Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 375 146 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Moc modlitwy

 

Przekaz odebrał Stanisław G. 20.03.2008 r. godz. 6.57

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Saint Germain,     

     Przysłuchuję się twoim modlitwom płynącym z głębi serca, z głębi duszy. Wielka jest moc takich modlitw. One podnoszą twoją świadomość ku Źródłu i wówczas wielkie dary Ojca spływają dla ciebie, a przez ciebie dla Ziemi i jej mieszkańców, zgodnie z intencją twojej modlitwy. Pogłębiaj w trakcie modlitwy jedność z Bogiem, Ojcem-Matką. Czuj więź łączącą Go z tobą. Pozwól, wręcz proś, aby w trakcie modlitwy duszy twojej, gdyż tak się módl, On darował się w całej pełni tobie i tym wszystkim, w których intencji się modlisz. Modlitwa płynąca z umysłu niewielką ma moc sprawczą w intencji, w której się modlisz. Umysł nie ma bowiem bezpośredniego kontaktu z twoją Jaźnią, gdzie zamieszkuje święta obecność JAM JEST, Źródło Boga w tobie. Umysł może natomiast, gdy jest sługą duszy twojej, sługą Miłości, a tak być powinno, pomagać w wyborze intencji modlitewnych, wspierać duszę i ducha w modlitwie, być ich narzędziem. Jednakże przy odmawianiu modlitwy, najlepiej modlitwy dziękczynnej, a jeszcze lepiej modlitwy wdzięczności, moc ma tylko modlitwa płynąca z duszy twojej. Modlitwa powinna być, jak to niekiedy mówicie, żarliwa, pochłaniająca was, którzy darowujecie się Bogu w tym akcie jedności z Nim. Bądź w kontakcie z duszą twoją, wspieraj ją, w jedności z Nią bądź, będąc jednocześnie w jedności z Bogiem, z Ojcem-Matką.

     Proś Boga o pomoc w doskonaleniu twoich modlitw. Jest to bardzo ważne dla podnoszenia skuteczności modlitw. Nie sposób przecenić znaczenia modlitwy w życiu człowieka. Ona może wręcz uskrzydlić duszę twoją, co z kolei przekłada się na przejawiającego się i ofiarowującego się w tobie Boga, z korzyścią dla ciebie, z korzyścią dla twojej modlitewnej intencji. W trakcie modlitwy duszy, płynącej z czystego serca, jesteś Bogiem w działaniu, będącym z Nim w jedności.

     Z uwagi na potężną moc modlitwy duszy, będącej w jedności z tobą i z Bogiem, zważaj na twoje modlitewne intencje, aby były zgodne z Miłością i z uniwersalnymi prawami życia. Źle byłoby, aby modlitwa twoja nie była zgodna z tymi fundamentalnymi prawami, gdyż wówczas na swoim ciele możesz odczuć przywołane do życia skutki takiej modlitwy. Toteż, modląc się w konkretnej intencji, niechaj twoja intencja będzie czysta, i zawsze dodawaj przykładowe słowa „jeżeli taka jest Twoja wola Boże, a jeżeli nie, to niech się stanie według Twojej woli”. Tym sposobem zapraszasz Boga, Który jest bezwarunkową Miłością i najwyższą Kosmiczną Inteligencją, do dokonania stosownej korekty w twojej intencji modlitewnej, aby końcowy efekt modlitwy był zgodny z Jego planami, a te odzwierciedlają tylko Miłość, bo taka jest natura Boga.    

     Módl się przykładowo w intencji bycia w jedności z Bogiem całego Jego stworzenia, w intencji bycia ofiarnym i posłusznym narzędziem Miłości w rękach Boga, w intencji transformacji i transmutacji ciebie, ludzkości, Ziemi, Wszechświata. Możesz także modlić się w intencji pokoju, czy w intencji urzeczywistniania radości życia na tej pięknej planecie, perle Boga. Takie modlitwy wspomagają procesy zachodzących obecnie zmian w duszach, w ciałach dzieci ludzkich, na planecie, na której żyjesz. 

     I ważne. Modlitwa powinna być zawsze w konkretnej intencji, choćby ogólnie sprecyzowanej. Należy unikać modlitwy bez intencji, bez konkretnego celu, a więc modlenia się tak sobie, gdyż takiej modlitwie trudno się zmaterializować, aby „słowo ciałem się stało”.

     I rzecz równie ważna. Jeżeli modlisz się w danej intencji, to uwierz, że to o co się modlisz, staje się z woli Boga wszechmogącego, wszechmiłującego, wszechmądrego, którego cząstką jesteś. Bez twojej niezachwianej wiary w realizację intencji modlitwy, jej efekty mogą okazać się marne. Dlatego ufaj Bogu. Rozwijaj w sobie tę ufność. I bądź też cierpliwym. Twoja modlitwa została wysłuchana. Daj Wszechświatowi czas na jej urzeczywistnienie. Nie przeszkadzaj swoimi dylematami, czy wątpliwościami. Ufnie wszystko zostaw Bogu, gdyż On wie lepiej, a On jest Miłością.

     Rozwijaj ufność do Boga, także w trudnych chwilach twego życia, choć może to być wtedy trudne, ale warte jest zachodu. Za wszystko dziękuj Bogu, także za zdarzenia niemiłe tobie. Wiedz wówczas, że po prostu doświadczasz tego co sam, jako cząstka Boga, a więc mikrostwórca, powołałeś do życia. Musisz w pierwszej kolejności ten stan rzeczy zaakceptować, jako jego stwórca, gdyż na nikogo innego winy zwalić nie możesz, a następnie prosić Boga z całego serca o uzdrowienie danej sytuacji zgodnie z Jego wolą. A najlepiej, będąc uważnym, przeciwdziałając w porę takim sytuacjom, obserwuj siebie i swoje otoczenie, aby dojrzewające w tobie wydarzenie, którego jesteś stwórcą, nie przejawiło się w twoim życiu jako cios losu. Wszechświat przedtem wysyła tobie odpowiednie sygnały i nie bądź na nie głuchy. Bądź na nie otwarty, gdyż wówczas jest najwyższy czas na oczyszczenie danej sytuacji, czy zadośćuczynienie temu coś spowodował, a co jeszcze nie ujawniło się na planie fizycznym twojego życia. Bycie uważnym i urzeczywistnianie sygnałów wzywających do uzdrowienia tego, co negatywne, a co nie ujawniło się jeszcze, jest przejawem mądrości duchowo dojrzałego człowieka. Bądź takim. Zawczasu, w jedności z Bogiem, uzdrawiaj twoje życie.

Pozdrawiam ciebie i pozostawiam w Moim Świetle i pod Moją ochroną.

Twój przyjaciel,
Saint Germain

Udostępnij

Komentarze

2012-11-06 11:29:40 Tomasz
Szczęść Boże,

Proszę o modlitwę za zmarłą 29 lipca br. moją najukochańszą Mamę Zofię Smoleńską.

Niech cieszy się obcowaniem ze świętymi a Bóg Ja wprowadzi do Królestwa Niebieskiego.

Pogrążony w cierpieniu i tęsknocie za Najukochańszą Mamą,

Syn - Tomasz


2013-03-19 21:45:47 Jadwiga
Proszę pokornie o uzdrowienie ,uwolnienie, uświecenie i ocałenie małżeństwa córki. Prosi mama
2013-03-19 21:53:16 Kasia
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię Jezu o znalezienie pracy i Boże Miłosierdzie.
2013-03-22 20:00:17 Janina
Proszę o uzdrowienie,uwolnienie,o pokoj w mojej rodzinie.
2013-04-09 08:41:39 Grażyna
Panie Wszechmogący proszę pomóż mi odnalezć kontakt z synem ,być wsparciem dla moich dzieci,być dobrym człowiekiem dla wszystkich,pomóż mi uwolnić się od wszelkich lęków i większą wiarę ,miłość,nadzieję .
2016-10-19 07:07:10 Monika
Proszę Cię Panie Boże aby Duch Święty czuwał nade mna podczas zdawania moich wszystkich ważnych egzaminów
2017-02-16 18:46:27 Barbara
Proszę Cię Panie Boże spraw żebym jak najszybciej zdobyła pieniądze i spłaciła wszystkie długi, serdecznie dziękuję.
2017-03-28 01:38:32 lucyna
prosze o meza ktory zaopiekuje sie mna i curka
2017-03-28 10:28:10 Fundacja
Kochani! Wszystkie prośby dołączane są do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania, który odbywa się w każdy wtorek. Wspierająca będzie wasza modlitwa, medytacja w intencji wszystkich proszących. Więcej o medytacyjnym kręgu uzdrawiania znajdziecie w zakładce Uzdrawianie Duchowe - https://swiadomosc-ziemi.org/index.php/strony/kategoria/81/medytacyjny-krag-uzdrowienia
2017-11-14 14:20:02 Wierząca
Panie Boże , proszę Cię o łaskę , o wysłuchanie moich próśb. Proszę Cię żebyś mnie teraz nie zostawial , teraz kiedy naprawdę Ciebie potrzebuję... Błagam ze wszystkich sil, z całego serca o to bys mi pomógł, o to bys byl ze mna i pomógł mi być lepszym czlowiekiem . Wysłuchaj Świętej Rity . Nigdy mnie nie zostawiaj . Nie pozwól bym zeszła na zła drogę. Amen
2018-03-08 13:45:07 magdalena
Prosze o uzdrowienie mojej relacji z Mariuszem.Aby wrocil do nas do rodziny,i bysmy zyli w milosci i wzajemnym szacunku i aby uporal sie z problrmem alkoholowym.

Dodaj komentarz

capcha