Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 300 462 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Postawa pokory

Przekaz odebrał Stanisław G.  01.02.2008 r. godz. 0.55

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Chrystus, 

     Czyń wszystko, abyś zawsze był w świadomej jedności z Bogiem, jako Jego posłuszny, skromny i uważny instrument. Świadoma jedność z Bogiem to całkowite zawierzenie się Mu we wszystkich sprawach, to oddanie siebie całego ze wszystkim co posiadasz. Świadoma jedność z Bogiem to także postawa uważności względem wszystkich form przejawiania się Boga wobec ciebie. Wreszcie, świadoma jedność z Bogiem to szacunek do Niego, do Jego stworzenia, a także i do siebie samego, jako Jego Cząstki.

     Trwała, świadoma jedność z Bogiem wymaga postawy pokory, w pierwszej kolejności wobec siebie. Jeśli nie będziesz pokorny wobec siebie trudno ją będzie przejawiać na zewnątrz. Będąc krnąbrnym, zgłaszając roszczenia lub oczekiwania jakim chcesz czy masz być, zabraknie tobie pokory w relacjach z Bogiem i z twoimi współbraćmi. Niemożliwe będzie wówczas całkowite i bez reszty poddanie się przewodnictwu Boga. Zatem, musisz się zmienić i stać się pokorą, aby następnie przejawiać ją wobec współbraci, a w szczególności wobec Boga.

     Proś Boga o dar pokory. Afirmuj: „JAM JEST pokorą”. „Z postawy pokory czerpię siłę i moc Boga”. „Im pokorniej ofiarowuję się Bogu, jako Jego sługa i instrument, tym pełniej Bóg przejawia się we mnie i przeze mnie”.

     Ćwicz się w wyrabianiu w sobie postawy pokory i przejawiania jej na zewnątrz. Niech to będzie elementem twoich prac duchowych. Czyń tak aż całkowicie zostaną rozpuszczone w tobie wszelkie lęki i obawy ego, ukierunkowane na utrzymanie twojej odrębności od Boga, która jest iluzją, a więc do czasu, aż całkowicie otworzysz się na Światło, Miłość i moc Boga obecnego w tobie.

Z Miłością,

Chrystus

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha