź – Boskim Bogiem

Kocham Cię, Się, Nas,

Love, Light, Stars (Miłość, Światło, Gwiazdy) 
Bóg Ojciec 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha